Eliška Valová, fyzioterapeut Brno

Fyzioterapeut

244 návštěv profilu během 30 dní

Schodová 2, Brno-sever, Brno

Hotovost

Fyzioterapie se v dnešní době stává nedílnou součástí života moderního člověka. Hlavní příčinu vidím v neustálém přetěžování organismu, jak po stránce...

• Bolesti kloubů
  • Bolesti zad
  • Sportovní úrazy

Ukončené školy

• Magisterský studijní program, obor Fyzioterapie, Lékařská fakulta Masarykovy univerzity
  • Bakalářský studijní program, obor Fyzioterapie, Lékařská fakulta Masarykovy univerzity

• fyzioterapeut

Rehabilitace sportovců

Tejpování

Vyšetření pohybového aparátu

Umístění: Fyzio Balance Individuální fyzioterapie

Skvělý a profesionální přístup. Po několika dnech velké bolesti zad,kdy mi neuroložka jen předepsala léky a píchala injekce (bez úspěchu),jsem náhodou objevila paní Eliška a ochotně mě vzala ještě tentýž den a obrovsky mi pomohla. Prošla jsem již hodně rehabilitací, ale tak úžasný přístup a hlavně skvěle odvedenou práci jsem pocítila až tady. Eliška je prostě člověk na svém místě !

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance fyzioterapeutické konzultace

Celková spokojenost, oceňuji profesionalitu a ochotu vše vysvětlit a pomoci.
Můžu jen vřele doporučit.

Umístění: Fyzio Balance Individuální fyzioterapie

Paní Elišku mohu doporučit všemi deseti! K pacientovi má velmi lidský a osobní přístup a vše dokáže srozumitelně a trpělivě vysvětlit. V mém případě dokonce opakovaně. Pracuji jako informatik, takže se většina mých obtíží týkala zad a krční páteře. Ve chvíli, kdy jsem začal aktivně sportovat, mých obtíží přibývalo. Paní Eliška je postupně všechny dokázala identifikovat a vyřešit je, takže se nemusím nijak omezovat. Naučila mě se svým tělem systematicky pracovat a celkově se cítím zdravější a vitálnější. Je skutečným odborníkem ve svém oboru. Nedám na ni a její protahovací cvičení dopustit.

Umístění: Fyzio Balance Individuální fyzioterapie

Paní Elišku mohu ze srdce doporučit. Vše vysvětlí (i vícekrát), poopraví, naučí cviky, které tělo v tu chvíli potřebuje. Navíc je milá a hodná. Pravidelné cvičení pomáhá, bolesti zad ustaly.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance Rozestup břišních svalů

Velice milá paní, která vše vysvětlí tak, aby tomu člověk rozuměl.. Byla jsem moc spokojená.. Doporučuji..

Umístění: jiné místo

Zkusím to zkrátit. Musím se přiznat, že již v minulosti sem dvakrát v životě navštěvoval různé rehabilitace a měl sem s nimi neblahou zkušenost. Víceméně mě, jako pacienta, brali jen jako jednoho s x desítek pacientů, kdy cvičení vždy probíhalo s více pacienty, kteří měli různé problémy a elektroléčba probíhala tak, že mi sestra zapnula přístroj a měl sem si s ním dělat co chci. O to víc sem byl příjemně překvapen, když sem se náhodou dostal k rehabilitaci k fyzioterapeutce Elišce. Hned od první návštěvy se moje problémy výrazně zlepšily, a již po třech návštěvách sem díky ní a poctivému cvičení, mohl opět hrát fotbal alespoň na amatérské úrovni. Naučila mě ( a pořád učí), a to sem velký nemehlo, jak správně cvičit, protahovat se, vnímat své tělo. Její osobní přístup je skvělý a rehabilitační cvičení vážně účinné. Za mě tedy Elišku všem vřele doporučuji, jak pro její odborné znalosti, tak vždycky milé a sympatické vystupování.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance Bolesti bederní páteře

Mladá a příjemná slečna. Po odchodu je bolest výrazně menší než při příchodu, proto přijdu zase, dokud bolest nezmizí zcela.

Umístění: jiné místo

Po 22 letech sedavé práci v kanceláři u PC byla moje krční páteř v děsném stavu, který navíc způsoboval bolesti hlavy. Díky profesionální péči paní magistry, její odborné znalosti a trpělivosti se jí podařilo tento stav zvrátit. Navíc při jakémkoliv jiném problému způsobeném ať už natažením svalu, anebo drobným úrazem vždy velice ráda a ochotně od problému pomohla. Paní magistru můžu jen doporučit.

Umístění: Fyzio Balance masáž hlubokých tkání

Paní Elišku mohu doporučit. Objednání proběhlo velice rychle a přišel jsem s akutní bolestí bederní oblasti. Paní Eliška rychle odhalila příčinu, akutní problém odstranila a poradila cviky pro dlouhodobou nápravu. Druhý den jsem byl opravdu bez větších obtíží a mohl opět normálně fungovat. Celou dobu byla patrná snaha mi skutečně pomoci, skvěle komunikovala a byla velmi milá.

Umístění: jiné místo

S přístupem a následným vedením rehabilitací fyzioterapeutky Elišky jsem byla velice spokojená. K Elišce jsem se dostala na základě doporučení v souvislosti s bolestí zad (kombinace sedavého typu práce u pc a kosmetických služeb). Po celou dobu rhb k mé osobě přistupovala individuálně a veškeré cviky připravovala na míru. Snažila se vše vysvětlit a vždy ochotně odpověděla na dotazy.
Na základě podstoupených rehabilitací jsem se naučila vnímat své tělo a také jeho potřeby, v případě nutnosti díky osvojeným cvikům jsem teď schopná si pomoct při bolesti zad. Jako specialista ve svém oboru si získala mou důvěru.

• Bolesti kloubů
  • Bolesti zad