Hálkova 1, Praha 2, Praha

1. Dentální hygiena s Air-flow • 1 350 Kč

2. Dentální hygiena • 1 350 Kč

3. Vstupní vyšetření, dentální hygiena • 1 400 Kč +1 Více

4. Dentální hygiena dětí do 15 let • 850 Kč

Vážení pacienti, nyní se věnuji rodinným radostem. V ordinaci pracují moje výborné kolegyně Andrea a Eva. Já se na Vás budu těšit v roce 2022.

• Parodontóza a zanět dásní

• dentální hygiena

Fotografie

Znalost jazyků

Němčina, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 350 Kč

1 350 Kč

1 400 Kč

850 Kč

Názory

Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

Velmi skvěle odvedená práce paní hygienistky, bez bolesti, stručně vysvětlená prevence i použití kartáčků.Pro mě to byla příjemná relaxace:-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 3. Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Pani hygienistka Andrea byla moc milá, zatím jedna z nejpříjemnějších zdravotnic, kterou jsem potkala. S výsledkem i vysvětlením jsem také velmi spokojená. Určitě doporučuji.

Paní hygienistka vše krásně vysvětlí, je pečlivá a citlivá, opakovaně se ptá, jestli je všechno v pořádku. Můžu jedině doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 2. Dentální hygiena

Naprostá spokojenost, super přístup, empatie, vše řádně vysvětleno. Všem doporučujeme, určitě tuto dentální hygienistku v budoucnu navštívíme znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

Úžasný přístup, slečna milá, příjemná, zbaví vás případného strachu, každý krok co dělá hnedka na něj upozorní a přesně popíše co a proč jde dělat.. Super sem se tam cítila těším se na další návštěvu a až mi dá zoubky doporadku

Před vysetrenim mi paní doktorka vysvětlila, co za zákrok mi bude provádět a až poté začala pracovat. Její přístup byl profesionální. Dostala jsem rady co vše mohu používat za pomůcky a jak. Těším se na další návštěvu. Velice mi návštěva pomohla

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

Velmi příjemná komunikace, paní doktorka je skvělá!!! Už bych jinam nešla.Velmi ji doporučuji. Paní doktorka je příjemná, empatická a moc šikovná!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

Paní Eva je opravdu dokonalá a úžasná a má opravdu zlaté ruce! Skvělá péče a lidský přístup! Mohu vřele doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

Přijemné a milé vystupovaní.Podrobné vysvětlení zákroku.Pečlivé ošetření,vysvětlení následné péče.Sjednání dalšiho terminu navštěvy.Vřele doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům 1. Dentální hygiena s Air-flow

Skvělá profesionálka, trpělivě všechno vysvětlí do detailu, poradí. Snaží se najít řešení problému pacienta.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, přijímate také anglicky mluvící pacienty(bez znalosti čj)? Děkuji, přeji hezky den.

Dobrý den, ano ošetřuji také anglicky mluvící pacienty. Budu se těšit na případnou návštěvu. Momentálně jsem ještě týden na dovolené.zdravi Eva Kmentová DiS.

Eva Kmentová DiS.

Dobrý den, máte také dárkové poukazy?Chtěla bych k vánocům .Díky Petra

Dobrý den, ano dárkové poukazy máme a to v hodnotě 1250Kč, v ceně je ošetření air- flow a fluoridace. Chtěla byste si jej zde vyzvednout? Můžu také zaslat mailem nebo poštou.

Eva Kmentová DiS.

• Parodontóza a zanět dásní