Ordinační hodiny:
Úterý 14.00-20.00
Středa 08.00-14.00
Čtvrtek 08.00-14.00

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie Jiný

Nejhorsi lekarka, kterou jsem kdy mela. Nedokazala poznat potrat a skoro 2 mesice me drzela v nadeji, ze jsem tehotna. Bohuzel nedoporucuji. Z.

Moje zkušenost je silně negativní :-( Pořádně ani nevyslechla můj problém, nebere v úvahu, že každý člověk je jiný. Přístup arogantní, chtěla jsem rychle pryč z ordinace. Jakmile nemáte učebnicový problém, neví si rady. Takový je můj dojem. K ní už nikdy.

K paní doktorce jsem přešla teprve nedávno a musím říct, že jsem velice spokojena s její milým přístupem, je moc sympatická, vřelá, umí dobře naslouchat a poradit a má zájem o pacienta.
Vždy jsem chodila na gynekologii k předešlým doktorkám nerada a setkala se jen s arogancí a kolikrát i "zdrbáním" za nevědomost (kvůli hloupostem).
K paní Hajkrové se naopak i těším :) Takže moc doporučuji!

S touto doktorkou mám opačnou zkušenost, působila na mě nesympaticky a arogantně, když jsem jí pověděla o svém problému, zareagovala posměšně. Přešla jsem od ní jinam.

Paní doktorka je velmi milá a příjemná. Dlouho jsem se obávala první návštěvy gynekologie, a ona mi tuto první návštěvu velice zpříjemnila. Péči o sebe sama jsem dost zanedbala, tudíž jsem čekala mírné "zdrbání", ale nic takového nepřišlo. Dostalo se mi velice citlivé péče, což oceňuji. DOPORUČUJI!!

X

Velice příjemná mladá paní doktorka, starostlivá, zodpoví jakýkoliv dotaz, člověk se nemusí bát zeptat. Přestoupila jsem jsem k ní od jiného gynekologa a byla to dobrá volba. Setřička v ordinaci v Rožnově pod Radhoštěm také velice milá a příjemná, vládne tu opravdu přátelská atmosféra. Všem vřele doporučuji.

Paní Dr. je skvělá, moc hodná, milá a snaží se pomoct jak může a odpovědět na všechny dotazy. Určitě jen doporučuji.

Velice sympatická a profesionální mladá paní doktorka, která nepřistupuje k pacientce jako věci, ale jako k člověku...umí naslouchat a problém velice dobře vysvětlila

Paní doktorka na mě moc dobře zapůsobila, ještě jsem se nesetkala s tak kvalitním přístupem. Vyřešila můj problém a celkově projevila zájem.

Velmi sympatická mladá paní doktorka. Ochotně zodpoví každý dotaz a vysvětlí podrobně řešení problému. Při komunikaci s ní člověk ztratí zábrany a má možnost řešit opravdu jakýkoliv i ožehavý problém. Díky jejímu odbornému doporučení jsem se zbavila letité táhnoucí se nemoci. Velmi doporučuji.

Ordinační hodiny:
Úterý 14.00-20.00