Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: jiné místo Nemoc

Arogantni, povysena a s naprosto nulovym zajmem o pacienta. X zkusenosti i z okoli a jen negativni.Jedine plus je sestricka, ta je super. Oba s manzelem prechazime jinam.

Paní doktorka je NEJLEPŠÍ LÉKAŘKA ve svém oboru. Chodíme k ní celá rodina. Velice doporučuji

Paní doktorku Mařádkovou z Hornické polikliniky vřele doporučuji. Vždy příjemná, milá, vyslyší, poradí, řádně vyšetří. Nemá blbé připomínky, je milá. Jsem ráda, že k ní přešla i má sestra se svým partnerem, oba spokojeni, a doufám, že už i můj otec se konečně k ní odhodlá. Můj přítel se k ní dostavil v dosti vážném stavu, a i když nemá u paní doktorky kartu, okamžitě jej vzala, vyšetřila, hned věděla, co jej trápí, ráda ochotně by i sanitku volala a dala mu léky z vlastní ordinační lékarničky, aniž by za to něco chtěla. Přítel má svého lékaře v Šumperku a paní doktorka, aniž by to věděla, jej prostě vzala. ani jedna námitka, třeba že příště ke svému doktorovi. Prostě pomohla, aniž by byla jeho ošetřujícím praktikem. Paní doktorka má přístup k lidem a ví, jak se chovat. Její sestra je sice takové třeštidlo, ale pro mě jsou fajn obě. Za sebe doporučuji.