Doporučení endokrinologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Říčany

• Budějovická 778/3a, Praha Mapa

• Endokrinolog, Diabetolog

„Paní doktorka M.Klementová je erudovaná, empatická, vstřícná, dokázala mě motivovat k aktivnímu přístupu k léčbě. Jsem rád, že mohu být jejím pacientem. Dr.P.Volek Více

Budějovická 778/3a, Praha Mapa

DIAvize diabetologické a endokrinologické centrum

• „Pan doktor je skvělý, vstřícný, klidný vše vysvětlí a nemáte pocit ze otravujete,.což občas u doktorů člověk pociťuje. Kdyby takových doktorů bylo víc, bylo by min nemocných lidí. Více

V Úvalu 84/1, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Laboratorní výsledky sděluje pan doktor pouze v případě špatných výsledků, sestra mi volala s návrhem úpravy léčby od pana doktora. V současné době objednává na čas, takže nejsou žádné fronty, přestože má stále plnou ordinaci. Více

Ukrajinská 900/11, Praha Mapa

Poliklinika Ukrajinská

• „Jelikož jsem byl u paní doktorky poprvé (náhodný nález na sonu), proběhl poměrně dlouhý rozhovor o mém zdraví, všech zdravotních problémech, vyšetření sono, odběr krve. Místo "preventivního" nasazení léků, což je bohužel dnes oblíbené u dosti lékařů, doporučen jód a další sledování štítné žlázy. Děkuji :-) Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Léčím se u paní doktorky déle než 10 let a je to naprosto profesionální a zkušená lékařka, s normálním přístupem k pacientovi. Jsem šťastná, že se můj problém se štítnicí stabilizoval a že na mě dohlíží. Osobně velká spokojenost. Více

Roškotova 2/1717, Praha Mapa

Endokrinologická a interní ordinace

Božkovská 2967/4, Praha Mapa

Poliklinika Spořilov s.r.o.

• „Chodím za panem doktorem již druhým rokem, předtím jsem měla tři jiné endokrinology a musím říct,že pan doktor Kopenec je nejlepší. Nezdržuje se povídáním,ptá se na fakta,zjišťuje a hodnotí...co musím říct,že mnohokrát nedělají ani obvoďáci,nebo jiní doktoři. Mě se zdá člověkem na svém místě. A že se neusmívá? Nebo nemá ordinaci vyzdobenou zlatem? Nebo .... Mě to vůbec nevadí,moc si ho vážím jako člověka. A fandím mu!!! Více

Jabloňová 2992/8, Praha Mapa

Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

• „Hledala jsem jen tel.cislo a narazila na toto hodnocení, nemůžu jinak než dát paní dr hodnocení to nejvyšší léčím se u ni několik let vynikající přístup k pacientovi a jeho léčbě paní doktorko jste super Více

Hviezdoslavova 519, Praha Mapa

Endokrinologie, interna

• „Šla jsem s dcerou 15let na punkci, vše proběhlo skvěle!! Vše vysvětlil, rychle odebral vzorek, zchladil. Empatický, profesionální! Večer volal výsledek.Operace dceru sice čeká, ale víme co a jak. Mohu jen DOPORUČIT! Více

Palackého 720/5, Praha Mapa

Poliklinika Palackého

• „K paní doktorce jsem přešla nedávno a jsem velice spokojená s jejím profesionálním a velice osobním přístupem, proto hodnotím nejvyšším počtem "hvězd". Všechno objektivně vysvětlí a je ochotná odpovědět na mé všetečné dotazy. Je to zkrátka skutečný lékař. Při vyšetření mám pocit, že jedná se mnou, jako s bytostí, ne s "dalším pacientem". DOPORUČUJI. Více

Národní 8, Praha 1, Praha Mapa

Endokrinologický ústav

• „Paní doktorka je velmi pečlivá, laskavá, empatická, v její péči jsem opravdu moc spokojená, sama mi zařídila i konzultaci v Endokrinologickém ústavu. V čekárně jsem nikdy nečekala dlouho, perfektně funguje i systém objednání a sestřička sama vyvolává. Jsem šťastná, že jsem u ní. Více

Lhotská 1/2071, Praha Mapa

Endokrinologie Praha s.r.o.

• Endokrinolog, Internista, Di… etolog Více

„Recenze nelhaly. Endocare ma moc fajn personal. Pani doktorka Jedlickova je neuveritelne mila a lidska. Ma uzasny pristup k pacientum. Stres zmizi a clovek se tesi na pristi navstevu. Kez by takovych lekaru bylo vic. Více

Třeboňská 530/4, Praha Mapa

Endocare-ordinace endokrinologie,obezitologie