Brno, Brno

Už před 22 lety jsem k p doktorce chodila se svou dcerou a byla jsem moc spokojená. Vždy byla milá a snažila se dceru uklidit. Když jako kojenec špatné přibírala nelenila a několikrát nás navštívila doma. ATB dávala až v tom posledním případě. Dnes moje dcera čeká vlastní miminko a já jí doporučuji právě tuto lékařku. J. Marková

Není to tak dlouho, co jsem byla u paní doktorky poprvé. Přišla jsem kvůli svému suchému a dráždivému kašli. Potřebovala jsem předepsat něco jako SINECOD. Paní doktorce jsem sdělila, co mě trápí. Poslechla si mě, podívala se do krku a řekla, že by mi odebrala krev na černý kašel... Jenže já jsem proti němu očkovaná a rozhodně jsem se necítila být (prostě nebyla) v kůži člověka s černým kašlem... To vypadá trochu jinak ;) No a místo toho, aby mi tato paní doktorka předepsala již zmíněný prostředek na zmírnění kašle nebo něco na usnadnění vykašlávání, tak mi napsala dva silné driáky a to: Dithiaden a Zenarg, což jsou antihistaminika. V lékárně se zděsili proč mi na běžný kašel tyto léky doporučila a navíc ještě v jakých dávkách mi to předepsala (podle nich bych celé dny byla v celkovém útlumu a spala bych (byla bych ,,zdrogovaná,, , což jako studentka si nemůžu dovolit být úplně mimo). Nedávno nastoupila místo paní MUDr. Emílie Sagherové (Sagherová byla TOP paní doktorka, škoda, že odešla do důchodu :( ). Podle mě by paní doktorka Šafránková ve svých letech neměla dělat takové chyby. A nebo ať vrátí diplom! Jsem fakt zdrcena...

Na veškeré zdravotní problémy odpověď "berte Ibalgin". Několikrát špatně stanovená diagnóza i v případě zcela běžného zánětu močového měchýře. Odběry krve také kapitola sama pro sebe. Mé hodnocení - katastrofa.

Vubec se nezhoduji s negativnimi nazory. Pani doktorka je velice ochotna a poctiva k sve praci. Chodime tam s prckem od malicka a dokonce kdyz je provlem o vikendu nemusim ketet na pohotovost vim, ze muzu zavolat pani doktorce domu a ona poradi a nebo sama dorazi. ABT pise jako posledni moznost. Vysetreni ditete dela velice zodpovedne a hlavne je velice mila k detem. Sestricka vypada razne, ale je to super sestricka a k detem se chova moc hezky. Vsem maminkam velice doporucuji!!!!!! A vi co plivete spinu se nad sebou zamyslete!!!!! Popravde pani doktorka ma tak dobre reference, ze tady temi komentari ji neublizite!!!!!!

Odběr krve nezvláda tak jak by měla. Při mém odběru pohla jehlou, díky tomu mě začala téct krev po ruce a její odpověd bylo "to jsou dnes už druhé kalhoty" . Při dalším odběru krve na mě dala jakousi plachtu kdyby se to náhodou stalo znovu.!!!!!!

Díky tomu že mě "údajně nepochopila" a nevyšetřila a to jsem jí opakovala že mám vysoký horečky hodně krát, tak jsem dostala zápal plic. Její odpověd na vysoký horečky bylo ať si vezmu ibalgin.
Rozhodně bych jí nedoporučovala.

Je profesionální, milá k dětem a vstřícná k rodičům! Uvážlivá a skvělá diagnostička!! Mohu jen doporučit!! A děkuji jí

Bežný doktor vyšetří pacienta behěm pěti minut a taky nic nezanedbá a když paní doktorka naní toto schopna taky zvládnout tak ať odevdá svůj diplom(titul)!!! A co se týká jejího zanedbávání a nezanedbávání péči tak to je velice dlouhá kapitula neboť sama ze své zkušenosti vím že jsem k ní přišla s tím jestli by mě nedala kontakt nebo neposlalla někam s prstem na rengen že se obávám že ho má zlomený ona se na něho jen podívala, zmáčlka mi ho a řekla že s tím nic nemám že muzu jit v klidu domu! ale jelikoz to dalsi dva dny hodne bolelo tak jsem si kontakt sehnala sama a sla jsem na rengen kde mi zjistili ze ten prst mam opravdu zlomeny!!! a naopka jednou jsem měla obyčejný kašel a panídoktorka mi vzdělila že mám černý kašel přitom když jsem byla s tím u dospělé paní doktorky oznámila mi že je to uplne bezny suchy kašel a že moje doktorka zdřekmě neví jak se jeví příznaky černého kašle!!! takže tak!!!! Veselá

Paní Veselá Vy asi nechápete že pojišťovny určité věci neproplácí... pochybuji že by po Vás paní doktorka chtěla jen tak 200kč....
A to že čekáte v čekárně-uvědomte si to že nikdo nechce chodit s dětma po doktorech jen tak pro legraci a nikdo shchválně nezdržuje ostatní co čekají po něm....ale pokud má p.doktorka složitější případ musí ho důkladně vyšetřit- to snad chápete!??? Zajímalo by mě-podle toho co zde píšete, jak by se vám líbilo kdyby vaše dítě vyšetřila během 5minut a pak něco zanedbala?? To bych nechtěla vidět ten komentář....když jsou před vámi např. 3lidi v čekárně, tak je jasné že si asi chvíli počkáte, nikde neříjdete a nejdete hned na řadu...tak už to u lepších doktorů chodí :) Pěkný den

Nic nezanedbá, vše dokáže vysvětlit, nasazení atb neuspěchá, k dětem se chová velmi hezky a mile, perfektně zvládá odběry krve, dokáže podpořit