Ordinace praktického lékaře
Běhounská 2/22, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Velmi pečlivá a svědomitá,lidská.

příjemná, mimořádně pečlivá, nápomocná, diskrétní

velmi dobrá odborná kvalitní milá dobrosrdečná

Opravdu výborná, svou práci provádí s nejlepším vědomím a svědomím!! Jsem velmi ráda, že jsem měla tu možnost se k paní doktorce přihlásit!

... po přečtení všech hodnocení na MUDr. Elišku Dufkovou není zřejmě příliš co dodat, snad už jen OBROVSKÉ DÍKY paní doktorko, jelikož jste nejen tou svědomitou, starostlivou, milou a ohleduplnou paní doktorkou, ale především jste paní doktrokou s VELKÝM "D". Dovolím si říci, že by jste měla být vzorem mnohým ostatním doktorům,...."možná" by díky Vám pochopili,jaký skutečný význam má lékařský slib a také to, že lékař musí mít i srdce na správné místě.

Pani doktorka Dufková je asi tá najlepšia doktorka akú som si mohla zohnať, normálny ľudský prístup, poriadne človeka vyšetrí, nepošle človeka domov len s liekmi, ale vás aj pošle na rôzne vyšetrenia.Spokojnejšia som nemohla byť,len škoda, že som od nej musela odísť kvôli zrušeniu pracovnej zmluvy a následnému zrušeniu českej poisťovne.Pani doktorku veľmi odporúčam

C

Jsem s paní MUDR Eliškou Dufkovou velmi spokojený je mám menší výhrady k nové sestře.Doufám,že je to jen dočasná nespokojenost se novou sestrou.Zároveń redakci upozorńuji ,že telefoní číslo na pevnou linku již bylo dávno zrušeno a nahrazuje jej mobilní telefoní číslo 728 335 055 aby si toto číslo opravilo na stránce paní doktorky.S pozdravem Cintula.

K paní doktorce chodím již 15 let a nedám na ní dopustit. Velice příjemná, vždy ochotná, profesionální, prostě lékař jaký má být. Před 2 roky jsem se přestěhovala ke Znojmu a i když to mám do Brna 50 km, stále jsem její pacientkou a budu i nadále. Všem mohu jen doporučit. Gabriela Wagnerová

doporučuji

jen bych ráda potvrdila, že paní doktorka je velice pečlivá, příjemná, chodím k ní už řadu let a jsem s ní velice spokojena.
Mohu jen doporučit !!