Praktický lékař gynekolog
Mládí 724, Orlová

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti ,taktéž se sestřičkou .Jsou velmi ochotné ,milé .I při mém těhotenství byly strašně ochotné a vše bylo v pořádku ,Na důležité vyšetření mě vždy odkázala na dané pracoviště s vybavením ,které bylo potřeba na vyšetření ,když ho ona nemá v ordinaci .Takže maximální spokojenost .

K této lékařce jsem chodila jak já, tak moje maminka, když se mnou byla těhotná. Bohužel mi p. doktorku doporučila kamarádka a já netušila, že k ní chodila i maminka. Poté jsem se dověděla, že díky nepořádné doktorce jsem měla pouze čtvrt placenty a kdyby maminka nezměnila lékaře a ten ji neposlal rodit, mohla jsem být mrtvá. I přesto jsem si řekla, že když už tam jsem, uvidím, jak budu s lékařkou spokojená já. A po zhruba 3-tí návštěvě, kdy mě paní doktorka nedokázala přeléčit a byla arogantní, jsem prchala. Teď jsem spokojená nad míru.

Paní doktorku bych nedoporučovala, pokud nemáte problémy tak je všechno v pohodě. Měla jsem problém tak mi předepsala antibiotika po otázce co budeme dělat my odpověděla,že už neví,že to musí zabrat jinak už neví. Místo toho,aby se snažila pacientku vyléčit tak to má totálně na praku. A to nemluvím o tom jak jsem si šla pro výpis z karty jak byla nepříjemná. Bohužel v dnešní době máme volbu si vybrat doktory. A třešnička na dortu je,že při vyšetřování nepoužívala rukavice ne děkuji nechci s touto paní mít nic společného!Nedoporučuji!

bohužel se musím připojit k negativnímu hodnocení. chodila jsem k paní dr několik málo let.. pak přišlo těhotenství a já vystřízlivěla. její přístup je otřesný. v půlce těhotenství jsem přešla k jinému lékaři.. byla jsem na rizikovém a paní lékařka mi ukončila nemocenskou!!, že mi ji má vypsat můj nový gynekolog!.. a po řečech typu "budete špatná matka" jsem pelášila, co to dalo. její ordinaci se z daleka vyhnout! sestřička taky hrůza. neochotné jsou obě.

Paní doktorka je velice hodná, pečlivá, a ochotna naslouchat. Jsem s jejím přístupem velice spokojená, zodpoví na dotazy a jak už jsem psala, vyslechne a poradí. Jsem s ní velice spokojená. Lenka G.

K paní doktorce docházím již přes pět let. Vždy byla velmi vstřícná a pečlivá ve své léčbě a jí i vděčím za odhalelení nepříjemné choroby, kterou můj všeobecný lékař přehlédl.

Každý z nás má právo si vybrat svého lékaře, a proto já jsem se rozhodla pro doktorku Gruszczykovou. Vyhovuje mým požadavkům nejen z hlediska profesionálního přístupu a poskytnuté zdravotní péče, ale také svou osobou. Sestřička je velmi příjemná:-)

chodím k paní doktorce už 6 rokm a jsem s ní velmi spokojená,je empatická, vstřícná a velmi laskavá

Vřele doporučuji paní doktorku.
O mě osobně pečuje dobře,také žádné zdravotní problémy nemám. Je velmi vstřícná a chápavá, a proto jsem s ní namíru spokojená.

Paní doktorka je vynikající člověk a velmi schopná lékařka, vždy vše vysvětli velmi pečlivě,dokáže poradit a podle potíží nasasdit vhodnou léčbu.
Doporučuji