Zprávy

Hviezdoslavova 1600/6, Praha 11, Praha
Dentální hygiena Denisa Gayerová

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Bělení zubů +9 Více

Dentální hygiena – děti do 14ti let (30min bez air flow) • 680 Kč

Dentální šperk • 1 000 Kč

Domácí bělení • 4 000 Kč

Čas, na který jste objednaní je orientační, posaďte se v čekárně a počkejte na vyzvání. Pokud se objednáváte na termín ještě ten samý den, doporuč...

• Bolesti zubů
  • Citlivost zubů
  • Krvácení z dásní

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Komplexní dentální hygiena - Denisa Gayerová

1 180 Kč

Ostatní služby

Air-flow (pískování)

Bělení zubů

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Dentální hygiena – děti do 14ti let (30min bez air flow)

680 Kč

Komplexní dentální hygiena - Andrea Malúšová

1 180 Kč

Leštění zubů

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Odstranění zubního kamene, plaku, pigmentací

Ordinační bělení

4 500 Kč

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

500 Kč

Výběr vhodných pomůcek

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová komplexní dentální hygiena - Denisa Gayerová

Byla jsem poprvé na dentální hygieně a určitě ne naposled. Budu se do této ordinace ráda vracet. Ráda si osvojím návyky pro správnou ústní hygienu myslím, že návštěva paní Gayerové byla správná volba.

Dentální hygienu hodnotím pozitivně. Myslím, že provedení bylo pečlivé a s výsledkem jsem spokojená. Také jsem dostala užitečné rady, jak pokračovat s péčí. Děkuji.

Slečna Andrea je skvělá, precizní, pečlivá a velice milá. Zatím nejlepší hygienistka, u které jsem byla.

- ošetření včetně instrukce ohledně čištění zubů trvalo 30 minut, platila jsem ovšem celou sazbu
- paní dentistka spěchala, aby mohla jít domů, takže ošetření bylo i nepříjemné (+ leccos z produktů, které měly skončit na mých zubech, skončilo za mojí košilí nebo na mé tváři)
- paní Gayerová byla arogantní
- není možné platit kartou
- na toaletu si můžete dojít po vyžebrání klíčů v ordinaci
- byla to moje první i poslední návštěva v této ordinaci

Denisa Gayerová

Milá Kateřino, děkuji za komentář. Musím reagovat i já, jelikož se tak úplně nezakládá na pravdě.
- ošetření není hrazené dle času, ale podle výkonu, tak jak je uvedeno na této stránce. Platíte tedy za KOMPLEXNÍ OŠETŘENÍ, které proběhlo v plné výši a kvalitě.
-ošetření může být v některých místech nepříjemné, na což jste byla dopředu upozorněna a bylo Vám řečeno, že kdykoliv máte dát vědět kdyby se cokoliv nedalo vydržet.
-domů jsem bohužel nespěchala, jelikož po Vás následoval další pacient
-platby kartou možné nejsou, opět je vše uvedeno zde na stránkách. Tato skutečnost Vám byla naprosto slušně vysvětlena (100m od polikliniky je bankomat), ale Vaše reakce byla nepřiměřená, pro mne z nepochopitelných důvodů. Jelikož poskytovat platby kartou není moji povinností.
- toalety jsou bohužel zavřené z nařízení polikliniky, stačí si říct v ordinaci o klíč, který Vám je zapůjčen.

Budu velmi ráda když vyhledáte pro příště jiné pracoviště jelikož nesympatie byli vzájemné. Hezký den

Milá a prijemna komunikace, pečlivá, citliva detailní práce. Rad se vratim ...vrele doporučuji....

Denisa Gayerová

Děkuji za milý komentář, budu se těšit na příští návštěvu:)

Byla jsem objednaná na 17:30 a to byl nejspíš kámen úrazu. Paní hygienistka ke mě přistupovala tak, jako by to chtěla rychle odbýt a jít domů. Možná by jindy návštěva proběhla lépe. V mém případě během půl hodinky vše rychle vyčistila, téměř nekomunikovala a vůbec se nesnažila být jakkoli milá.
Na druhou stranu věřím, že je paní hygienistka šikovná. Ošetření nebylo nijak výrazně nepříjemné.
Za půl hodiny si účtovala plnou cenu.

Denisa Gayerová

Děkuji za komentář. Dentální hygiena není časově dopředu nijak určena - záleží vždy na konkrétním stavu dutiny ústní pacienta. Proto není hrazena od hodiny, ale od výkonu jako komplexní ošetření viz ceník. Hezký den:)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová komplexní dentální hygiena - Andrea Malúšová

Super mily a privetivy pristup, moznost sa opytat na akykolvek dotaz v priebehu osetrenia. Velka spokojnost!

Denisa Gayerová

Moc děkuji za hezký komentář:)

Výborná péče, srozumitelné vysvětlení toho co dělat dál....., příjemné prostředí. Vřele doporučuji každému.

Denisa Gayerová

Děkuji moc za milý komentář:)

Jsem nadšená!
Sla jsem s pocitem, že mě vse bude bolet.
Nebolelo vůbec nic.
Velmi mila, poradí, vse vysvetli.
Doporučuji!

Denisa Gayerová

Moc dekuji, za krasny komentar:)

Recenze nepřidávám, ale tady musím. Nejlepší navsteva dentální hygieny. Pani/slečna byla úžasná. Vše naprosto skvele

Denisa Gayerová

Moc dekuji za velmi mily komentar:)

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,chtela bych objednat se na piskovani zubu,pred 4 mesici jsem byla
    Kolik stoji u Vas?dekuji

Dobry den u me je cena za cely vykon dentalni hygiena 980,- obsahuje odstraneni zubniho kamene, piskovani, cisteni, lesteni a instruktaz zubnich pomucek.

Denisa Gayerová

• Dobry den, ve svych 25 letech mam velke problemy s dasnemi, casto mi natekaji a krvaceji, na spodni celisti se dokonce dasen uz lehce "odchlipuje" od korenu zubu. Na dentalni hygiene jsem nikdy nebyla, muze mi to pomoci od techto problemu? Moc dekuji!

Dorby den, jedna sw o gingivitidu, kterou je potreba lecit. Dentalni hygiena- odstraniz zubni kamen a pote spravna technika cisteni. Doporucuji se objednat vse Vam rada vysvetlim a pomuzu s problemem:)

• Bolesti zubů
  • Citlivost zubů