COVID-19: Dbejte o své zdraví.

ZnamyLekar

U tohoto specialisty můžete se objednat na:

Návštěvu v ordinaci

Pokud potřebujete ošetření, ke kterému je nezbytná schůzka se specialistou, nečekejte - objednejte si návštěvu v ordinaci.

Hviezdoslavova 1600/6, Praha 11, Praha

603 24.....

Air-flow (pískování)

Bělení zubů

Dentální hygiena – děti do 14ti let (30min bez air flow) • 680 Kč +9 Více

Dentální šperk • 880 Kč

Domácí bělení • 3 500 Kč

Komplexní dentální hygiena • 1 180 Kč

Pokud se objednáváte na termín ještě ten samý den, doporučuji volat a ověřit si dostupnost.

NELZE PLATIT KARTOU.

Čeština, Angličtina

Air-flow (pískování)

Bělení zubů

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Dentální hygiena – děti do 14ti let (30min bez air flow)

680 Kč

Komplexní dentální hygiena

1 180 Kč

Leštění zubů

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Odstranění zubního kamene, plaku, pigmentací

Ordinační bělení

4 500 Kč

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

150 Kč

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Pečetění fisur (jeden zub)

100 Kč

Výběr vhodných pomůcek

Dentální hygiena Denisa Gayerová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová komplexní dentální hygiena

Navštívila jsem slečnu Gayerovou na doporučení mého zubního lékaře. Byla jsem velmi spokojená s prostředím a hlavně přístupem. Slečna Gayerová je velmi, příjemná a milá. Určitě ji budu navštěvovat i nadále. Moc děkuju Hrubá

Spokojenost po všech stránkách - čekací doba, komunikace, prostředí, možnost objednat přes internet.

S ošetřením jsem naprosto spokojená. Vřele doporučuji. Paní doktorka byla citlivá a důsledná. Určitě navštívím znovu.

Denisa Gayerová

Dekuji moc, budu se tesit :)

Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová komplexní dentální hygiena

Paní/slečna je velice příjemná, ochotná, vše mi vysvětlila a doporučila další kroky. S její péčí jsem naprosto spokojená. Také velice oceňuji možnost online objednání a nalezení rychlého volného termínu. Doporučuji! :-)

Denisa Gayerová

Moc dekuji za krasny komentar????

Dnes jsem byla na dentalni hygiene u slecny Denisy. Slecna Denisa je velice pecliva a mila. Doporucuji. Tesim se na priste ????

Denisa Gayerová

Moc dekuji, budu se tesit????

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová odstranění zubního kamene

Ordinaci jsem navštívil již po několikáté. S návštěvou jsem vždy spokojen. Vždy vstřícný, ochotný a velmi profesionální přístup. Slečna je velmi milá a ochotná. Na všechny dotazy velmi ráda odpoví. Rozhodně jsem zde nebyl naposledny.

Denisa Gayerová

Moc dekuji za krasny komentar, budu se tesit priste????

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová

Paní Denisa, je velmi milá a ochotná. Její krásnou růžovou ordinaci jsem navštívila poprvé a byla jsem moc spokojená. Rozhodně jsem nebyla naposledy. :-)

Denisa Gayerová

Dekuji moc za mily komentar, budu se na Vas tesit priste????

Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová

Velká spokojenost - vstřícný přístup, ochota vše vysvětlit, otázky ohledně možné bolesti, vysvětlení postupu při zásahu

Denisa Gayerová

Moc dekuji za hezky komentar :)

Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová komplexní dentální hygiena

Můžu jen doporučit. Děkuji za flexibilitu ohledně termínů. Jinde bych musel čekat měsíc. Zde jsem se mohl objednat v rámci jednoho týdne.

Denisa Gayerová

Dekuji za mily komentar, budu se tesit na priste :)

Umístění: Dentální hygiena Denisa Gayerová komplexní dentální hygiena

Jsem naprosto šťastná, že jsem si rozhodla jít k Denise Gayerové. Procedura byla provedena mistrovsky, před procedurou mi paní Gayerová vysvětlila jak to právě bude probíhat a po proceduře jsem od ní dostala konzultaci a doporučení ohledně správného zubního kartáčku a každodenní hygieny. Zuby vypadají jako v reklamě! Jistě doporučuji.

Denisa Gayerová

Dekuji za moc krasny komentar :)

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,chtela bych objednat se na piskovani zubu,pred 4 mesici jsem byla
    Kolik stoji u Vas?dekuji

Dobry den u me je cena za cely vykon dentalni hygiena 980,- obsahuje odstraneni zubniho kamene, piskovani, cisteni, lesteni a instruktaz zubnich pomucek.

Denisa Gayerová

• Dobry den, ve svych 25 letech mam velke problemy s dasnemi, casto mi natekaji a krvaceji, na spodni celisti se dokonce dasen uz lehce "odchlipuje" od korenu zubu. Na dentalni hygiene jsem nikdy nebyla, muze mi to pomoci od techto problemu? Moc dekuji!

Dorby den, jedna sw o gingivitidu, kterou je potreba lecit. Dentalni hygiena- odstraniz zubni kamen a pote spravna technika cisteni. Doporucuji se objednat vse Vam rada vysvetlim a pomuzu s problemem:)

NELZE PLATIT KARTOU.

PROVOZ JE BEZ OMEZENÍ.