Hálkova 1, Praha 2, Praha

Přijímám: dospělí, děti od 6 let

Po studiu jsem si udělala pracovní kolečko na zkušenou u praktického zubního lékaře, ortodoncii a nakonec na parodontologii.
Za všechny tyto z...

• dentální hygiena

Znalost jazyků

• Němčina,
  • Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 500 Kč

950 Kč

1 500 Kč

5 000 Kč

1 600 Kč

Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Chodím sem již několik let a vždy jsem naprosto spokojená. Perfektní přístup, milá, trpělivá a velmi pečlivé hygienistka s výbornou komunikací. Naprosto precizní vyčištění, skvěle vybavená ordinace.

Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow 60 min

Velice paní Evu Kmentovou doporučuji!!!
paní Eva příjemná a velice se v tom vyzná!
Samé + jenom! Děkuji

Umístění: NE kazům

Profesionalita, pečlivost, lidský přístup. Paní hygienistka byla uvěřitelná a motivující. Rád přijdu znovu.

Umístění: NE kazům

Příjemné prostředí i paní hygienistka. Vše ochotně vysvětlí a poradí. Byla jsem spokojena.

Umístění: NE kazům

Profesionální přísup a extrémně milé a vnímavé jednání. Oceňuji možnost rezervace online či po návštěvě přímo v ordinaci a potvrzení/připomínku návštěvy elektonicky. Rád doporučuji!

Umístění: NE kazům

Šetrné ošetření, milá paní hygienistka, příště určitě opět přijdu. Pouze mnoho schodů bez výtahu je nevýhodou.

Umístění: NE kazům

Professional, diligent, and friendly approach by Dr. Kmentova. Recommended as Eva speaks English fluently.

Umístění: NE kazům

Byl jsem maximálně spokojen, paní Kmentová nebo slečna, je velmi příjemná a své práci rozumí. Přijetí bylo velmi přátelské.

Umístění: NE kazům

Super dentální hygiena. Děkuji za milý, trpělivý a lidský přístup a profesionalitu při vyšetření i proceduře samotné.

Umístění: NE kazům

Vse velmi dobře vysvětleno, pečlivě provedeno.
Maximální spokojenost.
Za mě nejlepší dentální hygiena, kterou jsem ve svém životě absolvovala.
Velmi příjemná a milá.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, přijímate také anglicky mluvící pacienty(bez znalosti čj)? Děkuji, přeji hezky den.

Dobrý den, ano ošetřuji také anglicky mluvící pacienty. Budu se těšit na případnou návštěvu. Momentálně jsem ještě týden na dovolené.zdravi Eva Kmentová DiS.

Eva Kmentová DiS.

Dobrý den, máte také dárkové poukazy?Chtěla bych k vánocům .Díky Petra

Dobrý den, ano dárkové poukazy máme a to v hodnotě 1250Kč, v ceně je ošetření air- flow a fluoridace. Chtěla byste si jej zde vyzvednout? Můžu také zaslat mailem nebo poštou.

Eva Kmentová DiS.

Za všechny tyto z...