Stomatologická ordinace
Sokolovská 65, Karlovy Vary

Pani doktorka je skvela, skoda ze uz si chce po zasluze uzivat pense. Tezko budu za ni hledat nahradu. Alexandra

arogantní, náladová. nemá problemy říznout pacienta vrtačkou do jazyka a neomluvit se mu.. spíše to ještě na něj svede... bílé plomby jsem u ní nikdy nedostala.. je pravda že vždy opíchne, ale to udělá jakýkoliv doktor.. stačí si o to jen požádat... s každou návštěvou zvýšila cenu a nemá problémy byt na pacienta hrubá a vetšinou nestíhá svou práci...

Strašně jsem se vždycky bála jít k zubaři a dlouho jsem nebyla ,potom jsem si našla paní doktorku a jsem velmi ráda,že jí mám moc mě při práci uklidní i humorem a jejím boukáním zpěvu.Šinglárová

jsem s paní doktorkou spokojen.Zachránila mi nejeden zub který se vždy snaží nejdříve vyléčit což se jí u mě podařilo. Používá moderní techniku a sleduje nové trendy.A co se týká nálad jak uvádí moje předchůdkýně. Ruku na srdce všechny ženy jste stejné jen se zeptejte svých poloviček.Já jí uznávám jako odbornika a to ja směrodatné Chodím si dát ošetřit zuby a nechodím k spychologovi pro utěšující slova

S paní doktorkou nemám problém, je sice fakt že chodím pouze na preventivní prohlídky, ale i na preventivce se mi dostane vždy takové péče, o které jsem si mohla u předchozího zubaře pouze nechat zdát.Bílé plomby vážně umí perfektně, mám ji několik let a drží, takříkajíc jak židovská víra. S objednáním také není problém a když jsme před lety začala mít trošku problém s osmičkami, tak mě hned poslala na RTG. A jestli si stěžuje nebo ne, to je mi celkem fuk, když mám pusu do kořán, tak stejně nemůžu odpovídat a reagovat:-). A to že se u zubaře platí pomalu zlatem, to ví každý... bohužel... a lepší to už nebude.

Byla mi doporučena kamarádem a asi za trest. Objednání netrvá dlouho, asi čím dál méně pacientů.
Paní doktorka je opravdu velmi náladová a většinou má náladu špatnou. Sestřičky se u ní střídají snad po měsíci, nikdy se mi nepovedlo vidět stejnou sestru dvakrát. Bílé plomby od ní drží, ty umí, ostatní zákroky již noc ne. Při jedné návštěvě mi vynadala, že jsem si přinesl málo peněz, naštěstí bankomat je blízko.
Paní doktorka asi taky netuší, že v čekárně je slyšet co si povídají v ordinaci, jednou se asi zapomněla a začala mne pacientce přede mnou pomlouvat - to byla má poslední návštěva u ní.

Velmi náladová....

S vypadlou plombou nečekáte na termín 2 měsíce, ale do 14 dnů budete určitě objednáni. bílé plomby OPRAVDU UMÍ. Nejdou na zubu poznat a vydrží léta. U předpokládané bolesti vždy opich (pro ty méně statečné :)
Výborná práce, její povaha mě nezajímá

Pečlivá, pedantní práce. Jako člověk náladová.