Praktický lékař stomatolog
Tyršova 34, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Bohužel jsem u doktorky byla v péči 14let, má docházka byla pravidelná 2x ročně, pokaždé mi zuby prohlédla a odcházela jsem s tím, že mám zuby v pořádku. Před rokem mi nechala poprvé udělat RTG snímek (kvůli 8, které jsem šla odstranit) a díky RTG našla 1 kaz v 6ce. Ten mi rozvrtala a začala léčit - byl tam zánět a léčba spočívala v tom, že ho nechala otevřený ať se zánět vyplaví. Po půl roce, zub stále bolel a nic s tím nedělala, takže jsem se rozhodla vyměnit zubaře. Nový zubař se podíval na tentýž RTG snímek a viděl kazů 8 a po rentgen snímku mezizubním rentgenem jich bylo 10! z toho 4-5 hlubokých. Od března letošního roku jsem v jeho péči, zaplatila jsem za zuby zatím 27 tis. Chybí mi ještě opravit 3,5 zubů. Celková cifra se vyhoupne ještě výše!
Chci jen podotknout, že rozsah kazů byl úplně zbytečný, kdyby zubařka dělala správně svoji práci. 10 kazů se vám neudělá za půl roku, navíc očividně neumí číst v RTG snímku, což je smutné.
Vy, co k ní ještě chodíte - zvažte sami, jakou péči vám nabízí.
Tuto zubařku 100% nedoporučuji! Děkuji

Bohuzel mam spatnou zkusenost,casto neochotna,prehlizi kazy,plomby nekvalitni, nedoporučuju, dlouhé čekací doby

Bohužel patřím k pacientům, kteří chodí k paní doktorce dlouhodobě a neradí mění lékaře. Celá má rodina mi po vleklých problémech se zuby doporučovala ať změním zubaře. Radikálně jsme se rozhodla až téměř v 50 letech kdy se mi tzv. léčené zuby rozpadly a skončily extrakcí. Systém objednávek a ordinace bez sestry, zastaralá technika a nepřizpůsobení se novým technologiím v léčbě, tj. bohužel její přístup. V dnešním konkurenčním prostředí zcela nepřijatelné.
Dávno jsem měla odejít a tak zachránit většinu zubů a neřešit dnes tento problém.
Odešla jsem k novému zubaři a jeho přístup je zcela jiný a hlavně profesionální.
Takže moc neváhejte a nečekejte zlepšení.

Jak je již zmíněno, paní doktorka je opravdu citlivá, nikdy by na Vás nezvýšila hlas, při kontrolách vždy mi vyšla vstříc co se týče hodiny a datu a neplatí se za nic, mimo korunek a bílých plomb. (cca 400-800) Je pravda, že dovolat se k ní je nadlidský úkon (je solidární, když zvoní telefon a pacient má otevřené ústa, tak od něj neodskakuje). Ovšem kdo hledá kvalitní práci, musí jinam. Pí doktorka nepoužívá rukavice, nedá vám ručník okolo krku, s kelímkem je to taky záhadné, kdy v koši nikdy nevidím ty použité...což je už standartem v mnoha ordinací. Na OPG také nepoznala kaz, až jsem s ním po půl roce dorazila kvůli intenzivní bolesti, tak jej našla..ale nevím, zda opravdu jde vše na rentgenu vidět Neustále mi vypadávají plomby, a zda to, že mi po jejích bílých plombách se už zanítily 3 zuby a všechny se nakonec rozpadly a skončily extrakcí či korunkou, je výsledek její práce, to nevím...třeba by mě to potkalo i jinde. Nicméně od ledna odcházím jinde, protože si ve svých 33 letech ještě chci zachovat nějaký chrup.

Souhlasím s názory, že paní doktorka má velice citlivý přístup, ale bohužel to je asi vše. Plomby udělané nově nebo opravené paní doktorkou málokdy vydržely. Zkušenosti s léčbou zubu mám takové, že po půlroční "léčbě" to nakonec skončilo extrakcí. Kdybych to tušil, mohl jsem si ho nechat vytrhnout hned a nemusel bych bojovat s vleklým zánětem. Podařilo se mi změnit zubaře a o tomto problému s vypadáváním plomb již nevím.
A co se týče objednávání na preventivní kontroly - mít jako kontakt pouze jednu pevnou linku, kterou málokdy někdo zvedne, tak to se v dnešní době mailů, nebo alespoň záznamníků nevidí. A to, že se mi jednou po nadlidském výkonu podařilo objednat, přijdu na objednanou hodinu (sanozřejmě po uvolnění ze zamestnání) a na dveřích ordinace oznámení, že paní doktorka neordinuje, tak to nepotřebuje komentář. Běžné je, že v těchto případech sestra, nebo přímo doktor objednané kontaktuje a domluví náhradní termín.
Dále objednávky na kontroly s předstihem 2 - 3 měsíce z důvodu, že má plno a přitom v pátky paní doktorka neordinuje ....
Po změně zubaře vidím, že se to jinde opravdu dělá jinak.

Vždy jsem byla spokojená s péčí paní doktorky.profesionální přístup a pěkné chování. Při domlouvání další kontroly se mi vždy snaží vyjít vstříc.

Citlivá

Citlivá, skromná, první stomatolog, ke kterému chodím beze strachu. Jemná, s profesionálním přístupem, opravdu člověk na svém místě. Skvělá, mohu jen doporučit, vyzařuje z ní klid, pohoda, uvolnění, žádný stres. Tak to má u stomatologa být.

K paní doktorce chodím už léta, je to velmi citlivá osoba, což zejména ve stomatologii se cení a hledá. Je moc ochotná, jediné co nevím, jestli bych měla nějaké velké problémy, zda by jej uměla vyřešit. Ale naštěstí jsem to zatím nepotřebovala. Doporučuji.

Paní doktorka je výborná - jemná, citlivá, lidská, a umí zbavit strachu ze zubaře!!!