Eva Zobačová, gynekolog Havířov

MUDr. Eva Zobačová

Gynekolog Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pavlovova 6, Havířov
Zobamed s.r.o., gynekologie, chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient

Dobrý den,
já s paní doktorkou nemám žádnou špatnou zkušenost,naopak,vždy byla ochotná a poradila mi - zpětně musím uznat,že ty rady byly hodnotné,jelikož to můj problém vyřešilo.Takže já můžu jen doporučit!:-)


Velice špatná doktorka. Souhlasím s většinou hodnocení tady, všechny tyto zkušenosti mám bohužel taky. Prohlídky u paní doktorky jsou jak ponižující (sezení s holým zadkem na židli je přesné), tak i naprosto odbyté. Přijdete tam jednou ročně na kontrolu a za dvě minuty jste venku z ordinace. Paní doktorka nekontroluje prakticky nic, vyšetření které požadujete Vám odmítá provést s tím, že to není potřeba, a navíc je velice nepříjemná. Jediná "příjemná" věc u ní je, že se nemusíte objednávat a nikdy nečekáte v ordinaci, protože tam nikdy nejsou jiní pacienti. Vědí proč. Odešla jsem jinam, stejně jako mamka i sestra, a bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí vůbec.


Dobrý den.Já chodím k paní doktorce už 12 let a jsem spokojena.Když jsem tam došla na prohlídku,tak mě pokáždé prohlédla. A pokud jsem tam byla naposledy,tak mi dělal ultrazku nějaký sympatický doktor. Já doporučuji. Iva


M

Mě řekla,že mám poruchu píchla mi injekci na vyvolání menstruace...a to jsem byla 2 měsíce těhotná.....naštěstí mám 13 letou dceru a supr gynekologa.


K

od paní doktorky jsem před časem odešla, protože jsem byla velice nespokojená s její péčí. Měla jsem opakované potíže a ona mne ani neprohlídla a léky určovala asi podle barvy očí. Nikdy mi neprovedla kultivaci a nakonec jsem měla i problémy s otěhotněním.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti