Individuální cvičení /60 min/ • 600 Kč

Individuální fyzioterapie, viscerální manipulace /60 min/ • 600 Kč

Individuální lekce nordic walking /1,5-2hod/ • 650 Kč +1 Více

Skupinové cvičení na podkladech vývojové kineziologie /max. 6 osob/ • 200 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

600 Kč

600 Kč

650 Kč

200 Kč

FYZIOTERAPIE AD INTEGRUM

V roce 2009 jsem dokončila studium fyzioterapie na 2. lékařské fakultě UK v Praze. Mou profesionální cestu odstartoval zájem se zvědavostí. Pátrala js...

Marcela K.
K Evě jsem chodila na individualní fyzioterapii. Pomohla mi od bolesti zad. Za to veliký dik. Má vlídny,odborný přístup.Vřele doporučuji.

Navštěvovala jsem skupinové cvičení u Evy a mohu jen doporučit! Eva mi pomocí těchto speciálních cvičení i individuální fyzioterapie pomohla od vleklých bolestí zad. Individuální, vlídný a pozitivní přístup na skupinových cvičeních, skvělý relax fyzicky i duševně. Vřele doporučuji!

K Evě Tetřevové jsem chodila na cvičení well balanced women, které mi velice pomohlo s problémy se zády. Také jsem k ní chodila na individuální cvičení v těhotenství, cvičila jsem s ní téměř až do porodu. Je to fyzioterapeutka, která si buduje svou originální cestu života, cvičení, přístupu k problému a to se mi moc líbí. Mohu jen doporučit!!

Pravidelně navštěvuji Eviny skupinové kurzy, které si díky znalostem a citlivému individuálnímu přístupu nemohu vynachválit. Velmi doporučuji!

Navštěvovala jsem individuální i skupinové fyzioterapie u Evy Tetřevové. Vřele doporučuji! Díky výjimečným znalostem a zájmu o tělo jako celek se mi povedlo po vleklé borelióze opět vrátit fyzicky i psychicky do formy. Díky!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.Jmenuji se Martina a je 44 let. Mám stále problémy s páteří...krční páteř. Postoupila jsem všechna vyšetření i magnetickou rezonanci. tam mi našli nález ale není v takovém rozsahu aby jej operovali. Mám už šestou nemocenskou na záda a mám opakované bolesti. .Tedkom mi taky natéká obličej , oči. Mám vyšetření alergologa, chirurgie, atd. Nikdo neví. Jsem opravdu zralá na psychiiatri a nevím kam...se obrátit. Moc vám děkuji za vaši radu.

asi jako každý terapeut nemůžu napsat konkrétní řešení aniž bych Vás viděla a mela vás vysetrenou. Pokud klasické cesty selhávaji, využila bych směry pracuji jemne na úrovni vnitřních orgánů, nervového a lymfatickeho systému, které mohou tyo obtíže způsobit. Za zvaženi by stalo i oslovit někoho, do resi psychosomatickou medicínu. S prvním bodem vam mohu zkusit pomocí a uvidíme jestli to bude pro vás cesta, z pohledu psychosomaticke medicíny můžu předat kontakty. S pozdravem, Eva El Amin

Mgr. Eva Tetřevová