Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pavlovova 29, Ostrava
Odborný lékař ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřená osoba

tento profík je skutečně profík operoval mi páteř a dneska v 23 letech mě nic nebolí přeji všem kteří májí skoliozu zajděte si za tímto lékařem je fakt profík držím palce..

L
Ověřená osoba

Re: Brzy to určitě není, ptž já jsem byla ten samý případ. Byla jsem 12 letá gymnastka a stupeň vychýlení páteře v "kříži" byl 21 stupňů. Okamžitě jsem byla panem doktorem poslána na protetiku, kde mi udělali korzet. Pak už jen zbývalo ho 23 hodin denně nosit a cvičit cvičit cvičit. Bylo mi z toho zle a přiznávám, nebylo to nejšťastnější období v mém životě, ale zato teď v 25 letech mám pokoj. Když jsem po letech přišla do ordinace jiné ortopedky, kde jsem docházela na rehabilitace divila se, že jsem vůbec někdy korzet nosila a už vůbec neuměla pochopit to, jak krásně se mi záda srovnaly. Samozřejmě, že cvičím pořád. Bez toho to ani nejde, holt, je to na celý život. Ale za tu námahu to určitě stálo. Nebýt pana doktora a mimo jiné důslednosti mých rodičů, nevím, jak bych dnes vypadala.

Ověřená osoba

Byla mi oběvena skolíoza 17°v bedrech.A následně sme byli pozváni k panu DR.Sýkorovi,který dojíždí za námi do Olomouce.Zatím jsem tam byla jen 1X.Dělám závodně sportovní aeoribk♥ takže k tomu patří i posilování.Bylo mi řečeno,že sem na tom svalově velmi dobře a rehabky nemusí být.Příště rentgen a uvidíme.Říkal že od 20°nahoru už dává korzet.Ale všichni víme moc dobře že v dnešní době už není korzet tak uznávaný,a spíše ve vážnejších případech a už se od něj více odpouští.Slyšela sem od několika lidí že nás neposlal na rehabky z důvodu aby mohl předepsal korzet a následně vydělat.Že v některých případech není korzet až tolik nutný,ale on dává už od 20°kvůli penězům :(.Co si o tom myslíte??Pravda,lež?.No každopádně sem přišla do čekárny v 8hod ráno a odešla z ordinace v 13hodin...:DLoL takže na dýl.Ale za to od nemůže,je to opravdový profík!:)jen možná nesouhlasím s tak brzkým předepisováním korzetů.A radši bych už chtěla nějak rehabilitovat...co vy na to?:)dik

B

K jinému bych nešla..

Ověřená osoba

Pan doktor Sýkora je nejlepší odborník v oboru. Okamžitě a správně dokáže stanovit diagnozu. Pokud možno, léčí i na počkání.
Měsíc jsem chodila se sádrou a holemi a se strašnými bolestmi v kotníku, protože v jiné nemocnici od stolu rozhodli, že mám zánět žil.Potom jsem šla k panu doktorovi a on hned poznal, že je to něco jiného a za pár dnů jsem mohla berle odhodit!
Pomohl i manželovi. Nikdo tady nechválí skvělou sestřičku. Je hodná a laskavá a dokonce je s ní legrace, takže pacient zapomene na bolest.Je to jedna z mála ordinací, kde chodím ráda. Moc děkujeme.

p. primař MUDr Sýkora je skvělý doktor, chodil sem k němu hodně roku, operoval mi pateř, můžu pracovat, je hodne vstřícný a lidský.Ďěkuji.

výborný diagnistik,a hlavně člověk,lidský, ochotný,po operaci jsem bez potíží,pracuji,

skvělý diagnostik

Pan doktor Sýkora je výborný lékař a velmi příjemný člověk.

U pana doktora Sýkory se léčí celá moje rodina.Děti má ve své péčí již od malička,dnes už k němu chodí jako dospělé pouze na prevenci. Já se u pana doktora léčím již řadu let. Vím,že všechno se nedá vyléčít,ale jeho profesionální postupy mi vždy pomohly od bolestí.Pane doktore,za celou moji rodinu Vám velice děkuji za poskytovanou péči. Velmi spokojená rodina

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti