Adresa

Praktický zubní lékař
Polní 31, Hodonín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Chodím k zubařské rodině Remundových více jak 15 let. Mám dáno ve vínku, že si se zuby občas užiju trochu srandy. Zažil jsem spousty nepříjemných zákroků a zdlouhavá léčení, ale pokaždé byla paní zubařka profesionál na svém místě!
Spolu s usměvavou sestřičkou tvoří dokonale sehraný tým.
Paní doktorka dokáže vysvětlit, vyléčit, poradit a do budoucna je velkým přínosem pro všechny pacienty. Všichni ti co někde uvádí negativní recenze jen nepochopily, že zuby léčit bez bolesti nejde ... můj názor!

I
Ověřený profil

Bohužel já mám velmi špatnou zkušenost z hlubokým kazem jsem byla objednána za 5týdnu budu ráda když mě zub zachrání.Paní zubařku zajímalo víc než stav mého chrupu to jestli mám jednorázové návleky na nohou!

B
Ověřený profil

Paní dr. Remundová je velmi dobrá,a profesionální stomatoložka .K lidem má velmi kladný vztah. Je na velké profesionální úrovni,a spolu se sestřičkou tvoří sehraný tým ! Navsťevuji ji i s celou rodinou 23 let,naprostá spokojenost,vřele všem doporučuji!!!


P

Pro mě je výborná stomatoložka a jsem moc ráda, že jsem se k ní dostala!!! Codím tam ráda a mohu ji jen doporučit :)


Ověřený profil

Mladá, ambiciózní a doktorka do budoucna. Dokonce tak sexy, že se jednou potvora postavil. Ale jinak z hlediska specializace doporučuji.


Pochybuji, že tyto hodnocení paní doktorka čte, ale na anonymy se stejně nedává :-)) Já jsem velmi spokojen a chodíme celá rodina. Líbí se nám přístup, přesný čas ošetření, prostředí. A pánovi bych radil, přejděte, aspoň se uvolní místo pro jiné pacienty, kteří by měli zájem k ní na mé doporučení chodit.
Děkuji, KP


A

Po nedávném ošetření u paní doktorky i její dcery jsem nadšená a mohu všem, kdo to potřebují skutečně doporučit návštěvu a ošetření u ní.


P

Výborná lékařka: ochotná, slušná, pečlivá, perfektní výkony. Vřele doporučuji.


H

Lepší stomatoložku neznám,milá,příjemná a hlavně odborník ve své profesi


N

K paní doktorce Remundové jsem chodila už v Mutěnicích.Je to opravdová odbornice s lidským přístupem.Její ošetření nikdy mebolí a výsledek její práce je stoprocentní.Pacientům se věnuje.Proto ji můžu všem doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu