Pardubická krajská nemocnice, a.s.
Kyjevská 44, Pardubice

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Pardubická krajská nemocnice, a.s. Jiný

Léčba u paní doktorky ...super...kdyby takových lékařů bylo více...léčba toxoplasmózy...a nyní streptokok...

Umístění: Pardubická krajská nemocnice, a.s. Jiný

Paní doktorka je naprosto báječná! Její mnohaleté zkušenosti mě ušetřily od naprosto zbytečného zákroku, na který mě poslali z jiného oddělení. Dokázala přesně odhadnout mou diagnózu, která se následně také potvrdila. Všem pacientům, kteří se bohužel musí potýkat s infekčními onemocněními, bych přál právě paní doktorku Švestkovou.

Umístění: Pardubická krajská nemocnice, a.s. Borelióza

S jednáním paní doktorky vůbec nejsem spokojená. Přišla jsem do nemocnice s pozitivními výsledky na boreliozu. První návštěvu jsem si prosedela v čekárně a na řadu jsem šla jako poslední, i kdyz pacienti co přišli po mně už dávno prošli ordinaci. V ordinaci mě pak nechala dost dlouho samotnou s odemčenou skříní plnou léků, ale to je její věc,že tak riskuje. Mně se dotkl její přístup. Když jsem jí řekla, s čím je posílá obvodní, tak ji vůbec nezajímalo jestli nemám nějaké potíže, jak dlouho, jestli jsem měla klíště, prostě nic. Zapsala si rodinnou anamnézu, při které se zapomněla zeptat na mamku (asi ji stačily zdravotní potíže otce), a při zápisu mojí zdravotní historie si odskočila s uklízečkou za dveře aby se domluvila jestli ji má přinést jablíčka. Mezi tím ovšem zapomněla o čem jsme mluvily spolu... Při druhé návštěvě to bylo obdobně. Opět jsem šla na řadu jako poslední a po přečtení mně nic nerikajicich výsledků mi řekla co už jsem věděla - že mám boreliózu. Když jsem se zeptala co to pro mne znamená, tak že mi dají antibiotika a za 3 měsíce přijít na kontrolní odběry. Vůbec žádná informovanost pacienta o jeho nemoci, jestli jsou nějaká rizika nebo se není čeho bát, na co si dát pozor, čeho se vyvarovat, co by měl člověk po dobu léčby vynechat nebo jestli může dál jet na plný plyn, no ani slovo. Rozhodně na další odběry už do Pardubické nemocnice nejdu.

Na jaře tohoto roku byla jedním z lékařů, se kterými jsem se setkávala kvůli léčbě boreliozy. Když pominu, že mi tykala, tak další naprosto neprofesionální přístup. V tak příšerném stavu těch nejhorších teplot a nehorázné slabosti po pouhých 3 týdnech antibiotik, což na boreliozu v pokročilejším stadiu v žádném případě nezabírá..., sklon k ponižování tím, že mi neustále podsouvala, že mé problémy jsoi psychické a mám si zajít na psychiatrii. Takoví lidé by vůbec neměli být lékaři. Ani zmínka o možnosti soukromé léčby. Úplně zbytečně mi svým přístupem sebrali rok života (či možná víc). Pomohla mi až soukromá léčba, měsíce kombinací antibiotik. To zde člověk v žádném případě nedostane. Jen tu vyrábí chronicky nemocné boreliky a smějí se jim do očí. Nula hvězdiček tu nešlo dát.

Paní doktorka je nejlepší diagnostik jakého znám. Její péče je vždy efektivní, je velice pečlivá a nic nepodcení. Je to lékař, který opravdu léčí a zároveň i úžasná paní. Nikdy není arogantní či netrpělivá, svým pacientům se vždy plně věnuje. A s razítkem v ruce je neskutečný badass :D Mějte se krásně, paní doktorko, Nela K.

Mudr. Švestková je odbornice na svém místě.Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou.Děkuji.Venclová Eva.

K mudr.Švestkové jsem se dostala v pátek 13.3. po té,co si se mnou na chirurgii nevěděli rady.Z prvu mi připadalo,že jí obtěžuji a chtěla mě poslat na psychiatrii,poněvadž se mě zeptala na můj spánek,což s mým problémem vůbec nesouviselo.Naštěstí jsem jí přesvědčila,že mám opravdu problémy a díky ní,jsem se jich částečně zbavila.
Paní doktorka se může zdát svým vzhledem trošku zvláštní,ale určitě bych o ní neřekla,že je divná.Je to opravdu člověk na svém místě.

K paní doktorce jsem přešla po tříleté zbytečné a neefektivní léčbě a jsem ráda, že jsem se dostala právě k ní. Je to odborník na svém místě.