Denisa Gayerová , DiS.

Dentální hygienistka, hygienista Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 352 návštěv profilu během posledních 30 dní

Pokud se objednáváte na termín ještě ten samý den, doporučuji volat a ověřit si dostupnost. Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Dentální hygiena Denisa Gayerová Combined ShapeCreated with Sketch.

Hviezdoslavova 1600/6, Praha 11

Pečetění fisur (jeden zub) 100 Kč
    Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem 150 Kč
    Běžný termín
    Air-flow (pískování)
    Odstranění zubního kamene, plaku, pigmentací

• Dobry den.

Dobry den,chtela bych objednat se na piskovani zubu,pred 4 mesici jsem byla
    Kolik stoji u Vas?dekuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Denisa Gayerová

Dobry den u me je cena za cely vykon dentalni hygiena 980,- obsahuje odstraneni zubniho kamene, piskovani, cisteni, lesteni a instruktaz zubnich pomucek.

• Problemy s dasnemi

Dobry den, ve svych 25 letech mam velke problemy s dasnemi, casto mi natekaji a krvaceji, na spodni celisti se dokonce dasen uz lehce "odchlipuje" od korenu zubu. Na dentalni hygiene jsem nikdy nebyla, muze mi to pomoci od techto problemu? Moc dekuji!

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Denisa Gayerová

Dorby den, jedna sw o gingivitidu, kterou je potreba lecit. Dentalni hygiena- odstraniz zubni kamen a pote spravna technika cisteni. Doporucuji se objednat vse Vam rada vysvetlim a pomuzu s problemem:) Více

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Pokud se objednáváte na termín ještě ten samý den, doporučuji volat a ověřit si dostupnost.

• dentální hygiena

Znalost jazyků

• čeština

Certifikáty

• Denisa Gayerová, dentální hygienistka, hygienista ve městě Praha - Certifikáty

Nemoci

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Umístění: Dentální hygiena Denisa GayerováSlužby: komplexní dentální hygiena

Slečna Gayerová je moc šikovná. Byla moc milá, příjemná, sympatická, což po předchozích špatných zkušenostech s hygienisty bylo pro začátek úplně skvělé.
    Šla jsem na dentální hygienu s akutním problémem. Vše si prohlédla, poučila mě o tom, jak bude probíhat ošetření a co bude následovat. Zákrok nebolel, samozřejmě kromě bolestivých zanícených míst, což byla moje chyba, rozhodně ne slečny Gayerové. Dávala dostatečné pauzy, vše důkladně očistila, dávala mi čas na odpočinek a vyplachování úst. Nakonec mě poučila o správném čištění i léčbě mého zánětu, a objednala mě na kontrolu. Moc se na další spolupráci s ní těším, jelikož vím, že se zde nemusím ničeho obávat.
    Velice proto všem tuto hygienistku doporučuji. Já, velký strašpytel z lékařů a podobných pracovníků, u ní v péči hodlám zůstat co nejdéle, protože vím, že pomůže a práci odvádí velice pečlivě a opatrně.

Dobrý den,
    byla jsem na dentální hygieně se setrou poprvé a velké zklamání. Obě nás bolela a byla velmi nepříjemná první procedura, setra dokonce říkala, že u toho velmi krvácela. Ošetření i s povídáním trvalo pouze necelých 30 minut. A nějaký zázrak za ty peníze opravdu není vidět. Paní měla ještě ke všemu 20 minut zpoždění. Dále neaktualizuje zde své termíny na objednávání. Tedy nedoporučuji a za půl roku zkusím porovnat s někým jiným...

Denisa Gayerová2017-07-03

Děkuji za komentář. Ráda bych objasnila fakt, že pokud jste na hygieně poprvé a nepoužíváte správné dentální pomůcky je velmi pravděpodobný výskyt zánětu dásní, s kterým souvisí bolestivost a krvácení, na které jsem Vás upozornila. Dentální hygiena není zázrak, ale součást preventivní péče. Tolik k profesním připomínkám. Co se týká zpoždění byly jste o něm dopředu informovány a přijaly mou omluvu. Termíny na objednávání jsou aktualizovány v rámci možností, nicméně pokud se objednáváte na termín v ten samý den je potřeba si termín ověřit - viz info na mém profilu. Děkuji a přeji ať se Vám splní očekávaný zázrak na příští návštěvě :)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektní a pečlivá profesionální péče. Slečna Gayerova má moji naprostou důvěru a velmi ji doporučuji i ostatním.

Denisa Gayerová2017-07-03

Moc dekuji za doporuceni:)

• S přístupem i péčí jsem byla velmi spokojena. Bezbolestné, důkladné. Paní Denisa i vysvětlí správné čištění a péči o chrup. Doporučuji.

Denisa Gayerová2017-07-03

Moc dekuji za mily komentar:)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla to moje první návštěva dentální hygieny, takže jsem byl poměrně nervozní, nevěděl jsem moc, co od toho čekat a na zubech jsem měl navíc hodně zubního kamene. Paní hygienistka je velice milá a se vším Vám poradí - jak si čistit zuby, jaké používat mezizubní kartáčky... Během čistění si zuby hodně vyhraje, rozhodně to není žádné "šuch sem šuch tam", jak zde píše paní Osebela a ani to není bolestivé, občas možná trochu nepříjemné, ale rozhodně ne bolestivé.
    Po návštěvě pak odcházíte s pocitem, jako byste měli nové zuby. Rozhodně tedy návštěvu doporučuji a za půl roku budu opakovat.

Denisa Gayerová2017-05-29

Moc dekuji za velmi mily komentar, budu se tesit na pristi navstevu :)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi milá paní hygienistka, dobře odvedená práce., útulná a čistá ordinace Pro jistotu všem doporučuji v den návštěvy si ještě termín telefonicky potvrdit. Velká spokojenost.

Denisa Gayerová2017-05-29

Dekuji moc za mily komentar

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S výsledkem dentální hygieny u slečny Gayerové jsem velmi spokojen. Zuby mám po jejím zákroku jako "nové", takže návštěvu mohu určitě doporučit.

Denisa Gayerová2017-05-29

Dekuji moc za doporuceni:)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nemám co vytknout, taktně mne slečna upozornila, že stav mého chrupu není ideální, vše napravila, vysvětlila.

Dekuji moc za komentar

• Hodnocení po první návštěvě, v dobře zařízené a čisté ordinaci u mladé paní hygienistky, můžu hodnotit jako dobrý. Několik nepatrných detailu se dají vylepšit ale to jí řeknu raději osobně jestli bude mít zájem. Jinak, Denisa Gayerová je vstřícný člověk u které je vidět, že činnost kterou vykována, jí nejenom baví ale ji výslovně dělá radost s toho, že umožni svým pacientům držet ten správný a zdravý trend v ošetření svých zubů a dásní.

Budoucím zákazníkům radím, sjednejte si schůzku a vyzkoušejte. Všichni jsme jiní a máme různý pohled na věc.

Jinak, přejí Denise mít co nejvíce spokojených zákazníku a hlavně pořad milovat a hledat inspiraci v tom co děláte i nadále. A také, hodně pozvánek na hrneček nebo skleníčků něčeho dobrého i nadále.

Spokojený pacient: Alex

Denisa Gayerová2016-10-18

Děkuji za velmi milé hodnocení, budu se těšit na Vaši další návštěvu.

• L

Slečna Gayerová mi odpověděla na veškeré mé dotazy a byla velice milá. V rámci dentální hygieny mi vyčistila zubní kámen a doporučila produkty, které bych měla používat.