Zprávy

Hviezdoslavova 1600/6, Praha 11, Praha
Dentální hygiena Denisa Gayerová

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 3 let
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

NELZE PLATIT KARTOU. •Čas, na který jste objednaní je orientační, posaďte se v čekárně a počkejte na vyzvání. •Pokud se objednáváte na termín j...

• Bolesti zubů
  • Citlivost zubů
  • Krvácení z dásní

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

4 000 Kč

4 500 Kč

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová komplexní dentální hygiena - Denisa Gayerová

Slečna je moc milá a naprosto profesionální a bezbolestné ošetření . Vše dopodrobna vysvětleno . Těším se na další návštěvu !

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi doporucuji slecnu Gayerovou. Ohromne pečlivá a empaticka. Vse trpelive vysvetli a take nazorne ukaze jak spravne používat mezizubni kartacky.

C

Slečna Gayerová je nejlepší hygienistka u které jsem za dlouhou dobu byla (doporučila mi jí má sestra, která si tuto dentální hygienu také nemůže vynachválit). Na dentální hygieně jsem nebyla přes 10 let a dohnalo mě to, že mi začaly šíleně krvácet dásně. Upřímně jsem se bála, abych nedostala vynadáno, že jsem nechodila na prevence a v jakém stavu jsou mé dásně (měla jsem rozjetý opravdu velký zánět), ale tato úžasná slečna se zachovala naprosto perfektně, byla neskutečně hodná a milá a velice mi pomohla, že mi během 14 dní krvácení zcela přestalo a dásně už jsou nádherně zdravé. Vše vám důkladně vysvětlí, řekne a doporučí, jaké kartáčky a zubní pastu byste měli užívat. Opravdu jsem z této dentální hygieny a slečny hygienistky zcela nadšená.

Profesionální přístup. Ošetření bezbolestné s vysvětlením jednotlivých kroků. Plně doporučuji. Těším se na další návštěvu.

Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová ordinační bělení

Víc profesionálnější a empatickou dentistku bych asi nenašla. Chodím na dentální hygienu a ordinační bělení.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ordinace je poměrně dobře k nalezení v poliklinice. Velmi moderně zařízená. Slečna je úplně úžasná. Mila, empatická, vše vysvětlí, velice pečlivá. Návštěva byla příjemná a bezbolestná. Zuby po této návštěvě vůbec nebyly citlivé, třebaže součástí hygieny bylo air flow. U jiných hygienistů mi trnuly. Slečna se mnou probrala a ukázala mi správné nácviky čištění. Vše mi detailně vysvětlila. Několikrát se mě ptala jak během čištění, tak potom, zda je vše v pořádku a zda jsem spokojená. Takto si představuji opravdu dobrou hygienistku. Za mě nemám co vytknout. Jednoznačně palec nahoru. :)

Moc milá návštěva, paní je velmi vstřícná a ochotná s dobrou náladou, dává pauzu k oddechu a ještě se lze objednat online:)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše proběhlo naprosto v pořádku, všude čisto, paní hygienistka byla milá a ohleduplná, co víc si při takové službě přát.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc příjemná návštěva dentální hygieny.
Krásná ordinace, moc příjemná slečna. Byla jsem poprvé a vše mi vysvětlila. Moc doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem poprvé na dentální hygieně a jsem velmi spokojená. Paní hygienistka je velmi pečlivá, komunikativní a moc milá. Velmi pečlivě mi očistila můj chrup ve špatném stavu i ve večerní hodině. Také mi dala dobré doporučení, jak čištit zuby a s jakými pomůckami. Určitě doporučuji.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,chtela bych objednat se na piskovani zubu,pred 4 mesici jsem byla
Kolik stoji u Vas?dekuji

Dobry den u me je cena za cely vykon dentalni hygiena 980,- obsahuje odstraneni zubniho kamene, piskovani, cisteni, lesteni a instruktaz zubnich pomucek.

Denisa Gayerová

Dobry den, ve svych 25 letech mam velke problemy s dasnemi, casto mi natekaji a krvaceji, na spodni celisti se dokonce dasen uz lehce "odchlipuje" od korenu zubu. Na dentalni hygiene jsem nikdy nebyla, muze mi to pomoci od techto problemu? Moc dekuji!

Dorby den, jedna sw o gingivitidu, kterou je potreba lecit. Dentalni hygiena- odstraniz zubni kamen a pote spravna technika cisteni. Doporucuji se objednat vse Vam rada vysvetlim a pomuzu s problemem:)

Denisa Gayerová

• Bolesti zubů