Lýskova 1031/2, Brno

Medica Chirurgica s.r.o.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Více nepříjemnou paní doktorku jsem ještě nezažil.

- Velice nepříjemná
- Dostatečně nevnímá co ji pacient říká
- Připravena se za každou cenu hádat
- Nebojí se slovně urazit pacienta

F
Umístění: Medica Chirurgica s.r.o. Jiný

K paní doktorce Jugové jsem byl objednaný 3 měsíce. Měl jsem zájem o preventivní vyšetření na pohlavně přenosné nemoci. Když jsem si zjišťoval, jestli tohle vyšetření paní doktorka dělá, všude mi bylo sděleno, že ano (recepce, ostatní kožní doktoři v okolí atd.). Při vstupu do ordinace mi paní doktorka sdělila, že takové vyšetření rozhodně nedělá a, že rozhodně se nedělá jen tak, pouze když má člověk podezření a, že to rozhodně není zadarmo. Byl jsem velice zklamán arogantním přístupem paní doktorky. Když jsem zjistil, že tedy nepochodím, zeptal jsem se, jestli by byla alespoň možnost předepsat mi mastičku na exkzém, kterou užívám již 3 roky. Paní doktorka mi sdělila, že žádný viditelný exkzém nemám (měl jsem respirátor) a nemám tedy na tuto mastičku nárok. Prý si mám zajít, až budu mít exkzém, že by si takhle pro mastičky mohl chodit každý. Velice pěkná návštěva kožní doktorky, UŽ NIKDY VÍC :)

Umístění: jiné místo Jiný

Doktorka byla velmi mila a prijemna ale prohlidka znamenek byla naprosto k nicemu. Sdelil jsem pani doktorce, ze jsem vyrustal vetsinu zivota v Australii (kde je rakovina kuze vaznym a beznym problemem) a ze uz jsem mel tak 15 znamenek vyrizlych ze zdravotnich duvodu, dve z nich byly velmi nebezpecne. Ponevadz mam znamenek opravdu hodne, chodim na kontroly casto a vetsinou trva dukladna prohlidka alespon 15 minut. MUDr. Jugova ztravila na "prohlidce" v celku necelou minutu. Pokud zkontrlovala 5% mych znamenek tak je to prilis. Naprosta ztrata casu a penez.

Umístění: jiné místo Jiný

Asi nenajdete lékaře, který by vám dal více najevo, jak jej svou návštěvou a problémem obtěžujete, než tady paní doktorka :-) Díky, nikdy víc.
P.S. problém nevyřešila, napsala recept a ať si to léčim doma, do zprávy uvedla "pacient byl poučen" - no od paní doktorky rozhodně ne.

Umístění: Medica Chirurgica s.r.o. dlouholeté kožní problémy

Doktorka ani nepozdravila, hleděla do počítače a potom se zeptala s čím teda přicházím. Diagnozu stanovila od židle, nepodívala se blíž, až na mou prosbu teda vzala lupu. Poměrně argonatní, rázná. Nějaké info sice dala, napsala dva krémy na namíchání, kontrola za měsíc, ale nadšená jsem neodcházela. Za mě ne.

Byla jsem u paní doktorky v její soukromé ordinaci,vyšetření dermatoskopem stálo 400 kč ale podívala se a hned mně objednla na dvě odstranění ke sv.Anně. Vzhledem k temu že mám cukrovku,mně na jiném pracovišti nic odstranit nechtěli,tak p.Jugová bez problémů. Zítra jdu na to,tak jsem zvědavá ale zatím spokojenost. Naopak byla upovídaná,usmívala se a objednala mně k sobě témeř hned.

hrozna, neschopna, nevlidna

Paní MUDr. Jugovou bych doporučila klidně každému. Mluvím sama za sebe a mně pomohla. Nesetkala jsem se u ní s neochotou, nevlídností, neodborností apod., jak se tu člověk dočítá. Naopak její porofesionality si velice vážím a přeji jí jen vše dobré.
Jana S.

Vyšetření u ní stojí 200 Kč.

Paní doktorka je pečlivá, diagnózu neurčuje ode dveří jako některé kolegyně ale řádně vyšetří. Po několikaletém hledání jsem našla dermatoložku, která mi vyhovuje. Tímto bych jí chtěla poděkovat.