Eliška Valová, fyzioterapeut Brno

Fyzioterapeut Více

163 návštěv profilu během 30 dní

Schodová 2, Brno-sever, Brno

Hotovost

Fyzioterapie se v dnešní době stává nedílnou součástí života moderního člověka. Hlavní příčinu vidím v neustálém přetěžování organismu, jak po stránce...

• Bolesti kloubů
  • Bolesti zad
  • Sportovní úrazy

Ukončené školy

• Magisterský studijní program, obor Fyzioterapie, Lékařská fakulta Masarykovy univerzity
  • Bakalářský studijní program, obor Fyzioterapie, Lékařská fakulta Masarykovy univerzity

• fyzioterapeut

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 750 kč

od 750 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance fyzioterapie

U slecny Elisky je skvele, ze ma o cloveka uprimny zajem, vypta se ho velmi profesionalne na veskere informace, ktere potrebuje pro lecbu. Chodim k ni jiz pres rok, a nemuzu si ji vynachvalit. Vzdy vse ochotne a s usmevem vysvetli, ukaze, klidne i vickrat. Zaroven cloveka motivuje i k tomu, aby cvicil i doma. Konkretne mi pomaha s bolesti hlavy, a s poranenym ramenem a kotnikem. Nezbyva nez ji doporucit vsema deseti.

Umístění: Fyzio Balance fyzioterapeutické konzultace

Paní magistra Valová byla velice příjemná, před začátkem vyšetření se zeptala na problémy, které mne sužovaly a po následné diagnostice mi podrobně popsala, co se v mém těle děje. Poté přešla na rozcvičení a uvolnění svalstva v dané lokaci a ukázala mi cviky, kterým bych se měl doma věnovat. Super, určitě doporučuji, maximální spokojenost.

Umístění: Fyzio Balance Individuální fyzioterapie

K paní Elišce jsem se dostala na doporučení jiné spokojené pacientky, v 20.týdnu těhotenství. V té chvíli jsem měla šílené bolesti zad a nemohla jsem chodit na procházky, dokonce jsem měla problém se obléct. Paní Eliška byla trpělivá, vstřícná, objednání bylo rychlé a stačily 2 návštěvy a samozřejmě asi 6 týdnů cvičení, no postupně se můj stav zlepšil až tak, že mě nyní v 36.týdnu těhotenství záda nebolí vůbec. Určitě ji doopručuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance fyzioterapeutické konzultace

K paní magistře jsem přišel s akutní bolestí krční páteře a zůstal jsem na nápravu zbylých neakutních problémů, kterých mám díky sedavému zaměstnání více než dost. Nejvíce si cením odborného a lidského přístupu. Mohu jen a jen doporučit.

Umístění: Fyzio Balance Individuální fyzioterapie

Skvělý a profesionální přístup. Po několika dnech velké bolesti zad,kdy mi neuroložka jen předepsala léky a píchala injekce (bez úspěchu),jsem náhodou objevila paní Eliška a ochotně mě vzala ještě tentýž den a obrovsky mi pomohla. Prošla jsem již hodně rehabilitací, ale tak úžasný přístup a hlavně skvěle odvedenou práci jsem pocítila až tady. Eliška je prostě člověk na svém místě !

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance fyzioterapeutické konzultace

Celková spokojenost, oceňuji profesionalitu a ochotu vše vysvětlit a pomoci.
Můžu jen vřele doporučit.

Umístění: Fyzio Balance Individuální fyzioterapie

Paní Elišku mohu doporučit všemi deseti! K pacientovi má velmi lidský a osobní přístup a vše dokáže srozumitelně a trpělivě vysvětlit. V mém případě dokonce opakovaně. Pracuji jako informatik, takže se většina mých obtíží týkala zad a krční páteře. Ve chvíli, kdy jsem začal aktivně sportovat, mých obtíží přibývalo. Paní Eliška je postupně všechny dokázala identifikovat a vyřešit je, takže se nemusím nijak omezovat. Naučila mě se svým tělem systematicky pracovat a celkově se cítím zdravější a vitálnější. Je skutečným odborníkem ve svém oboru. Nedám na ni a její protahovací cvičení dopustit.

Umístění: Fyzio Balance Individuální fyzioterapie

Paní Elišku mohu ze srdce doporučit. Vše vysvětlí (i vícekrát), poopraví, naučí cviky, které tělo v tu chvíli potřebuje. Navíc je milá a hodná. Pravidelné cvičení pomáhá, bolesti zad ustaly.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance Rozestup břišních svalů

Velice milá paní, která vše vysvětlí tak, aby tomu člověk rozuměl.. Byla jsem moc spokojená.. Doporučuji..

Umístění: jiné místo

Zkusím to zkrátit. Musím se přiznat, že již v minulosti sem dvakrát v životě navštěvoval různé rehabilitace a měl sem s nimi neblahou zkušenost. Víceméně mě, jako pacienta, brali jen jako jednoho s x desítek pacientů, kdy cvičení vždy probíhalo s více pacienty, kteří měli různé problémy a elektroléčba probíhala tak, že mi sestra zapnula přístroj a měl sem si s ním dělat co chci. O to víc sem byl příjemně překvapen, když sem se náhodou dostal k rehabilitaci k fyzioterapeutce Elišce. Hned od první návštěvy se moje problémy výrazně zlepšily, a již po třech návštěvách sem díky ní a poctivému cvičení, mohl opět hrát fotbal alespoň na amatérské úrovni. Naučila mě ( a pořád učí), a to sem velký nemehlo, jak správně cvičit, protahovat se, vnímat své tělo. Její osobní přístup je skvělý a rehabilitační cvičení vážně účinné. Za mě tedy Elišku všem vřele doporučuji, jak pro její odborné znalosti, tak vždycky milé a sympatické vystupování.

• Bolesti kloubů
  • Bolesti zad