Adresy

• BlackDental s.r.o.

Klíšská 981/79
    40001 Ústí nad Labem, ústecký

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Pan Evžen Černý jako zubař je úžasný, ví co dělá a umí odvést úžasnou práci, umělé zuby dělá takové jako nikdo. Jen jeho osobní sestra je nepříjemná - nechápe že se hodně bojím a mám dost špatných zkušeností od jiných zubařů - proto práce je se mnou dost složitá, ale pan zubař to chápe a proto si ho vážím.

• Musím se připojit ke všem spokojeným zákazníkům ( pacientům ), kteří navštěvují ordinaci Mudr. Černého.
    Je to velmi schopný, svědomitý, zodpovědný a pozorný doktor. S jeho profesionálním přístupem jsem byla velmi spokojená. Chtěla bych také poděkovat sestřičkám. Všichni jsou moc hodní, vstřícní a milý. Nejdůležitější však je, že znají svoji práci a to se cení.
    Přeji panu Mudr. Černému mnoho spokojených zákazníků.

Ještě jednou moc děkuji
    Jitka Zemanová

• Chodím k němu něco více jak 5 let a mohu říci, že jeho přístup k práci je profesionální. Jeho práce je na stejné úrovní. Některé věci mne dokonce překvapili, že zubař i dělá. Radek Weingart

• Musím pochválit nové ordinace, moc nám líbí. Pan doktor se sestřičkou jsou úžasní, jsme moc rádi, že je máme. Jejich péče o pacienty je příkladná. Díky za ně.

• Chvála je příjemná, ale hledám nového zubaře, proto uvítám konkrétnější názory v čem je tak dobrý. Prosím o věcnější hodnocení. Také by mne zajímalo, jakou má laborku? Umí umělé zuby?Děkuji.

• Nemám na pana doktora ani na sestřičku jedinou výhradu. Oba dva jsou perfektní a i přístup je velice milý. Kéž by se takhle chovalo více lékařů. Moc si ho vážím. I jeho trpělivosti se mnou - bojím se zubaře pořád, i když mi třeba nic nedělá :) :) :)
    Je trpělivý a chápavý a vše mi vysvětlí. Nikdy bych neměnila.

• nejlepší zubař, kterého jsem kdy poznala

• .....velice neobyčejný lékař...plus kvalitní personál,nemám co dodat co slíbil vždy dodržel...co se bolesti týče :) děkuji

• Nejlepší zubař jakého jsem měl, s jakým koliv problémem se přihlásím, tak ho vyřeší bezproblému. Být všichni zubaři jako pan Černý, tak se lidi nebojí chodit k zubaři :)

• Spolu se sestřičkou jsou báječní, nikdy jim nechybí humor a lidský přístup. Já se k nim opravdu těším a odcházím s úsměvem na tváři.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní