Polní 31, Hodonín
Praktický zubní lékař

Bohužel já mám velmi špatnou zkušenost z hlubokým kazem jsem byla objednána za 5týdnu budu ráda když mě zub zachrání.Paní zubařku zajímalo víc než stav mého chrupu to jestli mám jednorázové návleky na nohou!

Paní dr. Remundová je velmi dobrá,a profesionální stomatoložka .K lidem má velmi kladný vztah. Je na velké profesionální úrovni,a spolu se sestřičkou tvoří sehraný tým ! Navsťevuji ji i s celou rodinou 23 let,naprostá spokojenost,vřele všem doporučuji!!!

Pro mě je výborná stomatoložka a jsem moc ráda, že jsem se k ní dostala!!! Codím tam ráda a mohu ji jen doporučit :)

Mladá, ambiciózní a doktorka do budoucna. Dokonce tak sexy, že se jednou potvora postavil. Ale jinak z hlediska specializace doporučuji.

Pochybuji, že tyto hodnocení paní doktorka čte, ale na anonymy se stejně nedává :-)) Já jsem velmi spokojen a chodíme celá rodina. Líbí se nám přístup, přesný čas ošetření, prostředí. A pánovi bych radil, přejděte, aspoň se uvolní místo pro jiné pacienty, kteří by měli zájem k ní na mé doporučení chodit.
Děkuji, KP

Po nedávném ošetření u paní doktorky i její dcery jsem nadšená a mohu všem, kdo to potřebují skutečně doporučit návštěvu a ošetření u ní.

Výborná lékařka: ochotná, slušná, pečlivá, perfektní výkony. Vřele doporučuji.

Lepší stomatoložku neznám,milá,příjemná a hlavně odborník ve své profesi

K paní doktorce Remundové jsem chodila už v Mutěnicích.Je to opravdová odbornice s lidským přístupem.Její ošetření nikdy mebolí a výsledek její práce je stoprocentní.Pacientům se věnuje.Proto ji můžu všem doporučit.

Velmi příjemná paní doktor.Naprostá odbornice.Chodil jsem jinam,ale až ona mi pomohla a vyléčila můj chrup.Jsme ted spokojená celá rodina.