Umístění: Lékařský dům Laurea Pece v tehotenstvi

K pani doktorce jsem chodila nekolik let. Pokud jsem nemela zadne problemy a chodila jen na preventivni prohlidky, nebyl problem.
Jakmile jsem byla tehotna, pani doktorka u mne nerozpoznala preeklampsii. I pres to, ze jsem si stezovala na velke otoky. Pri ledvinove kolice, kterou jsem v tehotenstvi prodelala, mi rekla,ze predcadne rodim a vybavila mne horcikovymi injekcemi..nasledne po hospitalizaci se mne ptala, jakto ze jsem ji nerekla,ze mam priblemy s ledvinami. O tom,ze ledvinova kolika muze vzniknout i v dusledku ulozeni plodu v deloze, se vubec nezminila.
Nasledne jsem po par letech prodelala mimodelozni tehotenstvi, ktere pani doktorka take nerozpoznala. Zachranili me na posledni chvili ve FN Brno.
Po teto zkusenosti jsem jiz k pani doktorce prestala chodit.

Co mi na službách paní doktorky opravdu hodně vadí je, že si neumí lépe zorganizovat objednané pacienty. Čekací doba je u ní i přes objednání úmorná, přes hodinu po termínu objednání je norma. Vzhledem k tomu, že jako zdravá osoba jsem ji navštěvovala preventivně max. 1x za rok, tak mi čekání nevadilo a chápala jsem, že se může stát. Ale jako těhotná ji navštěvuji každý měsíc a zjistila jsem, že dlouhé čekání je i přes objednání u ní standard, ne-li případy, kdy dojde s docela velkým skluzem po začátku svých ordinačních hodin a má plnou čekárnu již naštvaných čekajících pacientů. S přístupem nemám celkem problém. Pokud s něčím nesouhlasím nebo nechci, nic mi nenutí, jen navrhne alternativy. Jediné co mi vadí je, že mě třeba sama neinstruuje o důležtých informacích a musím vědět sama a zeptat se...to mi samozřejmě ráda zodpoví. Stejně tak bych se nedozvěděla ani výsledky testů.

KATASTROFA. Lékařka je úplně mimo. Za přítomnosti na gynekologickém křesle se mě 3x ptá kdy byl poslední menzes. A vrcholem bylo to když jsem ji zavolala že silně krvácím a menzes jsem měla před 14ti dny a ona mi dá objednací termín v lednu No pardon to je asi hodně špatný přístup. Od této lékařky odcházím a NEDOPORUČUJI !!!

Skvělá lékařka,mám v ní 100% důvěru.Čekací doba někdy delší a někdy kratší,ale nikdy bych ji nevyměnila!!!! A to mám do ordinace po odstěhování z Brna 50 km.S paní doktorkou jsme prošla dvěma těhotenstvími a ted to druhé s dvojčátky a že to bylo obtížné dojíždět každých 14 dní na kontrolu.
Když mi něco není jasné,tak se prostě zeptám a pí doktorka mi to ochotně vysvětlí.

Právě od této lékařky odcházím. Přišla jsem na kontrolu, a zjistila jsem že jsem v 5. týdnu těhotenství. Paní doktorka bez jakého kolik osobního přístupu a informací mi předepsala léky které se používají při problémových těhotenstvích proti potratu (je mi 24 a čekám první dítě, žádný problém nemám). Podle mého názoru, tělo ví samo jestli má plod žít nebo ne. Teď jsem byla na druhé kontrole. Paní doktorka toho má evidentně hodně, se sestřičkou nemají zrovna profesionální vztah a já se tam prostě vůbec necítím dobře. Hodina čekací doby by pro mě nebyla problém, kdybych si byla jistá že za to stála.

Já paní doktorku doporučit mohu. Nejenže ona i sestřička jsou velmi milé a vstřícné, ale moje problémy na rozdíl od předchozích gynekologů řeší,dělá histologie, bere stěry. Vůbec mi nevadí delší čekací doba, protože vůči paní doktorce mám plnou důvěru. Vím o čem mluvím, bude mi 50 let a celý život se potýkám s různými gynekologickými záněty, špatnými hladinami hormonů, takže občas jsem u paní doktorky bývala na kontrole i po 3 měsících. S takovouto péčí jsem se jinde nesetkala

K paní doktorce jsem začala chodit před lety poté, co mé kamarádce konečně stanovila správnou diagnózu - měla problémy a předchozí tři její lékaři příčinu neodhalili.
Toto bylo každopádně v době, kdy jsem se cítila zdravá a mimo antikoncepce jsem od ní nic nepotřebovala. V loňském roce jsme se začali snažit o dítě a tehdy jsem začala mít pocit, že něco není v pořádku. Po vysazení HA jsem měla MS vždy cca po 28,5 dnech, před poslední návštěvou to pak bylo 25 dnů. Paní doktorka mi sdělila, že příčinou neúspěchu otěhotnění je právě tato nestabilita a předepsala mi hormony na srovnání cyklu. Po těchto hormonech jsem MS dostala naprosto mimo termín, nicméně když jsem se chtěla informovat na možné důvody, pocítila jsem první náznaky nejistoty. Od té doby mám tento pocit prakticky permanentně. Bohužel mi nebyla schopná zodpovědět spoustu triviálních otázek, na UTZ "rozpoznala" ovulaci, která ovšem neprobíhala (UTZ jinde) a neustále mám pocit, že se mě snaží přesvědčit k lékům, z kterých má nějaké výhody od farmaceutických OZ. (Konkrétní důvody k tomuto pocitu jsou 2 zkušenosti, ale nebudu se o nich rozepisovat).
Jiná stránka věci je, že paní doktorka byla vždy milá, prostředí je krásné a setřička/y taky výborná/é. Přežila bych i čekací dobu, pokud bych věděla, že to má smysl. Tady bohužel smysl už vidět přestávám. Pokud jste zdravé a bez problémů, pak mohu doporučit, jinak bohužel ne.

Od lékaře očekávám profesionalitu, spolehlivost, důslednost. Bohužel nic takového jsem u této paní doktorky nenašla. Nekonečné čekací doby také nejsou příjemné. Divím se, že si paní doktorka pozve těhotnou ženu a nechá jí několikrát čekat klidně 2,5 hod na chodbě, kde už třeba ani není místo k sezení! Hledám jiného lékaře, s touto lékařkou už nechci mít nic společného.

Úžasná paní doktorka. Po několika více či méně uspokojivých lékařích, ke kterým jsem chodila (a jednomu úděsnému zážitku z doby 12 let. ze kterého si nesu trauma dodnes), jsem našla lékařku, která podle mne velmi dobře kombinuje lidskost a vřelost s profesionalitou. S čekacími lhůtami jsem u ní nikdy problém neměla (max. 20 minut po čekací lhůtě), tak si na to stěžovat nemohu a když jsem přišla s akutním problémem, čas si na mne bez problémů našla. A příjemně mne překvapila, když mi automaticky nabídla i jiné druhy antikoncepce než jiní lékaři mým kamarádkám (tj. nejen prášky nebo náplasti).

čekací doby po objednání minimálně dvě hodiny, doktorka se v ordinaci klidně třikrát za návštěvu zeptá na to stejné, je mimo, moc se nevěnuje tomu, koho má právě na křesle. Já jsem dvakrát v půlce těhotenství potratila a ani to neřeší - hledám jiného lékaře...