Eva Ustyanovičová, internista Ostrava

MUDr. Eva Ustyanovičová

Internista Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vratimovská 689, Ostrava
Eumedica s.r.o., interní, plicní, RDG

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Umístění: Eumedica s.r.o., interní, plicní, RDG Jiný

Nejlepší lékař, kterého jsem v životě poznala. Paní doktorka se pro své povolání narodila a dělá to nejlepší, co pro člověka (ne jen pacienta) udělat zvládne. Věnuje maximální péči a pozornost každému zvlášť, nic nepodceňuje a nenechává náhodě. Nepodléhá byrokracii a zbytečnostem, jedná rychle a účelně, vždy vše nám obyčejným smrtelníkům vysvětlí. Pečuje již několik let úžasným a profesionálním způsobem o mé dcery a já jsem za to neskutečně vděčná.


Ověřeny pacient

Paní doktorku znám je velmi svědomitá ,před nějakou dobou jsem prodělala chřipku a brala a brala jsem antibiotika mi moje ošetřující lékařka řekla že ji bude zastupoval kolegyně a ta mi nemocenskou ukončí když jsem po pár dnech šla k lékařce která zastupovala tu moji paní doktorka se na mně koukla a poslala mě právě na plicní k paní doktorce tam jsem dostala léky a užívala je pak jsem šla k paní doktorce - zástupu a ta mi napsala že ještě pokračuji v nemocenské z důvodu problému s dýcháním když jsem přišla na kontrolu k mé lékařce ta se divila že ještě mám nemocenskou ale nemohla s tím nic dělat jelikož jsem brala léky ,paní doktorka mi moc pomohla to dýchání nebylo v pořádku moc ji děkuji za její péči.


Ověřeny pacient

paní doktorka má velmi zodpovědný a profesionální přístup k pacientům a JE OCHOTNÁ ZAJISTIT I TA VYŠETŘENÍ, KTERÁ NÁLEŽÍ PRAKTICKÝM ČI JINÝM LÉKAŘŮM když tito moc zájem nejeví.JSEM S NÍ VELMI SPOKOJENA A NEMĚNILA BYCH JI ANI ZY MILION!


Ověřeny pacient

před lety se u mě objevily problémy s dýcháním. asi rok jsem se "léčila" u dr. šrámkové, nikdy víc, řešila vše okolo, jen ne zdravotní problém. Byla jsem doporučena mým praktickým lékařem k dr. Ustyanovičové. Nepřestanu děkovat. že je. Během týdne udělala testy, změnila léky a už asi 7 let jsem bez potíží. má ordinaci na NH a na náměstí SNP. Moc děkuji za vše a vřele doporučuji.


Ověřeny pacient

Profesionální, citlivá, mám k ní naprostou důvěru, nezlehčuje mé pocity, když jsou nějaké obavy apod. zajímá se o vás i jako o člověka, ne jen pacienta.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti