Hviezdoslavova 1600/6, Praha 11, Praha
Dentální hygiena Denisa Gayerová (mapa)

Další dostupný termín:

• krvácení z dásní

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová

Mohu vřele doporučit. Příjemné prostředí a pečlivé, bezbolestné ošetření. Byla jsem velmi spokojená.

Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová komplexní dentální hygiena

Super pristup, vetsinou jsem se setkala s hygienistkami, ktere nebyly zrovna mile. Dnes jsem ale byla jsem velmi spokojena. Doporucuji :)

Moc dekuji za mily komentar:)

Naprosto super, žádná bolest a výsledek úžasný. Ordinace má příjemnou atmosféru a paní Gayerová je moc příjemná.

Denisa Gayerová

Moc dekuji za hezky komentar, budu se tesit na dalsi navstevu :)

Vynikající paní doktorka, velmi příjemná a precizní. Perfektní a bezbolestné ošetření. Krásná ordinace. Těším se na příští návštěvu.

Denisa Gayerová

Dekuji moc za mile hodnoceni, budu se tesit na priste :)

Byla jsem velmi spokojená. Ordinace krásná, příjemná, stejně tak paní doktorka. Ošetření bez problémů a s výsledkem jsem spokojená. Doporučuji

Slečna je příjemná, profesionální a vše ochotně vysvětlila. Ošetření bezbolestné a pečlivě provedené. Děkuji a doporučuji všem.

Denisa Gayerová

Dekuji za milý komentář, budu se tešit na příště :)

Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová komplexní dentální hygiena

Paní Denisa Gayerová byla velmi milá a pečlivá. Už jsem navštívil několik dentálních hygienistek, ale Denisa u mě vede. Sice mě vzala na řadu o 20 minut později, ale kvalitou to vynahradila.
Vřele ji doporučuji

Denisa Gayerová

Moc děkuji za milý komentář a ještě jednou se omlouvám za čekání - návštěva pacienta před Vámi se lehce protáhla.

S dentální hygienistkou jsem byl spokojen - práce byla na dobré úrovní (profesionální přístup a odbornost). Jediný problém byl fakt, že jsem byl objednán na 1 hodinu komplexní dentální hygieny za 980 Kč, ale celá procedura u hygienistky trvala pouhých 25 minut. Takže za mě průměrné hodnocení...

Denisa Gayerová

Dekuji za hodnoceni, ale dentalni hygiena neni hodinovy zakrok. Odviji se to individualne- castka kterou uvadite je za vykon jako takovy nikoliv za cas. Pokud ma pacient stav chrupu vyborny neni duvod ho drzet na kresele dele nez je potreba. Hezky den.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová komplexní dentální hygiena + bělení zubů

super, dentální hygiena + následné bělení - vše bez problémů a s viditelným efektem.... mohu jen doporučit....vynikající přístup k pacientovi.....

Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová zubní kamen, údržba chrupu, který byl v hrozně stavu,

s lékařem velká spokojenost, vynikající přístup, milá, ochotna, práce poctivá, odbornost, kvalita, jsem maximálně spokojenej, mohu jen doporučit všem, opravdu ano, nejlepší dentální hygienicka u které jsem doposud byl, dávám plný počet bodu...

Denisa Gayerová

Moc dekuji za velmi mily komentar, budu se tesit na priste????

Výběr vhodných pomůcek

Air-flow (pískování)

Leštění zubů

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Odstranění zubního kamene, plaku, pigmentací

Komplexní dentální hygiena

980 Kč

980 Kč

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Doplňková dentální hygiena (30min)

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Dentální hygiena – děti do 14ti let (30min)

Ordinační bělení

4 500 Kč

4 500 Kč

Domácí bělení

3 500 Kč

3 500 Kč

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Pečetění fisur (jeden zub)

100 Kč

100 Kč

Dentální šperk

880 Kč

880 Kč

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

150 Kč

150 Kč

Běžný termín

Bělení zubů

Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová

Denisa Gayerová

Moc dekuji za hezky komentar, budu se tesit na dalsi navstevu :)

Denisa Gayerová

Dekuji moc za mile hodnoceni, budu se tesit na priste :)

Denisa Gayerová

Dekuji za milý komentář, budu se tešit na příště :)

Vřele ji doporučuji

Denisa Gayerová

Moc dekuji za velmi mily komentar, budu se tesit na priste????

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,chtela bych objednat se na piskovani zubu,pred 4 mesici jsem byla
    Kolik stoji u Vas?dekuji

Dobry den u me je cena za cely vykon dentalni hygiena 980,- obsahuje odstraneni zubniho kamene, piskovani, cisteni, lesteni a instruktaz zubnich pomucek.

Denisa Gayerová

• Dobry den, ve svych 25 letech mam velke problemy s dasnemi, casto mi natekaji a krvaceji, na spodni celisti se dokonce dasen uz lehce "odchlipuje" od korenu zubu. Na dentalni hygiene jsem nikdy nebyla, muze mi to pomoci od techto problemu? Moc dekuji!

Dorby den, jedna sw o gingivitidu, kterou je potreba lecit. Dentalni hygiena- odstraniz zubni kamen a pote spravna technika cisteni. Doporucuji se objednat vse Vam rada vysvetlim a pomuzu s problemem:)

• bolesti zubů
  • citlivost zubů