Eva Pavláková, praktický lékař Zlín

Komenského 5, Fryšták
Privátní praktická lékařka

Názory

Umístění: Privátní praktická lékařka Jiný

Děkuji za pomoc, ochotu a příjemný přístup. Minimální čekání, konzultace po telefonu, úkony rychle a bezbolestně

Léčí tak, že se na vás ani nepodívá a něco napíše. V ordinaci věčně není. Já i moji staří rodiče jsme raději od ní odešli a dobře jsme udělali. Vrchol je, že si dobré hodnocení píše sama, stačí se podívat IP...trapné. Pokud můžete choďte jinam.

můžu jenom doporučit, výborná lékařka, která opravdu léčí, mě zavčas objevila závažné onemocnění, je přísná, důsledná

je to jasné simulanti a flákači se ozývají, jasně doporučuji

je výborná

Paní doktorka každý problém řeší ibalginem, který je volně prodejný v každé lékárně. Předražené vyšetření pro práce, brigády (pro vystavení potvrzení).. Rozhodně nedoporučuji.

pani doktorka nema lidsky prístup k pacientom

Byla jsem velmi spokojená,paní doktorka je moc milá.Zhubla jsem 13kg a cítím se velmi dobře.

Já jsem u paní doktorky zhubla přibližně 10 kg za necelé 3 měsíce. Paní doktorka mně opravila mé špatné stravovací návyky, naučila mě velmi chutnou a zdravou kuchyni. Výsledek - trvale si držím sníženou váhu a cítím se skvěle! Největší výhodou byla akupunkturní jehlička do ucha, která u mě znamenala prakticky nulovou chuť a minimální hlad. Také velmi oceňuji profesionální přístup paní doktorky.