Eumedica s.r.o., interní, plicní, RDG
Vratimovská 689, Ostrava

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Eumedica s.r.o., interní, plicní, RDG Jiný

Nejlepší lékař, kterého jsem v životě poznala. Paní doktorka se pro své povolání narodila a dělá to nejlepší, co pro člověka (ne jen pacienta) udělat zvládne. Věnuje maximální péči a pozornost každému zvlášť, nic nepodceňuje a nenechává náhodě. Nepodléhá byrokracii a zbytečnostem, jedná rychle a účelně, vždy vše nám obyčejným smrtelníkům vysvětlí. Pečuje již několik let úžasným a profesionálním způsobem o mé dcery a já jsem za to neskutečně vděčná.

Paní doktorku znám je velmi svědomitá ,před nějakou dobou jsem prodělala chřipku a brala a brala jsem antibiotika mi moje ošetřující lékařka řekla že ji bude zastupoval kolegyně a ta mi nemocenskou ukončí když jsem po pár dnech šla k lékařce která zastupovala tu moji paní doktorka se na mně koukla a poslala mě právě na plicní k paní doktorce tam jsem dostala léky a užívala je pak jsem šla k paní doktorce - zástupu a ta mi napsala že ještě pokračuji v nemocenské z důvodu problému s dýcháním když jsem přišla na kontrolu k mé lékařce ta se divila že ještě mám nemocenskou ale nemohla s tím nic dělat jelikož jsem brala léky ,paní doktorka mi moc pomohla to dýchání nebylo v pořádku moc ji děkuji za její péči.

paní doktorka má velmi zodpovědný a profesionální přístup k pacientům a JE OCHOTNÁ ZAJISTIT I TA VYŠETŘENÍ, KTERÁ NÁLEŽÍ PRAKTICKÝM ČI JINÝM LÉKAŘŮM když tito moc zájem nejeví.JSEM S NÍ VELMI SPOKOJENA A NEMĚNILA BYCH JI ANI ZY MILION!

před lety se u mě objevily problémy s dýcháním. asi rok jsem se "léčila" u dr. šrámkové, nikdy víc, řešila vše okolo, jen ne zdravotní problém. Byla jsem doporučena mým praktickým lékařem k dr. Ustyanovičové. Nepřestanu děkovat. že je. Během týdne udělala testy, změnila léky a už asi 7 let jsem bez potíží. má ordinaci na NH a na náměstí SNP. Moc děkuji za vše a vřele doporučuji.

Profesionální, citlivá, mám k ní naprostou důvěru, nezlehčuje mé pocity, když jsou nějaké obavy apod. zajímá se o vás i jako o člověka, ne jen pacienta.