Eva Vorlíčková, zubař Žďár nad Sázavou

MUDr. Eva Vorlíčková

Zubař Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Švermova 4, Žďár nad Sázavou
Soukromý zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromý zubní lékař

Chodím 15 let. Jsem naprosto spokojený. Vždy jsme se na všem rozumně domluvili. Můžu jen vřele doporučit.


E
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím od malička, její přístup je citlivý. Mohu ji také doporučit.


V
Ověřeny pacient

Jako dítě na základní škole jsem měl tu "čest" a bohužel i povinnost poznat tuto "zubařku" protože možnost volby jiného zubaře nebyla.Při pravidelné prohlídce 2xročně mi vždy našla 2-3 kazy,přestože jsem si zuby čistil 2xdenně.Při vrtání a dotknutí se nervu vrtala vesele dál s větou že "musím vydržet".Buď si tak léčila svoje problémy a mindráky nebo této práci vůbec nerozumí.Tato "paní doktorka" mě naučila co je to mít strach ze zubaře takže před další prohlídkou jsem se klepal strachy kolik kazů mě opět najde.Po ukončení ZŠ jsem se okamžitě přehlásil k jinému zubaři u kterého jsem naprosto spokojený a i kazů při prohlídkách podstatně ubylo nebo nejsou žádné.Zajímavé že?I kdyby toto byla poslední zubařka na světě nikdy bych jí už nesvěřil péči o svůj chrup.Rozhodně tuto "zubařku" nedoporučuji neboť dle mého názoru této práci vůbec nerozumí.A jak zde píše jedna diskutující,kdyby byla možnost dát žádnou hvězdu tak ji ode mě dostane.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

chodím k paní doktorce již od svých šesti let a zůstala jsem u ní,ikdyž musím dojíždět.Jsem velmi spokojená.Barbora Panková


M
Ověřeny pacient

Kdyby šlo ohodnotit žádnou hvězdičkou, tak bych to udělala. Jako dítě jsem k ní chodila spolu s celou třídou. V té době se věšině dětem kývaly nebo samy vypadávaly jedničky. Měla jsem tu smůlu, že jsem měla zuby zdravé. Brala jedno dítě za druhým a moje obě jedničky vytrhla naprosto bez umrtvení a naprosto zdravé zuby jak na běžícím pásu. Léčila jsem se z toho dlouho. Měla jsem fialové dásně a dlouho mi přední zuby nedorůstaly. Šokovaní rodiče mě přehlásili k jinému stomatologovi, i přes to mám od té doby z jakéhokoliv zubaře trauma..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Umrtvila mi zub (pote co se rozsiril mezizibni kaz), ze ktereho nasledne vypadal plomba, tento zub se mi postupne rozpadl. RTG za celou dobu ani jednou nepouzila. Na zbytky zubu chtela davat korunku, nechapu na cemi by korunka drzela, odesel jsem od ni. Kdyby nebyla zakladni skole nema zadne pacienty.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Přešla jsem od jiné zubařky a nemůžu si paní doktorku Vorlíčkovou vynachválit at jde o přístup nebo to že ona první mi vůbec čistila zubní kamen což jinde neřeší ani zmínkou natož činem a co se týče rentgenu tak na ten mě poslala hned při první návštěvě u ní protože chtěla mít jistotu jak to vypada nejen na pohled.Jsem s paní doktorkou naprosto spokojena chodime k ni ja i manžel moje matka můj syn a jsme spokojeni.Jitka Nová


Trpělivost s ní skončila, když mi zbrousila zub s tím, že udělá korunku..korunka byla větší a po 12 hodinách praskla, ačkoliv životnost korunky se pohybuje v rocích, ne v hodinách.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


O

Paní doktorka je velmi milá a příjemná, nemůžu nic jiného než doporučit. Bývalý pacient


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti