Zprávy

Hviezdoslavova 1600/6, Praha 11, Praha
Dentální hygiena Denisa Gayerová

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 3 let
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

NELZE PLATIT KARTOU. •Čas, na který jste objednaní je orientační, posaďte se v čekárně a počkejte na vyzvání. •Pokud se objednáváte na termín j...

• Bolesti zubů
  • Citlivost zubů
  • Krvácení z dásní

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

4 000 Kč

4 500 Kč

Dozvědět se více

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová komplexní dentální hygiena - Denisa Gayerová

Slečna byla velmi milá a šikovná. Ošetření nebylo nijak nepříjemné ani zbytečně zdlouhavé i když bylo se mnou dost práce. Cením profesionální a zároveň lidský přístup. Určitě jsem nebyla naposledy.

O

Byla jsem s dcerou na hygieně zubů, jsme spokojený s výsledkem, komunikací a doporučenou péči. "Bylo to dokonce příjemné" slova dcery:)

Velice příjemná slečna/paní, nic nebolelo, byla opatrná, ochotná, milá, vše vysvětlila. Jsem na zubní ošetření obecně trochu liknavá, ale sem budu chodit pravidelně, mám zuby jako nové!

Milá, krásná, precizní, rychlá
Změna domluveného termínu není problém.
Oceňuji možnost online objednání.
Dodržení přesného času, tedy žádné čekání.
Mohu jen doporučit

Denisa Gayerová

Moc dekuji za mily komentar, budu se tesit na priste:)

Vzdy perfektni, rychla a pecliva. Poradi a neposila me na dalsi navstevu zbytecne brzy. Behem osetreni se zajima, zda je vse v poradku, zda nic neboli. Jsem spokojena.

Denisa Gayerová

Moc dekuji za mily komentar:)

Byla jsem velmi spokojená, ráda přijdu znovu. Paní hygienistka je velmi šikovná, profesionální a milá. Velké plus byla i možnost objednání přes internet, brzký termín i večerní čas návštěvy. Ordinace je hezká a s dobrou dostupností MHD i možností parkování. Doporučuji.

Denisa Gayerová

Dekuji moc za krasny komentar:)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová

Byla jsem poprvé na dentální hygieně a určitě ne naposled. Budu se do této ordinace ráda vracet. Ráda si osvojím návyky pro správnou ústní hygienu myslím, že návštěva paní Gayerové byla správná volba.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová

Dentální hygienu hodnotím pozitivně. Myslím, že provedení bylo pečlivé a s výsledkem jsem spokojená. Také jsem dostala užitečné rady, jak pokračovat s péčí. Děkuji.

Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová

Slečna Andrea je skvělá, precizní, pečlivá a velice milá. Zatím nejlepší hygienistka, u které jsem byla.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová

- ošetření včetně instrukce ohledně čištění zubů trvalo 30 minut, platila jsem ovšem celou sazbu
- paní dentistka spěchala, aby mohla jít domů, takže ošetření bylo i nepříjemné (+ leccos z produktů, které měly skončit na mých zubech, skončilo za mojí košilí nebo na mé tváři)
- paní Gayerová byla arogantní
- není možné platit kartou
- na toaletu si můžete dojít po vyžebrání klíčů v ordinaci
- byla to moje první i poslední návštěva v této ordinaci

Denisa Gayerová

Milá Kateřino, děkuji za komentář. Musím reagovat i já, jelikož se tak úplně nezakládá na pravdě.
- ošetření není hrazené dle času, ale podle výkonu, tak jak je uvedeno na této stránce. Platíte tedy za KOMPLEXNÍ OŠETŘENÍ, které proběhlo v plné výši a kvalitě.
-ošetření může být v některých místech nepříjemné, na což jste byla dopředu upozorněna a bylo Vám řečeno, že kdykoliv máte dát vědět kdyby se cokoliv nedalo vydržet.
-domů jsem bohužel nespěchala, jelikož po Vás následoval další pacient
-platby kartou možné nejsou, opět je vše uvedeno zde na stránkách. Tato skutečnost Vám byla naprosto slušně vysvětlena (100m od polikliniky je bankomat), ale Vaše reakce byla nepřiměřená, pro mne z nepochopitelných důvodů. Jelikož poskytovat platby kartou není moji povinností.
- toalety jsou bohužel zavřené z nařízení polikliniky, stačí si říct v ordinaci o klíč, který Vám je zapůjčen.

Budu velmi ráda když vyhledáte pro příště jiné pracoviště jelikož nesympatie byli vzájemné. Hezký den

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,chtela bych objednat se na piskovani zubu,pred 4 mesici jsem byla
    Kolik stoji u Vas?dekuji

Dobry den u me je cena za cely vykon dentalni hygiena 980,- obsahuje odstraneni zubniho kamene, piskovani, cisteni, lesteni a instruktaz zubnich pomucek.

Denisa Gayerová

• Dobry den, ve svych 25 letech mam velke problemy s dasnemi, casto mi natekaji a krvaceji, na spodni celisti se dokonce dasen uz lehce "odchlipuje" od korenu zubu. Na dentalni hygiene jsem nikdy nebyla, muze mi to pomoci od techto problemu? Moc dekuji!

Dorby den, jedna sw o gingivitidu, kterou je potreba lecit. Dentalni hygiena- odstraniz zubni kamen a pote spravna technika cisteni. Doporucuji se objednat vse Vam rada vysvetlim a pomuzu s problemem:)

• Bolesti zubů
  • Citlivost zubů