Denisa Gayerová

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

29 názorů +přidat

Objednat se 363 návštěv profilu během posledních 30 dní

Pokud se objednáváte na termín ještě ten samý den, doporučuji volat a ověřit si dostupnost. Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolechlivé

Termín návšětvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

• Dentální hygiena Denisa Gayerová

Pečetění fisur (jeden zub) 100 Kč
    Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem 150 Kč
    Běžný termín
    Air-flow (pískování)
    Odstranění zubního kamene, plaku, pigmentací

Dotazy od pacientů (5)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Pokud se objednáváte na termín ještě ten samý den, doporučuji volat a ověřit si dostupnost.

• dentální hygiena

Znalost jazyků

• čeština

Certifikáty

• Denisa Gayerová, dentální hygienistka, hygienista ve městě Praha - Certifikáty

Nemoci

• bruxismus / skřípání zubů

Hodnocení pacientů

• K
    Umístění: Dentální hygiena Denisa GayerováSlužby: komplexní dentální hygiena

S prvním návštěvou dentální hygieny jsem velice spokojená. A přiznávám že mě, i pritelovi spadla brada, když jsem se pak podívala do zrcadla a po pigmentových skvrnach ani památky. Příští týden jdu na druhou návštěvu, tak se jen poptám na nějaké drobnosti ohledně mezizubnich kartáčku. Ale jinak můžu vřele doporučit. Slečna Gábina je velmi šikovná a pečlivá. Budu chodit teď pravidelně. Čas objednání byl též dodržen. Takže mohu jen doporučit.

• A
    Umístění: Dentální hygiena Denisa GayerováSlužby: komplexní dentální hygiena

Paní Denisa je velice mila a sikovana dentalni hygienistka. Osetreni bylo peclive a profesionalni. Jsem naprosto spokojena! :)

Denisa Gayerová2017-10-23

Moc dekuji, za mily komentar budu se tesit na priste????

Umístění: Dentální hygiena Denisa GayerováSlužby: komplexní dentální hygiena

Veliká spokojenost. Zuby jako nové. Profesionální, bezbolesne, příjemné prostředí mohu jen doporučit ????

Denisa Gayerová2017-10-23

Moc dekuji za mily komentar???? budu se tesit na priste.

Umístění: Dentální hygiena Denisa GayerováSlužby: komplexní dentální hygiena

Slečna Gayerová je moc šikovná. Byla moc milá, příjemná, sympatická, což po předchozích špatných zkušenostech s hygienisty bylo pro začátek úplně skvělé.
    Šla jsem na dentální hygienu s akutním problémem. Vše si prohlédla, poučila mě o tom, jak bude probíhat ošetření a co bude následovat. Zákrok nebolel, samozřejmě kromě bolestivých zanícených míst, což byla moje chyba, rozhodně ne slečny Gayerové. Dávala dostatečné pauzy, vše důkladně očistila, dávala mi čas na odpočinek a vyplachování úst. Nakonec mě poučila o správném čištění i léčbě mého zánětu, a objednala mě na kontrolu. Moc se na další spolupráci s ní těším, jelikož vím, že se zde nemusím ničeho obávat.
    Velice proto všem tuto hygienistku doporučuji. Já, velký strašpytel z lékařů a podobných pracovníků, u ní v péči hodlám zůstat co nejdéle, protože vím, že pomůže a práci odvádí velice pečlivě a opatrně.

Denisa Gayerová2017-10-23

Dekuji Vam moc, za velice mily komentar???? takova zpetna vazba me neuveritelne tesi a jsem rada, ze jsem Vas zbavila strachu. Budu se tesit na dalsi navstevu. Dekuji moc.

• S

Dobrý den,
    byla jsem na dentální hygieně se setrou poprvé a velké zklamání. Obě nás bolela a byla velmi nepříjemná první procedura, setra dokonce říkala, že u toho velmi krvácela. Ošetření i s povídáním trvalo pouze necelých 30 minut. A nějaký zázrak za ty peníze opravdu není vidět. Paní měla ještě ke všemu 20 minut zpoždění. Dále neaktualizuje zde své termíny na objednávání. Tedy nedoporučuji a za půl roku zkusím porovnat s někým jiným...

Denisa Gayerová2017-07-03

Děkuji za komentář. Ráda bych objasnila fakt, že pokud jste na hygieně poprvé a nepoužíváte správné dentální pomůcky je velmi pravděpodobný výskyt zánětu dásní, s kterým souvisí bolestivost a krvácení, na které jsem Vás upozornila. Dentální hygiena není zázrak, ale součást preventivní péče. Tolik k profesním připomínkám. Co se týká zpoždění byly jste o něm dopředu informovány a přijaly mou omluvu. Termíny na objednávání jsou aktualizovány v rámci možností, nicméně pokud se objednáváte na termín v ten samý den je potřeba si termín ověřit - viz info na mém profilu. Děkuji a přeji ať se Vám splní očekávaný zázrak na příští návštěvě :)

• I
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektní a pečlivá profesionální péče. Slečna Gayerova má moji naprostou důvěru a velmi ji doporučuji i ostatním.

Denisa Gayerová2017-07-03

Moc dekuji za doporuceni:)

• S přístupem i péčí jsem byla velmi spokojena. Bezbolestné, důkladné. Paní Denisa i vysvětlí správné čištění a péči o chrup. Doporučuji.

Denisa Gayerová2017-07-03

Moc dekuji za mily komentar:)

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla to moje první návštěva dentální hygieny, takže jsem byl poměrně nervozní, nevěděl jsem moc, co od toho čekat a na zubech jsem měl navíc hodně zubního kamene. Paní hygienistka je velice milá a se vším Vám poradí - jak si čistit zuby, jaké používat mezizubní kartáčky... Během čistění si zuby hodně vyhraje, rozhodně to není žádné "šuch sem šuch tam", jak zde píše paní Osebela a ani to není bolestivé, občas možná trochu nepříjemné, ale rozhodně ne bolestivé.
    Po návštěvě pak odcházíte s pocitem, jako byste měli nové zuby. Rozhodně tedy návštěvu doporučuji a za půl roku budu opakovat.

Denisa Gayerová2017-05-29

Moc dekuji za velmi mily komentar, budu se tesit na pristi navstevu :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi milá paní hygienistka, dobře odvedená práce., útulná a čistá ordinace Pro jistotu všem doporučuji v den návštěvy si ještě termín telefonicky potvrdit. Velká spokojenost.

Denisa Gayerová2017-05-29

Dekuji moc za mily komentar

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S výsledkem dentální hygieny u slečny Gayerové jsem velmi spokojen. Zuby mám po jejím zákroku jako "nové", takže návštěvu mohu určitě doporučit.

Denisa Gayerová2017-05-29

Dekuji moc za doporuceni:)