Další dostupný termín:

Individuální terapie • od 800 kč +4 Více

Krizová intervence • od 800 kč

Mediace • od 800 kč

Skupinová arteterapie • od 300 kč

V průběhu své terapeutické práce jsem se setkala s různými cílovými skupinami pacientů. Od dětí a mladistvých, kteří byli v péči 0SPOD, přes mladé lid...

• deprese, úzkostné stavy, partnerské problémy
  • osobnostní rozvoj, sebevědomí, sociální fobie
  • traumatické zážitky

Ukončené školy

• Karlova Universita Praha - Fakulta humanitních studií
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor Aplikovaná psychoterapie a sociální práce

Fotografie

od 300 kč

Výklad snů - daseinsanalytickou metodou

od 2 000 kč

Poradenství v oblasti osobního rozvoje a psychoterapie

Umístění: Poradenství v oblasti osobního rozvoje a psychoterapie Osobní problémy

Doporučuji. Paní Nováková je velmi empatická, ale umí si udržet odstup. Rychle pochopí, v čem je problém, a u mí se ptát.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poradenství v oblasti osobního rozvoje a psychoterapie Individuální terapie

Terapie s Evou mi velmi pomohla, sedí mi tento styl, kdy jsem opravdu dostávala podnětné reakce a myšlenky. Pomohlo mi to v utřídění chaosu myšlenek a hlavně v průchodu těžkou životní situaci. Jsem za to velmi vděčná! Určitě doporučuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poradenství v oblasti osobního rozvoje a psychoterapie Individuální psychoterapeutické poradenství

pani doktorka byla velmi milá a s pochopením mne vyslechla a podle jejích rad jsem se zařídil a moje problémy se zmírnily. Určitě budu v konzulacích pokračovat

Mgr. Eva Nováková

Děkuji za pozitivní hodnocení a těším se na další společnou práci.

Paní Nováková je skvělá a citlivá terapeutka. Úžasným způsobem mi pomáhá pracovat s mými psychologickými problémy, v osobnostním rozvoji a pomáhá mi objevovat nový pohled na svět. Jít na terapii bylo mé nejlepší životní rozhodnutí a jsem moc ráda, že mi na této cestě pomáhá právě paní Nováková.

Mgr. Eva Nováková

Milá Terezo, moc děkuji za laskavé a milé hodnocení. Moc si cením Vašeho nasazení s jakým k terapii přistupuje a mám upřímnou radost z Vašich pokroků, které jsou jasně vidět.

Paní Eva má velice příjemné vystupování, celé sezení probíhalo ve velice přátelské až rodinné atmosféře. Díky tomu se mi mnohem lépe dařilo se otevřít. Dokáže naslouchat, proniknout do podstaty problému, poskytnout jiný úhel pohledu a poradit. Těším se na další setkání. Nemohu než doporučit.

Mgr. Eva Nováková

Milý pane Karle, moc děkuji za pozitivní zpětnou vazbu a také se těším na naše další setkávání.

Umístění: jiné místo Tíživá životní situace

Paní Nováková je velmi příjemná mladá dáma s kultivovaným chováním a velmi silnou empatií. Po celou dobu terapie se mi 100% věnovala, trpělivě naslouchala a ukázala mi několik možností, jak začít rozplétat svůj zašmodrchaný život. Velmi si cením toho, že mé problémy nebagatelizuje, ale pomáhá mi najít logická a pro mě schůdná řešení. Jsem velmi ráda, že k ní mohu docházet, opravdu mi pomáhá. Děkuji. A všem ji doporučuji.

Mgr. Eva Nováková

Paní Lato, moc Vám děkuji za projevenou důvěru, se kterou mluvíte o své nelehké životní situaci a jsem ráda, že Vám naše schůzky pomáhají.

• deprese, úzkostné stavy, partnerské problémy
  • osobnostní rozvoj, sebevědomí, sociální fobie