MUDr. Eva Svobodová

Zubař Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
SNP 41, Ústí nad Labem

K této paní doktorce chodím již víc jak 25 let a nemohu si jí vynachválit.Vždy byla velice milá,ohleduplná a šikovnáNikdy mně u ní žádný zákrok nebolel včetně trhání zubu moudrosti.Jen se klepu,aby se nerozhodla odejít do důchodu,když dost let přesluhuje.

Dnes jsme navštívily s mou 4 letou dcerou paní doktorku dcera seděla pusu držela otevřenou ale plakala do paní doktorky vjel vsket a vyhodila dceru z křesla že taklhe teny ne že tady brečet nebu a podobně proto pozor paní doktorka je už stará a nemá asi náladu na děti.Může být ráda že manžel tam nebyl s námi.

Paní doktorka Svobodová je milá a vštřícná. Navštěvuje ji celá naše rodina i malé děti, ke kterým má velice kladný přístup. Jsme s paní doktorkou moc spokojeni.Nesmím zapomenout i na sestřičku, kterou hodnotím také velmi dobře.

Je opravdu milá, celá naše rodina jí má ráda.

Navštěvuji paní doktorku s celou rodinou už spoustu let. Vybavení ordinace je sice skromné a paní dr. nerada dává bílé plomby, ale její přístup, ochota a hlavně zkušenosti jsou k nezaplacení. Pracuje rychle a precizně, v akutních případech je velmi, velmi vstřícná, vždy se snaží maximálně pomoci, s dětmi to taky výborně umí. Pokaždé se snaží, aby pacient co nejméně platil, aby ošetření bylo rychlé a co nejméně bolestivé. Nesmím zapomenout ani na velmi milou a ochotnou sestřičku.

Č

Mám s paní doktorkou Ty nejlepší zkušenosti navštěvujují už přes 10let

Musím pochválit paní doktorku za chlácholení při vrtání zubů.A za uklidnujjící atmosféruj.To jsem u zubaře dříve nezažila.Ještě že jsem se vtěsnala do databáze stálých pacientů a doufám ,že dluho nebudu muset měnit:)

Velice prijemne vystupovani, a to i pres to, ze mi klecela na stehnech a rvala stolicku nejakym hodne brutalnim mucidlem :-))