DermaBrno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Medica Chirurgica s.r.o. Jiný

Shoduji se bohužel s názory ostatních.
Vstupní vyšetření trvalo asi 2minuty, Mudr Jugivá byla nepříjemná, na každou otázku odpověděla "to nepotřebujete, to je jedno". Nic mi nevysvětlila, neřekla, nenavázala ani oční kontakt.
Za vyšetření ničeho jsem nechala v ordinaci XXXX,- a šla domů.
Každému radím, aby návštěvu zrušil a našel jiného lékaře, který Vám bude alespoň věnovat čas.

Umístění: Medica Chirurgica s.r.o. Jiný

Pokud se někdo chystá k paní doktorce, po dnešním zážitků musím varovat, ať nestráví čas ani peníze. Paní doktorka je arogantní, zlá vyšetření trvá ani ne minutu a stejně se nic nedozvíme. Horší lékařku jsem nepotkala podávám na ni oficiální stížnost přes pojišťovnu.

Když jsem si četl recenze na MUDr. Jugovou, myslel jsem si, že to nemůže být tak strašné. Opak byl však pravdou. Lékařka se opravdu chovala velmi arogantně. Na otázky neodpovídala a problém, se kterým jsme přišli, téměř neřešila. Opravdu otřesný přístup. Rozhodně nedoporučuji.

Paní doktorku jsem navštěvovala rok a půl kvůli léčbě akné, všechny návštevy (až na poslední) trvaly méně než 5 minut a na mou pleť se ani nepodívala. Byla vždy nepříjemná a hlavně mě vůbec neposlouchala. Doporučila mi čistící prostredek, ktery prodavaji na jejich klinice a když jsem jí řekla, že jsem si druhé balení koupila v lékárně, oznámila mi, že to je špatně, že jen od nich je to zaručená kvalita. Na poslední návštěvě jsem se svěřila také s problémy s pokožkou hlavy, na kterou se ani nepodívala a hned mi jen něco předepsala. Opravdu velmi nepříjemná zkušenost.

Asi nejhorsi zkusenost s ambulantni lekarskou peci od zmeny rezimu v r.1989. Predtim to bylo pomerne bezne, ted uz to bohudiky chodi jinak. Pani doktorka vsak jakoby nepostrehla, ze slouzi klientum, kteri ji plati - ano. z pojisteni,ale plati. Navic pracuje na soukrome klinice, tak o to vic bych cekala profesionalni pristup orientovany na klienta. Tohle bylo hluboko pod urovni bolsevicke nemocnice v horni dolni.a to opravdu pamatuju. :) Cela navsteva pod 10min (cestovali jsme na klinuku pres hodinu), cely jeji vykon spocival v minutovem pohledu na ekzem. Nasledna telefonicka konzultace zacala bez predstaveni slovy "Co zase chcete?". To cituji presne. Proste hluboka totalita:)

Po přečtení recenzí jsem ani neměla chuť k doktorce dorazit. Nakonec jsem šla a musím říct, že ačkoliv byla návštěva krátká, nebyla doktorka nijak protivná, či arogantní. Byla mi předepsaná vhodná léčba, snad bude i účinná. Příští návštěvy už se tedy nebojím.

Nejarogantnejší lékařka, se kterou jsem se kdy setkala. Je mi upřímně líto sestřiček, které s ní musí trávit čas v jedné ordinaci. Nikdy více!

Umístění: Medica Chirurgica s.r.o. Jiný

Arogantní, nepříjemná ženská. Na můj problém se mi vysmala a řekla ať si to namažu třeba dětskou mastí na hýždě . Dále jsem chtěla aby mi zkontrolovala znaménka na což mi řekla, že dvě diagnózy (ta první netrvala ani minutu, podívala se na mě od stolu a řekla no dobrý to řešit nebudu) řešit nebude ať se objednám. Říkám ji jsem objednaná dva měsíce. To mám čekat další dva měsíce, když jsem tady ? Tak mě seřvala a já jsem prostě šla. Katastrofa . Nikdy víc

Příšerná pani doktorka, uz si hledam jinou. Vysetreni nikdy netrvalo dele nez 5 minut vcetne psani receptu. Opravdu neprijemna, jde videt, ze ji jeji prace ji obtezuje. Nechodte za ni a klinice Dermaestet se divim, ze ji zamestnava.

S takovým arogantním přístupem jsem se ještě nesetkala. Paní doktorka ani nenechá klienta domluvit, skáče do řeči, dohaduje se. Když jsem vešla do dveří ordinace, ani nevzhlédla od počítače a jen řekla, že můj problém ji opravdu pobavil. Nedoporučuji.