Horní nám. 8/285, Olomouc

Úterý 14.00-20.00
Středa 08.00-14.00
Čtvrtek 08.00-14.00

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie gynekologické konzultace

Byla jsem těhotná ( teď už to tak říci mohu ), chodím k jiné paní doktorce v G-centru, ale ten den kdy jsem měla jít do poradny tam má paní doktorka nebyla.
Měla jsem problém zeleného hlenovitého výroku s příměsí krve.
Byla jsem 8. Týden, což si myslím že v 1. Trimestru se má vše řešit důkladně skrz plod.
Šla jsem tam hlavně z důvodu, ze problém stále přetrvával od doby co jsem byla naposledy u své.
Posadila jsem se, vše jsem ji řekla, ani se na mě nekoukla, řekla že je to běžný v těhotenství, napsala prášky a poslala domů.
O měsíc později jsem přišla na kontrolu do poradny ke své paní doktorce, a zjistili jsme že miminko je bez srdeční akce ( měla jsem byt 12tt), miminko zůstalo ve vývoji 8tt a par dnů, v době kdy jsem byla u paní doktorky, kdyby mě zkontrolovala mohlo tohle dopadnout úplně jinak, nebo jsem v sobě alespoň nemusela nosit měsíc mrtvé dítě.
Mám na ni vztek, ještě když vám na revizi řeknou, že to mohl vyvolat ten zánět, který jsem v sobě měla.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie Jiný

Paní doktorka by se měla naučit být profesionální. Naprosto chybí empatie, zájem, vše bere jak na běžícím pase, pacient ji obtezuje. S takto neprijemnym doktorem jsem se v G centru jeste nesetkala. Absolutně nedoporučuji..

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie Jiný

Dokud jsem chodila pouze na prevenci, vše bylo ok. Ale při řešení problémů je paní doktorka neempatická, vlastně docela nekomunikativní, celkově má člověk pocit, že je spíš na obtíž. Přešla jsem jinam a komunikace je teda 100 a 1.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie gynekologické konzultace

Paní doktorka Hajkrová bere pacientky jako na běžícím páse, v případě,že nemáte žádný problém je to pochopitelné,ale bohužel takto jedná,i když problém máte.Postrádala jsem u ní empatii a v závěru i odbornost,kdy z pohodlnosti nenabídla jinou variantu řešení.Velice mne tímto přístupem zklamala,její práce by měla být posláním,bohužel si troufám říct,ze je pouze byznysem a pacientky ji vlastně vůbec nezajímají.Člověk z ní má pocit,že vás vůbec nevnímá a v podstatě otevřeny Facebook na jejím monitoru je toho důkazem.Nyní mám srovnání s jiným lékařem a jsem šťastná,že mam v tomto možnost volby a svého gynekologa mohu změnit.Paní doktorku Hajkrovou rozhodně nedoporučuji !

NEDOPORUCUJI.
Myslim si, ze pri jakemkoliv problemu by se mela vysetreni resit napred vyterem z pochvy. Pani doktorka se tam jen koukla a hned mi predepsala antibiotika, samozdrejme nezabraly, po druhe navsteve mi teda vzala ster a naslo se neco jineho, nez rekla predtim.. Dle meho nazoru by mel byt prelecen i parner- ten leky nedostal. Pani doktorka sama nic nerekne, prijde mi, ze me vubec neposloucha a nechce pomoct. Po telefonu je neprijemna a nema pry cas semnou vyvolavat. Sama nic nerekne a slysim jen hm,hm.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie gynekologické konzultace

Paní doktorku nedoporučuji. Když jsem přišla z problémem že potřebuji pomoc tak jsem ji vysvětlovala co mě trápí myslela jsem že mě aspoň trochu poslouchá, nuže její odpověď byla jen hm, uvidíme, koukneme na to. Tak jsem se šla vyslect a viděla jsem v té klenene kabince jak surfuje na facebooku takže vlastně vlastně mě neposlouchala. Na muj problém mme nedokázala nic ri t jen mě předepsala prášky a nashle . Paní to tam bere jak na běžícím pase. Nedoporučuji jje to katastrofa!!!!

NEDOPORUČUJI!!!
Dokud jsem chodila pouze na gynekologickou kontrolu 1x za rok, bylo mi v podstatě jedno, že se mnou doktorka Hajkrová nic nekonzultuje a vlastně jsem to neřešila.
Problém nastal, když jsem otěhotněla. Jako prvorodička samozřejmě spoustě věcí nerozumíte a máte obavy a otázky... Bohužel doktorka Hajkrová mi sama od sebe nikdy nic neřekla, na vše jsem se musela zeptat sama, přičemž na mé otázky odsekavala buď "hmmm" nebo "jak chcete..".
Vrcholem všeho bylo, když jsem trpěla silnou nevolností a zavolala do ordinace pro radu a pomoc. Lékařka bez porady se mnou a jakéhokoliv dotazu,jak mi vlastně je a jak moc je to vážně poslala nějaký e-recept, aniž by mi cokoliv vysvětlila či se mnou alespoň mluvila!
A když jsem znovu volala, aby mi doktorka Hajkrová alespoň vysvětlila, jak mam daný lék brát, jak dlouho a tak, začala na me KŘIČET! "Že ma tisíce pacientů a absolutně na mě nemá čas a pokud je mi blbě, tak ať si prostě vezmu ten prášek. "
Nejen, že se opět nezajimala jak mi je, byla arogantní a neprofesionální, ale křičet na vyděšenou těhotnou ženu mi připadá vyloženě sprosté.
Od doktorky Hajkrové jsem odešla a nikomu bych tuto lékařku nedoporučila!!!

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie Jiný

Nejhorsi lekarka, kterou jsem kdy mela. Nedokazala poznat potrat a skoro 2 mesice me drzela v nadeji, ze jsem tehotna. Bohuzel nedoporucuji. Z.

Moje zkušenost je silně negativní :-( Pořádně ani nevyslechla můj problém, nebere v úvahu, že každý člověk je jiný. Přístup arogantní, chtěla jsem rychle pryč z ordinace. Jakmile nemáte učebnicový problém, neví si rady. Takový je můj dojem. K ní už nikdy.

K paní doktorce jsem přešla teprve nedávno a musím říct, že jsem velice spokojena s její milým přístupem, je moc sympatická, vřelá, umí dobře naslouchat a poradit a má zájem o pacienta.
Vždy jsem chodila na gynekologii k předešlým doktorkám nerada a setkala se jen s arogancí a kolikrát i "zdrbáním" za nevědomost (kvůli hloupostem).
K paní Hajkrové se naopak i těším :) Takže moc doporučuji!