Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Čsl. legií 10, Děčín

Volala jsem na doporučení kamarádky této lékařce a opravdu sestřička je velmi milá a hodná...Bohužel doktorka je již v důchodu a do ordinace chodí jen 2x v týdnu... :(...

Můžu jen souhlasit s ostatními názory :)) Paní doktorka je znalá, příjemná a vždy pomůže. Sestřička jí výborně doplňuje :)) Rádi k nim chodíme.

Můžu vřele doporučit. Mám s ní zatím jen nejlepší zkušenosti. Ochotně poradí i mimo ordinační dobu, třeba jako mně v páte večer (kolem 20:00).

super doktorka,mela uz me jako malou a vse v pohode.

Velmi dobrá dětská doktorka.

Naprosto souhlasím s předcházejícími názory. Opravdu úžasná doktorka, která též velmi pomohla mé dceři, když těžce onemocněla. Je to jediná doktorka, které věřím. Starala se o obě mé děti a až odejde do důchodu, bude určitě všem velice chybět. Paní doktorce, ale i sestřičkám patří dík.

naprosto úžasná doktorka, zachránila má dceři život..

K této Paní doktorce chodím s dětmi 4 roky.Musím vyseknout velikou pochvalu.Profesionálka na svém místě!Má velmi ráda děti a oni jí,komunikativní,lidský přístup,navíc si umí velmi dobře zorganizovat práci.I přes to že vstoupíte do čekárny plné pacientů,nebudete mít pocit že čekání bude nekonečné.Neprobíhají zde žádná kafíčka,svačinky,návštěvičky.U paní doktorky se skutečně ordinuje!Vždy když tuto ordinaci navštívím,běží mi hlavou-Kéž by takhle ordinovala moje praktická lékařka.Tam jsou před vámi 3 lidi a je to na půl dne.Nechápu to?!Pochvala patří i sestřičkám.BEZVADNĚ SEHRANÝ ŽENSKÝ!

¨nejlepší dětská lékařka co znám.