Psychiatrie
náměstí Republiky 22, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrie Jiný

Pani Cemakova by mela zmenit obor resi noco jineho nez ma na to atestaci.Je psychiatr ne zubar.Byl bych moc rad aby to bylo zverejneno.Dekuji .
Jan Ludvik.

Paní doktorce Čermákové chybí to hlavní, co by psychiatr měl mít a to je empatie. Díky tomu, že jsem od ní odešla se mi zlepšila má nemoc. Můj nový psychiatr mi nic nevyčítá, jedná se mnou slušně a i díky jeho přístupu jsem dlouhodobě stabilizovaná.

Psychiatr to nemá nikdy lehké,pracuje s psychicky problematickými pacienty.Mně pomohla paní doktorka moc,v podstatě mě vyléčila.Velmi si jí vážím,přeji jí hodně zdraví a psychické pohody,aby v kontaktu s psychiatrickými pacienty "nevyhořela".

arogantní lékařka, která nedovede uznat svoji chybu v léčení, dokonce v lék. zprávě napsala:"čeká na zázrak",strašný přístup po delší době k pacientovi, pokud její léčba nezabírá, začne obviňovat pacienta. Dcera měla později úplné trauma, když měla p. doktorku navštívit.
Hrozný přístup, nedoporučuji

Pokud je pacient stabilizovaný a dochází si pouze pro léky, je spolupráce bez problémů. Při zhoršení stavu pacienta, nastupuje obviňování pacienta ze strany paní doktorky, kdy je mu sděleno, že si za zhoršení své nemoci může sám. Nevím, zda je to tím, že paní doktorka žádnou duševní nemocí netrpí a tak je pro ni těžké se vcítit do těžce duševně nemocného člověka, tento její přístup však může vyvolat v depresivním pacientovi další sebeobviňování a myšlenky na sebevraždu. Nemyslím si proto, že je tento její přístup vhodný.

Paní doktorku jsem navštěvovala po dobu jednoho roku a byla/jsem s ní velice spokojená. O tom, že je odbornice není sporu, vzhledem k jejím ostatním aktivitám. Já jsem zvláště ocenila to, že mě nechávala mluvit, když jsem to potřebovala a usměrňovala, když bych se v problému zbytečně dál vrtala a jen bych si tím ubližovala. Jsem moc ráda, že jsem mohla natrefit právě na tuto paní doktorku.

Paní doktorka nesděluje diagnózu a nebo sděluje pokaždé jinou. Problém je také v tom, že neinformuje pacienta o rizicích spojených s jeho nemocí. Informace si tak pacient musí hledat z jiných zdrojů jako je např. internet. Tím, že pacient neví, jak má se svou nemocí pracovat, co od ní může očekávat, vede k ještě větším negativním důsledkům na život pacienta při návratu nemoci.

zkušená lékařka s dlouhou praxí

Výborná lékařka s dlouholetou praxí a skvělím přístupem k lidem

Vyborna pani doktorka, prozatim mi vzdy pomohla od mych problemu!