Praktický lékař pro děti a dorost
Oblá 75a, Brno

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

S dcerou jsem chodila k paní doktorce od narození do jejích 19 let, i když už jsme se přestěhovali z Brna na vesnici. Kdyby to bylo možné, tak si ji necháme. Úžasný přístup - lidský i medicínský, kompetentnost, vlídnost, zájem o pacienta. Děkujeme

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Mám postiženou 13ti letou dceru a další dvě zdravé děti. Jen díky paní doktorce vše zvládáme s naprostým klidem. I když situace vypadala hodně vážně, vždy mě svým jednáním, rozhodováním a jasným řešením pomohla. I když jsme se odstěhovali, dojíždíme k paní doktorce a vždycky se na ni těšíme. Návštěva u doktora je takto radostí.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

I pres situaci, ze ratolest ma hlavniho lekare v Rakousku,chodime radeji k pani doktorce tady, a to ne z duvodu jazykove bariery, ale hlavne z duvodu kompetentnosti, odbornosti, empatie a pristupu k malemu pacientovi. Rozhodne neordinuje "od stolu" jak nekteri lekari v Rakousku, ale malemu pacientovi se venuje,tak jak to byt. Nemenila bych.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Naprosto výjimečný pediatr. Je znát, že paní doktorka má opravdový zájem o své pacienty i svou profesi a neustále se vzdělává. Jsem jí za péči o obě děti velmi vděčná. Doporučuji svým blízkým na potkání, dala bych za ni ruku do ohně.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Nejlepsi detska doktorka na svete :) Nic nezanedba, nic nepodceni, zaroven nic nezvelicuje, velmi prijemny pristup k detem i rodicum, profesionalni, precizni. Casto doporuci prirodni/rostlinny preparat spise nez "chemii", coz velmi ocenuji. Nemenila bych!!!

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a teď k ní chodím s dětmi a jsme moc spokojení, nikdy jsme neměli problém, je vstřícná i k alternativním přístupům, dá se s ní domluvit téměř na všem :) Doporučujeme.

Paní doktorka je pečlivá,když se jí něco nezdálo,vždy nás raději poslala ke specialistovi. Mám z ní ale dojem, že ji "nebaví mimina". Často jsem v kojenecké poradně měla pocit, že ji svými dotazy obtěžuju a nahodila absolutně arogantní pohled, že to je přece úplně jasné, to ví každý. Holt u prvního dítěte člověk spoustu věcí neví a koho jiného než pediatra se má zeptat? Takže později už jsem se raději neptala na nic hledala odpovědi na internetu... :( Prostě příště bych zvolila jiného lékaře.

veliká spokojennost s přístupem, vždy rada od ní pomohla,chodím k ní s 2 dětmi, bohužel se budeme stěhovat daleko, a nerada budu odcházet, ..,

Paní doktorku vřele doporučuji chodím tam už více jak 6 let s oběma dětma a jsem maximálně spokojena je to doktorka s velkým D.

Dr. Bartovičová je velmi ochotná, profesionální, vždy a ochotně poradí. Paní doktorka i sestřička jsou k dětem milé a kamarádské. Jsme velmi spokojeni. Vřele doporučujeme!