Eva Svobodová, zubař Ústí nad Labem

MUDr. Eva Svobodová

Uložit

Zubař Více

8 názor

Uložit


Adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
SNP 41, Ústí nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

K této paní doktorce chodím již víc jak 25 let a nemohu si jí vynachválit.Vždy byla velice milá,ohleduplná a šikovnáNikdy mně u ní žádný zákrok nebolel včetně trhání zubu moudrosti.Jen se klepu,aby se nerozhodla odejít do důchodu,když dost let přesluhuje.

V
Ověřený profil

Dnes jsme navštívily s mou 4 letou dcerou paní doktorku dcera seděla pusu držela otevřenou ale plakala do paní doktorky vjel vsket a vyhodila dceru z křesla že taklhe teny ne že tady brečet nebu a podobně proto pozor paní doktorka je už stará a nemá asi náladu na děti.Může být ráda že manžel tam nebyl s námi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

B

Paní doktorka Svobodová je milá a vštřícná. Navštěvuje ji celá naše rodina i malé děti, ke kterým má velice kladný přístup. Jsme s paní doktorkou moc spokojeni.Nesmím zapomenout i na sestřičku, kterou hodnotím také velmi dobře.

B

Je opravdu milá, celá naše rodina jí má ráda.

I

Navštěvuji paní doktorku s celou rodinou už spoustu let. Vybavení ordinace je sice skromné a paní dr. nerada dává bílé plomby, ale její přístup, ochota a hlavně zkušenosti jsou k nezaplacení. Pracuje rychle a precizně, v akutních případech je velmi, velmi vstřícná, vždy se snaží maximálně pomoci, s dětmi to taky výborně umí. Pokaždé se snaží, aby pacient co nejméně platil, aby ošetření bylo rychlé a co nejméně bolestivé. Nesmím zapomenout ani na velmi milou a ochotnou sestřičku.

Č

Mám s paní doktorkou Ty nejlepší zkušenosti navštěvujují už přes 10let

L

Musím pochválit paní doktorku za chlácholení při vrtání zubů.A za uklidnujjící atmosféruj.To jsem u zubaře dříve nezažila.Ještě že jsem se vtěsnala do databáze stálých pacientů a doufám ,že dluho nebudu muset měnit:)

K

Velice prijemne vystupovani, a to i pres to, ze mi klecela na stehnech a rvala stolicku nejakym hodne brutalnim mucidlem :-))

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti