Praktický lékař pro děti a dorost
Cyrilská 10, Brno-Trnitá, Brno

K PANÍ DOKTORCE jsem chodila se synem od jeho narození až do 19-ti let.
S takovou úžasnou péčí a ochotou se už asi v dospělosti u lékaře nesetkáme.
Děkuji !

Paní doktorka je skvělá, usměvavá a moc milá. Obě děti ji mají moc rádi. Má neuvěřitelně přátelský přístup k dětem a je velice ochotná, otevřená, vždy vše vyslechne a poradí. Paní doktorku mi poradila moje kamarádka při mém prvním těhotenství a jsem moc ráda, že k ní můžeme patřit. Každé onemocnění u dětí lehce rozpoznala a vždy nám dobře poradila v léčbě. Děkuji jí za její laskavý přístup.

Paní doktorka je úžasná,chodím k ní s dcerou už 11let a vždy mi vyhověla i v jedenáct v noci když musela dcera do nemocnice.Docházela k nám domů aby dceru kontrolovala.Je prostě nejlepší.Kouřilová

Mám tam dcerku 3 roky a nemůžu si ji vynachválit...poradí, vyposlechne, a hlavně vyléčí!!! Setkáte se tam i romskou kulturou, ale chovají se slušně...a děti za nic nemůžou....ne? Paní doktorka i sestra - je milá, ochotná, komunikativní, prostě jsem spokojena na 100%.

Moc,moc,fajn lékařka. Poradí ,pomůže ,vyslechne. No prostě nikdy neodbude.Kdyby bylo víc takových lékařů zdravotnictví by snad vypadalo jinak

Naprosto souhlasim se všemi názory...je natolik uzasna ze jsem pred pulrokem k ni zapsali i mou malou dceru (chodila jsem k ni i ja jako dite). Díky bohu,ze takový lekari jeste existuji, a já jsem rada, ze jsem pro sebe nasla pani doktorku obdobneho razu. Svela a vynikající doktorka, a kdo chce mit o dite stoprocentne postaráno,at neváha a zapíse se k ni!!!!:)

Nejlepší dětská lékařka, kterou znám.

výborná lékařka

Výborná lékařka. Doporučuji všem. Škoda jen že léčí jen děti,jinak bych byl určitě u ní.

Velmi příjemná a ochotná doktorka