Zprávy

Hviezdoslavova 1600/6, Praha 11, Praha
Dentální hygiena Denisa Gayerová

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 3 let

Air-flow (pískování)

Bělení zubů

Dentální hygiena – děti do 14ti let (30min bez air flow) • 680 Kč +9 Více

Dentální šperk • 1 000 Kč

Domácí bělení • 3 500 Kč

Komplexní dentální hygiena - Andrea Malúšová • 1 180 Kč

Čas, na který jste objednaní je orientační, posaďte se v čekárně a počkejte na vyzvání. Pokud se objednáváte na termín ještě ten samý den, doporuč...

• Bolesti zubů
  • Citlivost zubů
  • Krvácení z dásní

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Air-flow (pískování)

Bělení zubů

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Dentální hygiena – děti do 14ti let (30min bez air flow)

680 Kč

Komplexní dentální hygiena - Denisa Gayerová

1 180 Kč

Leštění zubů

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Odstranění zubního kamene, plaku, pigmentací

Ordinační bělení

4 500 Kč

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

500 Kč

Výběr vhodných pomůcek

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová komplexní dentální hygiena - Denisa Gayerová

Milá a prijemna komunikace, pečlivá, citliva detailní práce. Rad se vratim ...vrele doporučuji....

Byla jsem objednaná na 17:30 a to byl nejspíš kámen úrazu. Paní hygienistka ke mě přistupovala tak, jako by to chtěla rychle odbýt a jít domů. Možná by jindy návštěva proběhla lépe. V mém případě během půl hodinky vše rychle vyčistila, téměř nekomunikovala a vůbec se nesnažila být jakkoli milá.
Na druhou stranu věřím, že je paní hygienistka šikovná. Ošetření nebylo nijak výrazně nepříjemné.
Za půl hodiny si účtovala plnou cenu.

Denisa Gayerová

Děkuji za komentář. Dentální hygiena není časově dopředu nijak určena - záleží vždy na konkrétním stavu dutiny ústní pacienta. Proto není hrazena od hodiny, ale od výkonu jako komplexní ošetření viz ceník. Hezký den:)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová komplexní dentální hygiena - Andrea Malúšová

Super mily a privetivy pristup, moznost sa opytat na akykolvek dotaz v priebehu osetrenia. Velka spokojnost!

Denisa Gayerová

Moc děkuji za hezký komentář:)

Výborná péče, srozumitelné vysvětlení toho co dělat dál....., příjemné prostředí. Vřele doporučuji každému.

Denisa Gayerová

Děkuji moc za milý komentář:)

Jsem nadšená!
Sla jsem s pocitem, že mě vse bude bolet.
Nebolelo vůbec nic.
Velmi mila, poradí, vse vysvetli.
Doporučuji!

Denisa Gayerová

Moc dekuji, za krasny komentar:)

Recenze nepřidávám, ale tady musím. Nejlepší navsteva dentální hygieny. Pani/slečna byla úžasná. Vše naprosto skvele

Denisa Gayerová

Moc dekuji za velmi mily komentar:)

X

Rozhodl jsem se dále neodpovídat, váš tlak - požadavek na můj názor a jeho minimální rozsah se mi nelíbí a tudíž nebudu reagovat

Byla jsem se synem (10let) naprosto skvělý přístup, vše bylo vysvětleno, bezbolestné. Krásné čisté prostředí . Slečna byla příjemná, ptala se zda něco nebolí. Mohu jen doporučit.

Denisa Gayerová

Děkuji moc za doporučení:)

Dnes jsem byla u slečny Andrejky a všechno bylo naprosto perfektní. Milá komunikace, pečlivá a detailní práce. Moc doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová dentální hygiena – děti do 14ti let (30min bez air flow)

Milá hygienistka, vstřícná k dětem. Vše proběhlo v pořádku, děti prohlásily, že klidně půjdou znovu.

Denisa Gayerová

Moc dekuji za krasny komentar:) A.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,chtela bych objednat se na piskovani zubu,pred 4 mesici jsem byla
    Kolik stoji u Vas?dekuji

Dobry den u me je cena za cely vykon dentalni hygiena 980,- obsahuje odstraneni zubniho kamene, piskovani, cisteni, lesteni a instruktaz zubnich pomucek.

Denisa Gayerová

• Dobry den, ve svych 25 letech mam velke problemy s dasnemi, casto mi natekaji a krvaceji, na spodni celisti se dokonce dasen uz lehce "odchlipuje" od korenu zubu. Na dentalni hygiene jsem nikdy nebyla, muze mi to pomoci od techto problemu? Moc dekuji!

Dorby den, jedna sw o gingivitidu, kterou je potreba lecit. Dentalni hygiena- odstraniz zubni kamen a pote spravna technika cisteni. Doporucuji se objednat vse Vam rada vysvetlim a pomuzu s problemem:)

• Bolesti zubů
  • Citlivost zubů