Adres

Hviezdoslavova 1600/6, Praha 11, Praha
Dentální hygiena Denisa Gayerová (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
603 24.....

Komplexní dentální hygiena (980 Kč)

Doplňková dentální hygiena (30min) (680 Kč)

Dentální hygiena – děti do 14ti let (30min) (680 Kč) + 11 Více

Ordinační bělení (4 500 Kč)

Domácí bělení (3 500 Kč)

Pečetění fisur (jeden zub) (100 Kč)

Pokud se objednáváte na termín ještě ten samý den, doporučuji volat a ověřit si dostupnost.
NELZE PLATIT KARTOU.

• bolesti zubů
  • citlivost zubů
  • krvácení z dásní

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Byla jsem velmi spokojená. Ordinace krásná, příjemná, stejně tak paní doktorka. Ošetření bez problémů a s výsledkem jsem spokojená. Doporučuji

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Slečna je příjemná, profesionální a vše ochotně vysvětlila. Ošetření bezbolestné a pečlivě provedené. Děkuji a doporučuji všem.

Denisa Gayerová

Dekuji za milý komentář, budu se tešit na příště :)

Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová komplexní dentální hygiena

Paní Denisa Gayerová byla velmi milá a pečlivá. Už jsem navštívil několik dentálních hygienistek, ale Denisa u mě vede. Sice mě vzala na řadu o 20 minut později, ale kvalitou to vynahradila.
Vřele ji doporučuji

Denisa Gayerová

Moc děkuji za milý komentář a ještě jednou se omlouvám za čekání - návštěva pacienta před Vámi se lehce protáhla.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S dentální hygienistkou jsem byl spokojen - práce byla na dobré úrovní (profesionální přístup a odbornost). Jediný problém byl fakt, že jsem byl objednán na 1 hodinu komplexní dentální hygieny za 980 Kč, ale celá procedura u hygienistky trvala pouhých 25 minut. Takže za mě průměrné hodnocení...

Denisa Gayerová

Dekuji za hodnoceni, ale dentalni hygiena neni hodinovy zakrok. Odviji se to individualne- castka kterou uvadite je za vykon jako takovy nikoliv za cas. Pokud ma pacient stav chrupu vyborny neni duvod ho drzet na kresele dele nez je potreba. Hezky den.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová komplexní dentální hygiena + bělení zubů

super, dentální hygiena + následné bělení - vše bez problémů a s viditelným efektem.... mohu jen doporučit....vynikající přístup k pacientovi.....

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová zubní kamen, údržba chrupu, který byl v hrozně stavu,

s lékařem velká spokojenost, vynikající přístup, milá, ochotna, práce poctivá, odbornost, kvalita, jsem maximálně spokojenej, mohu jen doporučit všem, opravdu ano, nejlepší dentální hygienicka u které jsem doposud byl, dávám plný počet bodu...

Denisa Gayerová

Moc dekuji za velmi mily komentar, budu se tesit na priste????

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní Gayerová je velmi sympatická a pohodová, nic není problém.
Její přístup v kombinaci s precizně odvedenou prací přinesl vždy super výsledek.

V Praze jsem vyzkoušel nejednu hygienu a sem se budu rád vracet, po třech návštěvách jsem spokojen. Parkování v okolí polikliniky, bez problémů. Za mě je TOP.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S dentální hygienou jsem byla spokojená.Zuby jsou krásně vyčištěné.Jediné co bych vytkla je absence gumových chráničů používaných při pískování .

Denisa Gayerová

Dekuji za mily komentar, budu se tesit na priste. Gumovy chranic (optragate) neni nutnosti????

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová ordinační bělení

Pani doktorka je moc milá a starostlivá,prostredi příjemné.Objednání vždy sedí na čas.Již jsem byla na dentalní hygieně, nyní na bělení, a jsem spokojená.Děkuji

Denisa Gayerová

Moc dekuji za krasny komentar, tesim se na pristi navstevu????

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S prvním návštěvou dentální hygieny jsem velice spokojená. A přiznávám že mě, i pritelovi spadla brada, když jsem se pak podívala do zrcadla a po pigmentových skvrnach ani památky. Příští týden jdu na druhou návštěvu, tak se jen poptám na nějaké drobnosti ohledně mezizubnich kartáčku. Ale jinak můžu vřele doporučit. Slečna Gábina je velmi šikovná a pečlivá. Budu chodit teď pravidelně. Čas objednání byl též dodržen. Takže mohu jen doporučit.

Výběr vhodných pomůcek

Air-flow (pískování)

Leštění zubů

Cena není uvedená

Odstranění zubního kamene, plaku, pigmentací

Komplexní dentální hygiena

980 Kč

980 Kč

Doplňková dentální hygiena (30min)

680 Kč

Dentální hygiena – děti do 14ti let (30min)

Ordinační bělení

4 500 Kč

4 500 Kč

Domácí bělení

3 500 Kč

3 500 Kč

Pečetění fisur (jeden zub)

100 Kč

100 Kč

Dentální šperk

880 Kč

880 Kč

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

150 Kč

150 Kč

Běžný termín

Bělení zubů

Denisa Gayerová

Dekuji za milý komentář, budu se tešit na příště :)

Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová komplexní dentální hygiena

Vřele ji doporučuji

Denisa Gayerová

Moc dekuji za velmi mily komentar, budu se tesit na priste????

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní Gayerová je velmi sympatická a pohodová, nic není problém.

Denisa Gayerová

Moc dekuji za krasny komentar, tesim se na pristi navstevu????

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,chtela bych objednat se na piskovani zubu,pred 4 mesici jsem byla
    Kolik stoji u Vas?dekuji

Dobry den u me je cena za cely vykon dentalni hygiena 980,- obsahuje odstraneni zubniho kamene, piskovani, cisteni, lesteni a instruktaz zubnich pomucek.

Denisa Gayerová

• Dobry den, ve svych 25 letech mam velke problemy s dasnemi, casto mi natekaji a krvaceji, na spodni celisti se dokonce dasen uz lehce "odchlipuje" od korenu zubu. Na dentalni hygiene jsem nikdy nebyla, muze mi to pomoci od techto problemu? Moc dekuji!

Dorby den, jedna sw o gingivitidu, kterou je potreba lecit. Dentalni hygiena- odstraniz zubni kamen a pote spravna technika cisteni. Doporucuji se objednat vse Vam rada vysvetlim a pomuzu s problemem:)

NELZE PLATIT KARTOU.

• bolesti zubů