MUDr. Eva Vorlíčková

Žďár nad Sázavou 1 adresa

Soukromý zubní lékař
Švermova 4, Žďár nad Sázavou

Umístění: Soukromý zubní lékař

Chodím 15 let. Jsem naprosto spokojený. Vždy jsme se na všem rozumně domluvili. Můžu jen vřele doporučit.

K paní doktorce chodím od malička, její přístup je citlivý. Mohu ji také doporučit.

Jako dítě na základní škole jsem měl tu "čest" a bohužel i povinnost poznat tuto "zubařku" protože možnost volby jiného zubaře nebyla.Při pravidelné prohlídce 2xročně mi vždy našla 2-3 kazy,přestože jsem si zuby čistil 2xdenně.Při vrtání a dotknutí se nervu vrtala vesele dál s větou že "musím vydržet".Buď si tak léčila svoje problémy a mindráky nebo této práci vůbec nerozumí.Tato "paní doktorka" mě naučila co je to mít strach ze zubaře takže před další prohlídkou jsem se klepal strachy kolik kazů mě opět najde.Po ukončení ZŠ jsem se okamžitě přehlásil k jinému zubaři u kterého jsem naprosto spokojený a i kazů při prohlídkách podstatně ubylo nebo nejsou žádné.Zajímavé že?I kdyby toto byla poslední zubařka na světě nikdy bych jí už nesvěřil péči o svůj chrup.Rozhodně tuto "zubařku" nedoporučuji neboť dle mého názoru této práci vůbec nerozumí.A jak zde píše jedna diskutující,kdyby byla možnost dát žádnou hvězdu tak ji ode mě dostane.

chodím k paní doktorce již od svých šesti let a zůstala jsem u ní,ikdyž musím dojíždět.Jsem velmi spokojená.Barbora Panková

Kdyby šlo ohodnotit žádnou hvězdičkou, tak bych to udělala. Jako dítě jsem k ní chodila spolu s celou třídou. V té době se věšině dětem kývaly nebo samy vypadávaly jedničky. Měla jsem tu smůlu, že jsem měla zuby zdravé. Brala jedno dítě za druhým a moje obě jedničky vytrhla naprosto bez umrtvení a naprosto zdravé zuby jak na běžícím pásu. Léčila jsem se z toho dlouho. Měla jsem fialové dásně a dlouho mi přední zuby nedorůstaly. Šokovaní rodiče mě přehlásili k jinému stomatologovi, i přes to mám od té doby z jakéhokoliv zubaře trauma..

Umrtvila mi zub (pote co se rozsiril mezizibni kaz), ze ktereho nasledne vypadal plomba, tento zub se mi postupne rozpadl. RTG za celou dobu ani jednou nepouzila. Na zbytky zubu chtela davat korunku, nechapu na cemi by korunka drzela, odesel jsem od ni. Kdyby nebyla zakladni skole nema zadne pacienty.

Přešla jsem od jiné zubařky a nemůžu si paní doktorku Vorlíčkovou vynachválit at jde o přístup nebo to že ona první mi vůbec čistila zubní kamen což jinde neřeší ani zmínkou natož činem a co se týče rentgenu tak na ten mě poslala hned při první návštěvě u ní protože chtěla mít jistotu jak to vypada nejen na pohled.Jsem s paní doktorkou naprosto spokojena chodime k ni ja i manžel moje matka můj syn a jsme spokojeni.Jitka Nová

Trpělivost s ní skončila, když mi zbrousila zub s tím, že udělá korunku..korunka byla větší a po 12 hodinách praskla, ačkoliv životnost korunky se pohybuje v rocích, ne v hodinách.

Paní doktorka je velmi milá a příjemná, nemůžu nic jiného než doporučit. Bývalý pacient