Odhadovaná doba odpovědi:

Vídeňská 99, Brno-střed, Brno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod

Od 750 Kč

fyzio-core

Fyzioterapie se v dnešní době stává nedílnou součástí života moderního člověka. Hlavní příčinu vidím v neustálém přetěžování organismu, jak po stránce...

Ukončené školy

• Magisterský studijní program, obor Fyzioterapie, Lékařská fakulta Masarykovy univerzity
  • Bakalářský studijní program, obor Fyzioterapie, Lékařská fakulta Masarykovy univerzity

Ceny ZnamyLekar.cz

• fyzioterapeut

Fotografie

Umístění: fyzio-core fyzioterapie

Péči od paní magistry Valové vřele doporučuji. Navštěvuji ji již nějakou dobu a moc mi pomohla s potížemi přímo v ordinaci i dalším doporučením cviků doma. Má příjemné a profesionální vystupování.
I v budoucnu již vím na koho se obrátit v případě potřeby fyzioterapeuta.

Umístění: fyzio-core fyzioterapie

K paní Elišce chodím už nějakou dobu a na návštěvu k ní se vždy moc těším. Po každé návštěvě cítím úlevu a zlepšení. Oceňuji nejen profesionalitu, ale také velkou vstřícnost a individuální přístup. Eliška je navíc vždy příjemná a usměvavá. Její služby vřele doporučuji a rozhodně se sem budu pravidelně vracet i kdyby jen preventivně.

Umístění: fyzio-core fyzioterapie

K paní Elišce jsem začala chodit se svalovým přetížením při běhání a celkově vadným držením těla. Svaly mi uvolnila, naučila mě cviky, které mi neskutečně pomáhají a opět běhám a připravují se na novou sezónu. Je neskutečně empatická, trpělivá a milá. Moc děkuji za pomoc i váš profesionální přístup.

Umístění: fyzio-core fyzioterapie

Paní Eliška je vyjímečná z hlediska profesionality a zároveň laskavosti k pacientům, pomohla mi k výraznému zmírnění problémů, stejně tak ostatním členům rodiny. Doporučené cviky jsou účinné, stejně jako terapie, která vždy přinese okamžitou úlevu. Na každou návštěvu se těším (což není standard) a opravdu vřele doporučuji.

Umístění: fyzio-core fyzioterapie

S pani Eliškou pracujeme na mojom zdraví už rok a na každú návštevu sa vždy teším. Za ten čas sa rozhodne zlepšila kvalita môjho každodenného života, a to ešte k tomu za asistencie príjemného, trpezlivého a profesionálneho človeka. Ďakujem za jednotlivé terapie, cviky a pomoc v práci na sebe samej.

Umístění: fyzio-core fyzioterapie

Z důvodu sedavého způsobu práce jsem měl velmi často blokovaná záda. Po návštěvě u paní Elišky mi byla velmi rychle diagnostikovaná příčina a během první terapie se mi ihned ulevilo. Zároveň mě v průběhu času a trpělivého přístupu (protože jsem lajdák a necvičím, jak bych měl) dokázala naučit cviky, jak těmto situacím předcházet. Nyní chodím preventivně a nemůžu si spolupráci vynachválit!

Umístění: fyzio-core fyzioterapie

Paní Elišku mohu určitě doporučit. Profesionální a současně velmi ochotný přístup. Kvůli sedavému zaměstnání nebyla moje krční páteř zrovna v nejlepším stavu a během chvilky pravidelného cvičení se to značně zlepšilo.

Umístění: fyzio-core fyzioterapie

K paní Valové jsem přišel s problémem pramenícím ze silových sportů.
Od fyzioterapie jsem očekával vstřícný přístup, zjištění diagnózy a následně efektivní postup nápravy. Tohle všechno jsem u paní Valové našel a moje disbalance či nerovné držení těla se postupem času s každou další návštěvou zlepšují. Za sebe mohu rozhodně doporučit a těším se na další návštěvy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: fyzio-core fyzioterapie

U slecny Elisky je skvele, ze ma o cloveka uprimny zajem, vypta se ho velmi profesionalne na veskere informace, ktere potrebuje pro lecbu. Chodim k ni jiz pres rok, a nemuzu si ji vynachvalit. Vzdy vse ochotne a s usmevem vysvetli, ukaze, klidne i vickrat. Zaroven cloveka motivuje i k tomu, aby cvicil i doma. Konkretne mi pomaha s bolesti hlavy, a s poranenym ramenem a kotnikem. Nezbyva nez ji doporucit vsema deseti.

Umístění: fyzio-core fyzioterapeutické konzultace

Paní magistra Valová byla velice příjemná, před začátkem vyšetření se zeptala na problémy, které mne sužovaly a po následné diagnostice mi podrobně popsala, co se v mém těle děje. Poté přešla na rozcvičení a uvolnění svalstva v dané lokaci a ukázala mi cviky, kterým bych se měl doma věnovat. Super, určitě doporučuji, maximální spokojenost.