Lýskova 1031/2, Brno
DermaBrno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
tř. Tomáše Bati 5135, Zlín
Medica Chirurgica s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Asi nenajdete lékaře, který by vám dal více najevo, jak jej svou návštěvou a problémem obtěžujete, než tady paní doktorka :-) Díky, nikdy víc.
P.S. problém nevyřešila, napsala recept a ať si to léčim doma, do zprávy uvedla "pacient byl poučen" - no od paní doktorky rozhodně ne.

Umístění: Medica Chirurgica s.r.o. dlouholeté kožní problémy

Doktorka ani nepozdravila, hleděla do počítače a potom se zeptala s čím teda přicházím. Diagnozu stanovila od židle, nepodívala se blíž, až na mou prosbu teda vzala lupu. Poměrně argonatní, rázná. Nějaké info sice dala, napsala dva krémy na namíchání, kontrola za měsíc, ale nadšená jsem neodcházela. Za mě ne.

Byla jsem u paní doktorky v její soukromé ordinaci,vyšetření dermatoskopem stálo 400 kč ale podívala se a hned mně objednla na dvě odstranění ke sv.Anně. Vzhledem k temu že mám cukrovku,mně na jiném pracovišti nic odstranit nechtěli,tak p.Jugová bez problémů. Zítra jdu na to,tak jsem zvědavá ale zatím spokojenost. Naopak byla upovídaná,usmívala se a objednala mně k sobě témeř hned.

hrozna, neschopna, nevlidna

Paní MUDr. Jugovou bych doporučila klidně každému. Mluvím sama za sebe a mně pomohla. Nesetkala jsem se u ní s neochotou, nevlídností, neodborností apod., jak se tu člověk dočítá. Naopak její porofesionality si velice vážím a přeji jí jen vše dobré.
Jana S.

Vyšetření u ní stojí 200 Kč.

Paní doktorka je pečlivá, diagnózu neurčuje ode dveří jako některé kolegyně ale řádně vyšetří. Po několikaletém hledání jsem našla dermatoložku, která mi vyhovuje. Tímto bych jí chtěla poděkovat.

Mudr. Jugovou již znám nějaký ten čas a mohu jen říci,že byla vždy ochotná mi pomoci, poradit a vyřešit můj zdravotní problém na rozdíl od jiných kožních lékařů, kteří nám odmítli poskytnout pomoc,přesto,že jsme měli u nich registraci.To, že v rámci smlouvy...dohody brala provizi za nějaký ten lék, jí předepsaný,je v dnešní době naprosto normální a i samozřejmé. Mohli by jste jít od jednoho lékaře k druhému a všude by jste "něco" našli. Tento systém jim to umožňuje a já nechápu, proč si vybrali zrovna ji!!! Připadá mi to jako by z ní chtěli udělat exemplární případ a to není fér.Pokud jí hrozí vězením dokonce snad až na 5let (nevím za co),koukněte se na naše politiky!!!!!!Kolik by museli dostat ONI. Paní doktorce držím pěsti, aby jí ten soud vyšel a vyhrál zdravý rozum.
Jana S.

vynikající dermatoložka

pani doktorka je velice prijemna bystra a rychla pri sve praci pokud ji nekdo hodnoti zaporne tak zrejme proto ze mu nebylo prilis pomoci protoze kozni lekarstvi je nevyzpytatelna vec a jsou kozni problemy na ktere je i nase veda kratka myslim ze bychom si take meli zamest pred svym vlatnim prahem a potom nekoho odsuzovat pani doktorce fandim a predpokladam ze se ze vsech problemu dostala