Schodová 2, Brno-sever , Brno

Fyzioterapeutické konzultace +12 Více

Fyzioterapie

Individuální fyzioterapie • od 750 kč

Manuální terapie

Fyzioterapie se v dnešní době stává nedílnou součástí života moderního člověka. Hlavní příčinu vidím v neustálém přetěžování organismu, jak po stránce...

• bolesti kloubů
  • bolesti zad
  • sportovní úrazy

Ukončené školy

• Magisterský studijní program, obor Fyzioterapie, Lékařská fakulta Masarykovy univerzity
  • Bakalářský studijní program, obor Fyzioterapie, Lékařská fakulta Masarykovy univerzity

Cvičení

Rehabilitace sportovců

Tejpování

Vyšetření pohybového aparátu

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance Rozestup břišních svalů

Velice milá paní, která vše vysvětlí tak, aby tomu člověk rozuměl.. Byla jsem moc spokojená.. Doporučuji..

Umístění: jiné místo

Zkusím to zkrátit. Musím se přiznat, že již v minulosti sem dvakrát v životě navštěvoval různé rehabilitace a měl sem s nimi neblahou zkušenost. Víceméně mě, jako pacienta, brali jen jako jednoho s x desítek pacientů, kdy cvičení vždy probíhalo s více pacienty, kteří měli různé problémy a elektroléčba probíhala tak, že mi sestra zapnula přístroj a měl sem si s ním dělat co chci. O to víc sem byl příjemně překvapen, když sem se náhodou dostal k rehabilitaci k fyzioterapeutce Elišce. Hned od první návštěvy se moje problémy výrazně zlepšily, a již po třech návštěvách sem díky ní a poctivému cvičení, mohl opět hrát fotbal alespoň na amatérské úrovni. Naučila mě ( a pořád učí), a to sem velký nemehlo, jak správně cvičit, protahovat se, vnímat své tělo. Její osobní přístup je skvělý a rehabilitační cvičení vážně účinné. Za mě tedy Elišku všem vřele doporučuji, jak pro její odborné znalosti, tak vždycky milé a sympatické vystupování.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyzio Balance Bolesti bederní páteře

Mladá a příjemná slečna. Po odchodu je bolest výrazně menší než při příchodu, proto přijdu zase, dokud bolest nezmizí zcela.

Umístění: jiné místo

Po 22 letech sedavé práci v kanceláři u PC byla moje krční páteř v děsném stavu, který navíc způsoboval bolesti hlavy. Díky profesionální péči paní magistry, její odborné znalosti a trpělivosti se jí podařilo tento stav zvrátit. Navíc při jakémkoliv jiném problému způsobeném ať už natažením svalu, anebo drobným úrazem vždy velice ráda a ochotně od problému pomohla. Paní magistru můžu jen doporučit.

Umístění: Fyzio Balance masáž hlubokých tkání

Paní Elišku mohu doporučit. Objednání proběhlo velice rychle a přišel jsem s akutní bolestí bederní oblasti. Paní Eliška rychle odhalila příčinu, akutní problém odstranila a poradila cviky pro dlouhodobou nápravu. Druhý den jsem byl opravdu bez větších obtíží a mohl opět normálně fungovat. Celou dobu byla patrná snaha mi skutečně pomoci, skvěle komunikovala a byla velmi milá.

Umístění: jiné místo

S přístupem a následným vedením rehabilitací fyzioterapeutky Elišky jsem byla velice spokojená. K Elišce jsem se dostala na základě doporučení v souvislosti s bolestí zad (kombinace sedavého typu práce u pc a kosmetických služeb). Po celou dobu rhb k mé osobě přistupovala individuálně a veškeré cviky připravovala na míru. Snažila se vše vysvětlit a vždy ochotně odpověděla na dotazy.
Na základě podstoupených rehabilitací jsem se naučila vnímat své tělo a také jeho potřeby, v případě nutnosti díky osvojeným cvikům jsem teď schopná si pomoct při bolesti zad. Jako specialista ve svém oboru si získala mou důvěru.

Umístění: jiné místo poúrazová péče

Doporučuji paní fyzioterapeutku Elišku všemi deseti. Profesionální, erudovaná a přitom velmi lidská (laskavá a veselá), vstřícná. Po úrazu elektrickým proudem mi "zamrzlo" rameno a pohyb s ním mi působil bolesti. Paní fyzioterapeutka mi rameno rozhýbala. Doporučuji.

Umístění: jiné místo Bolest lopatky a subluxace ramene

Paní magistru mi seslalo samo nebe! Naprosto profesionální, zkušená s lidským přístupem fyzioterapetka, která umí najít a hlavně vyřešit daný problém. Všem mohu vřele doporučit. Kéž by bylo takových lidí víc...

Umístění: Fyzio Balance

Paní Fyzioterapeutku Elišku mohu vřele doporučit. Vždy když jsem přišel s nějakým problémem, tak jsme ten problém probrali a vždy mi dokázala pomoci. Je vidět, že má přehled a orientaci v oboru. Jako plus také vidím velice přátelský a kladný přistup k pacientům.

Umístění: jiné místo Dlouhodobé potíže s bedry

K Elišce jsem byla odeslána s potíži v bederní oblasti, měla jsem i bolestivou menstruaci. Eliška mi akutně pomohla, vždy se snažila vyjít vstříc i s termíny. Byla jsem nadšená. Na bedra i bolesti při menstruaci mi poradila metodu Mojžíšové, o které jsem neměla tušení. Doporučila mi i paní, která tuto metodu dělala. Hodně mi to pomohlo. Myslím, že je paní Eliška dobrý terapeut a také dobrý diagnostik. Má zájem o pacienta, je milá, empatická a dle mě opravdu hodně schopná, už k ní chodím několik let při potížích a začal k ní chodit i manžel. Taakže za naši rodinu Elišku rozhodně doporučujeme. Takových víc????

• bolesti kloubů
  • bolesti zad