Hálkova 1, Praha

Všechny hygienistky Vás ošetřují nejšetrnějším přístrojem EMS Prophylaxis Master, který minimalizuje nepříjemné pocity během ošetření. Nově používáme také GBT protokol, Guided Biofilm Therapy, který je motivační a pro pacienta.

• Adresa

1 700 Kč

6 800 Kč

1 850 Kč

NE kazům

Po studiu jsem si udělala pracovní kolečko na zkušenou u praktického zubního lékaře, ortodoncii a nakonec na parodontologii.
    Za všechny tyto z...

• Němčina,
    • Angličtina

Účty sociálních médií

Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Jako klobouček, moc jsem se bál a nevěděl co od mé návštěvy čekat je mi přes 40 a selmjsem poprvé a musím říci a pochválit paní Kmentovou, má dostatek empatie a dokáže vše krásně a dostatečně vysvětlit a navíc se skvělým výsledkem. Vím, že se vrátím a moooc rád. Určitě to stojí za to.

Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow 60 min

Vstřícnost, podrobné informace o peči a následné léčbě, příjemné prostředí a příjemná p. hygienistka. Děkuji

Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Milá, ochotná věci vysvětlit. Ví, co dělá. Profesionálka. Jsem velmi spokojen.

Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow 60 min

Paní Kmentová je skvělá, precizní a velmi ochotná odbornice ve svém oboru, rád se k ní vracím a mohu jedině doporučit.

Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Rada ku p. Kmentovej chodím, je úžasná!
    Dáva užitočné rady ku starostlivosti o zuby a je precízna.

Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Skvělý přístup, profesionální péče a pečlivost. Ráda přijdu zase

Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow 60 min

Sympatická paní hygienistka, velmi pečlivá, vše vysvětlí. Mohu všem doporučit.

Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Perfektně a bezbolestně provedená dentální hygiena.

Umístění: NE kazům Dentální hygiena děti do 15 let

Skvělý přístup k dětem, podrobné vysvětlení, možnost on-line objednání, citlivé zacházení, děti byly nadšené. Určitě doporučujeme a budeme se rádi vracet. Platby hotově i kartou, v čekárně pasty a kartáčky pro příchozí, kteří mají potřebu, voda, desinfekce, toaleta... Jediná nevýhoda je 3. patro bez výtahu, takže pokud máte nějaký handicap, který vás omezuje tímto směrem, musíte se bohužel poohlédnout jinde.

Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Skvělá péče - zuby září, dostala jsem všechny potřebné informace, jak o ně pečovat doma, aby byly zdravé a pěkné.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, přijímate také anglicky mluvící pacienty(bez znalosti čj)? Děkuji, přeji hezky den.

Dobrý den, ano ošetřuji také anglicky mluvící pacienty. Budu se těšit na případnou návštěvu. Momentálně jsem ještě týden na dovolené.zdravi Eva Kmentová DiS.

Eva Kmentová DiS. et DiS.

Dobrý den, máte také dárkové poukazy?Chtěla bych k vánocům .Díky Petra

Dobrý den, ano dárkové poukazy máme a to v hodnotě 1250Kč, v ceně je ošetření air- flow a fluoridace. Chtěla byste si jej zde vyzvednout? Můžu také zaslat mailem nebo poštou.