Praktická lékařka pro dospělé
tř. Tomáše Bati 3705, Zlín

Výborný diagnostik, lidská. Je mi moc líto, že odešla.

K této paní doktorce jsem chodil řadu let a byla vynikající. Vždy jsem měl pocit, že pro mě dělá maximum možného. Jedna ze staré generace lékařů, kteří to brali jako poslání a ne jako způsob jak rychle "narýžovat". Bohužel s odchodem těchto kvalitních lidí odchází i to, čemu se dnes posměšně říká "socialistické zdravotnictví", díky kterému je vzhledem k nadstarndarní péči moje generace jednou z těch nejzdravějších. Teprve nyní si toho začínám vážit, protože takovou péči už nikdy mít nebudu.

Je mi moc líto, že paní doktorka už odešla do důchodu, protože to byla nejlepší praktická lékařka, jakou jsme si s manželem mohli přát! Ano, lidi u ní strávili v ordinaci třeba 45 minut, ale bylo to proto, že paní doktorka přistupovala ke všem problémům velice pečlivě, zodpovědně a hlavně nikdy nedávala najevo, že bychom přišli s nějakou blbostí. Vždy jsem k ní chodila s důvěrou, že jsem v dobrých rukou. Ověřilo se mi, že byla velice dobrý diagnostik, protože i když poslala k odbornému lékaři, vždy se potvrdilo to, co si ona myslela. Její přístup k pacientovi byl velice milý a příjemný. Když zjistila manželovi nebezpečnou tachykardii, raději ho sama autem zavezla do nemocnice, aby se mu po cestě něco nestalo.
Kdo chce doktorku, která nikdy nemá plnou čekárnu, se pak nemůže divit, že prohlíží krk od dveří, aby třeba něco nechytila. Ale já vyžaduji i od praktického lékaře, aby si na pacienty udělal čas a hlavně nic nezanedbal! A doufám, že moje stávající paní doktorka bude stejně tak dobrá jako Dr. Obdržálková.

Také my s manželem jsme od ní odešli, není možné prosedět v čekárně půl dne, časovky jsme si objednavali, ale nemají žádný význam, protože k nim sestra nepřihlíží a trčíte tam a na řadu jdou všichni zaneprázdnění důchodci, co přišli až po vás. Doktorka je arogantní, tlak měří 3x, aby měla snad víc bodů, nikde jinde to nedělají. Některé lidi vyšetřovala téměř hodinu, za sebou v polici měla stohy papírů(nemyslím obálky)pak není divu, než něco v tom vyhledá, že to tolik trvá.

S pani doktorkou jsem velmi spokojen. Paní doktorka je zodpovědná, milá k pacientům, ochotná. Vzdy se snazi nejen lecit nejen dusledky nemoci, ale hleda priciny. Narozdil od mnoha jinych lekaru, nezuzila svoji praxi na pouhe predepisovani receptu.
Mnozi lide, vcetne vysokych statnich uradniku, nechapou vyznam POPLATKU ve zdravotnictvi.
Jen diky zavedeni POPLATKU u lekaru jsme nase cekarny zbavili tzv. VECNYCH PACIENTU, kteri zbytecne zabiraji misto v cekarnach vsech lekaru. Jen si myslim, ze poplatky by se meli odvadet do systemu zdravotnictvi.

Hrůza, nevím na co jsou vydávány časovky, když stejně čekáte i dvě hodiny. Nejdřív chodí do ordinace ti co měli časovku přede mnou a pak ti co jsou po mě, ale jsou přece důchodci a nemají čas čekat jako já a nemám najednou stav dušnosti :-). (škoda že už nechodím do školy to by se mi líbilo, strávit v čekárně celé vyučování). Když nemusím tak tam ani nejdu a raději zajdu večer na pohotovost. Proč nebere doktorka časovky po hodině, to by možná vyšlo tak akorát. Když příjdu na řadu já tak strávím v ordinaci 10 - 15 minut nanejvýš. Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!

Chodím tam co nejméně a když nemusím tak vůbec radši zajdu na pohotovost. I když máte časovku tak čekáte mězi dalšími nemocnými (což u lékaře asi jinak nejde), ale stejně příjdu na řadu jako poslední, protože důchodci přece nemají čas tam sedět, tak věčně klepou na dveře kdy už je paní doktorka vezme, že pospíchají. Když už tak učiní tak tam jsou 30 - 45 minut a to mě opravdu dokáže naštvat. Když příjdu na řadu já tak tam strávím 10 - 15 minut a to se mi věnuje dostatečně k mému stavu nemoci. At dává časovky po hodině. Přes tuto zkušenost nedoporučuji

Paní doktorka je zodpovědná, milá k pacientům, ochotná. Pacientům se dostatečně věnuje, proto se u ní bohužel déle čeká. Ale nikdy jsem nezažila, že by nebrala pacienty a seděla u kafe.