Fyzioterapie se v dnešní době stává nedílnou součástí života moderního člověka. Hlavní příčinu vidím v neustálém přetěžování organismu, jak po stránce...

• Bolesti kloubů
  • Bolesti zad
  • Sportovní úrazy

Ukončené školy

• Magisterský studijní program, obor Fyzioterapie, Lékařská fakulta Masarykovy univerzity
  • Bakalářský studijní program, obor Fyzioterapie, Lékařská fakulta Masarykovy univerzity

• fyzioterapeut

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 750 kč

Umístění: fyzio-core fyzioterapie

K paní Elišce jsem začala chodit se svalovým přetížením při běhání a celkově vadným držením těla. Svaly mi uvolnila, naučila mě cviky, které mi neskutečně pomáhají a opět běhám a připravují se na novou sezónu. Je neskutečně empatická, trpělivá a milá. Moc děkuji za pomoc i váš profesionální přístup.

Umístění: fyzio-core fyzioterapie

Paní Eliška je vyjímečná z hlediska profesionality a zároveň laskavosti k pacientům, pomohla mi k výraznému zmírnění problémů, stejně tak ostatním členům rodiny. Doporučené cviky jsou účinné, stejně jako terapie, která vždy přinese okamžitou úlevu. Na každou návštěvu se těším (což není standard) a opravdu vřele doporučuji.

Umístění: fyzio-core fyzioterapie

S pani Eliškou pracujeme na mojom zdraví už rok a na každú návštevu sa vždy teším. Za ten čas sa rozhodne zlepšila kvalita môjho každodenného života, a to ešte k tomu za asistencie príjemného, trpezlivého a profesionálneho človeka. Ďakujem za jednotlivé terapie, cviky a pomoc v práci na sebe samej.

Umístění: fyzio-core fyzioterapie

Z důvodu sedavého způsobu práce jsem měl velmi často blokovaná záda. Po návštěvě u paní Elišky mi byla velmi rychle diagnostikovaná příčina a během první terapie se mi ihned ulevilo. Zároveň mě v průběhu času a trpělivého přístupu (protože jsem lajdák a necvičím, jak bych měl) dokázala naučit cviky, jak těmto situacím předcházet. Nyní chodím preventivně a nemůžu si spolupráci vynachválit!

Umístění: fyzio-core fyzioterapie

Paní Elišku mohu určitě doporučit. Profesionální a současně velmi ochotný přístup. Kvůli sedavému zaměstnání nebyla moje krční páteř zrovna v nejlepším stavu a během chvilky pravidelného cvičení se to značně zlepšilo.

Umístění: fyzio-core fyzioterapie

K paní Valové jsem přišel s problémem pramenícím ze silových sportů.
Od fyzioterapie jsem očekával vstřícný přístup, zjištění diagnózy a následně efektivní postup nápravy. Tohle všechno jsem u paní Valové našel a moje disbalance či nerovné držení těla se postupem času s každou další návštěvou zlepšují. Za sebe mohu rozhodně doporučit a těším se na další návštěvy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: fyzio-core fyzioterapie

U slecny Elisky je skvele, ze ma o cloveka uprimny zajem, vypta se ho velmi profesionalne na veskere informace, ktere potrebuje pro lecbu. Chodim k ni jiz pres rok, a nemuzu si ji vynachvalit. Vzdy vse ochotne a s usmevem vysvetli, ukaze, klidne i vickrat. Zaroven cloveka motivuje i k tomu, aby cvicil i doma. Konkretne mi pomaha s bolesti hlavy, a s poranenym ramenem a kotnikem. Nezbyva nez ji doporucit vsema deseti.

Umístění: fyzio-core fyzioterapeutické konzultace

Paní magistra Valová byla velice příjemná, před začátkem vyšetření se zeptala na problémy, které mne sužovaly a po následné diagnostice mi podrobně popsala, co se v mém těle děje. Poté přešla na rozcvičení a uvolnění svalstva v dané lokaci a ukázala mi cviky, kterým bych se měl doma věnovat. Super, určitě doporučuji, maximální spokojenost.

Umístění: fyzio-core Individuální fyzioterapie

K paní Elišce jsem se dostala na doporučení jiné spokojené pacientky, v 20.týdnu těhotenství. V té chvíli jsem měla šílené bolesti zad a nemohla jsem chodit na procházky, dokonce jsem měla problém se obléct. Paní Eliška byla trpělivá, vstřícná, objednání bylo rychlé a stačily 2 návštěvy a samozřejmě asi 6 týdnů cvičení, no postupně se můj stav zlepšil až tak, že mě nyní v 36.týdnu těhotenství záda nebolí vůbec. Určitě ji doopručuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: fyzio-core fyzioterapeutické konzultace

K paní magistře jsem přišel s akutní bolestí krční páteře a zůstal jsem na nápravu zbylých neakutních problémů, kterých mám díky sedavému zaměstnání více než dost. Nejvíce si cením odborného a lidského přístupu. Mohu jen a jen doporučit.

• Bolesti kloubů
  • Bolesti zad