Adresa

náměstí Republiky 22, Brno
Psychiatrie (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
14 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Paní doktorce Čermákové chybí to hlavní, co by psychiatr měl mít a to je empatie. Díky tomu, že jsem od ní odešla se mi zlepšila má nemoc. Můj nový psychiatr mi nic nevyčítá, jedná se mnou slušně a i díky jeho přístupu jsem dlouhodobě stabilizovaná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Psychiatr to nemá nikdy lehké,pracuje s psychicky problematickými pacienty.Mně pomohla paní doktorka moc,v podstatě mě vyléčila.Velmi si jí vážím,přeji jí hodně zdraví a psychické pohody,aby v kontaktu s psychiatrickými pacienty "nevyhořela".


R
Ověřeny pacient

arogantní lékařka, která nedovede uznat svoji chybu v léčení, dokonce v lék. zprávě napsala:"čeká na zázrak",strašný přístup po delší době k pacientovi, pokud její léčba nezabírá, začne obviňovat pacienta. Dcera měla později úplné trauma, když měla p. doktorku navštívit.
Hrozný přístup, nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Pokud je pacient stabilizovaný a dochází si pouze pro léky, je spolupráce bez problémů. Při zhoršení stavu pacienta, nastupuje obviňování pacienta ze strany paní doktorky, kdy je mu sděleno, že si za zhoršení své nemoci může sám. Nevím, zda je to tím, že paní doktorka žádnou duševní nemocí netrpí a tak je pro ni těžké se vcítit do těžce duševně nemocného člověka, tento její přístup však může vyvolat v depresivním pacientovi další sebeobviňování a myšlenky na sebevraždu. Nemyslím si proto, že je tento její přístup vhodný.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem navštěvovala po dobu jednoho roku a byla/jsem s ní velice spokojená. O tom, že je odbornice není sporu, vzhledem k jejím ostatním aktivitám. Já jsem zvláště ocenila to, že mě nechávala mluvit, když jsem to potřebovala a usměrňovala, když bych se v problému zbytečně dál vrtala a jen bych si tím ubližovala. Jsem moc ráda, že jsem mohla natrefit právě na tuto paní doktorku.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka nesděluje diagnózu a nebo sděluje pokaždé jinou. Problém je také v tom, že neinformuje pacienta o rizicích spojených s jeho nemocí. Informace si tak pacient musí hledat z jiných zdrojů jako je např. internet. Tím, že pacient neví, jak má se svou nemocí pracovat, co od ní může očekávat, vede k ještě větším negativním důsledkům na život pacienta při návratu nemoci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

zkušená lékařka s dlouhou praxí


Výborná lékařka s dlouholetou praxí a skvělím přístupem k lidem


Vyborna pani doktorka, prozatim mi vzdy pomohla od mych problemu!


Ověřeny pacient

Nejlepší člověk jakého poznám.Vždy odcházím z ordinace s úsměvem.Veronika H.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti