Ordinace praktického lékaře
Křenová 14, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Y

Při čtení recenzí jsem se pobavila, má stejnou zkušenost s duševní chorobou. Po chřipce jsem měla velmi dlouho trvající kašel, několikrát jsem za paní doktorkou byla, vždy to zbagatelizovala a poslala mě domů. Časem jsem podle jejího vystupování pochopila, že mě nepovažuje za normální. Nakonec mě milá paní doktorka konečně po dvou letech!! kašlání a dušnosti při nádechu poslala na spirometrii s dovědkem, že pokud tam nebude nějaký výsledek, tak mě pošle do Černovic. Spirometrie byla čistá. Vtip byl v tom, že mě za ty dva roky nikdo nevzal na kulitvaci sputum (hlen) , který jsem vykašlávala. Po přechodu k jiné lékařce mě od MUDr. Najdekrové provázela v mé zdravotní dokumentaci zpráva, která mě označovala za člověka s duševním onemocněním. Další lékařka ke mě přistupovala podle této přiložené zprávy. Původce problému dušnosti (nějaké bakterie, která zůstala v plicích jako sekundární infekce po virové nákaze) odhalil až lékař, který se mě ujal na žádost mé matky, která je zdravotní sestrou v důchodě. Paní MUDr. Najdekrové ZDAR!

pani mudr.Najdekrova je nejhorsi lekarka v Brne co znam! Zanedbala neprebernych mnozstvi pacientu tim,ze je neposlala vcas na dukladne vysetreni a pacienti zemreli! Vsechny problemy pacientu bere na lehkou vahu a vse svadi na dusevni chorobu! Je to byvala komunistka,ktera by nejradsi posilala pacienty i s nemoci do zamestnani! Kdyz jsem v minulosti byla u Pani doktorky registrovana lecila jsem se s bolesti zad a to pomerne dlouhou dobu. Byla jsem na jeji doporuceni odkazana na vysetreni k Panu profesorovi klinika Vinicni v Brne. Na klinice me nemoc byla uznana,takze lecba jak ma byt ale kdyz jsem sla s lekarskou zpravou za pani mudr. Najdekrovou a sedela jsem v cekarne slysela jsem jak telefonuje na kliniku Panu profesorovi a mluvi o mne a rikala,ze nemocna nejsem ale probouzi se ve me dusevni choroba,kterou mam geneticky danou!Byla bych mocrada,kdyby si tohle precetla,alespon bude vedet o jakeho byvaleho pacienta jde! Vsem Vam doporucuji neprechazet k teto Pani doktorce neni to zadna kapacita!

Výborná, komunikativní lékařka.

Lékařka je trpělivá, zkušená a pečlivá.

Výborná lékařka, dnes k ní chodím i s dcerou a bratrem a všichni jsme velmi spokojeni. Mohlo by být více takových lékařek.

Příjemná a ochotná lékařka. Krátká čekací doba a výborná péče,což je to nejhlavnější. Doporučuji všem co hledají spolehlivého lékaře.

Doporučuji. Krátká čekací doba, dobrá spolupráce s pacientem. Velmi pečlivá, ochotná a příjemná. Doporučím ji i mému synovi.

Dnes k paní doktorce chodí i moje dcera a obě jsme s její péči spokojeni. Vždy ochotně poradí a i její sestra je velice vstřícná. Mohlo by být více takových lékařů a sester.

Paní doktorka Najdekrová je velice dobrá lékařka,několikrát mě takřka zachránila.Nebýt jí nikdy by se nepřišlo na to že mám žloutenku typu C a já bych se byla "nevyléčila".Taky jsem byla hospitalizovaná v nemocnici v Bohunicích kde mi udělali odporné a bolestivé vyšetření Bronchoskopii,kvůli tomu že jsem kašlala krev.Po propuštění jsem ihned zašla za paní doktorkou ta se podívala do krku kde byl obrovský zánět a ten způsobil zmíněné krvácení.V Bohunicích mi strkali sice krkem hadici do plic ale zapoměli se podívat do krku a hledat jinou příčinu.

Milá a příjemná paní doktorka, vynikající diagnostik a perfektní komunikace s pacientem