dentální hygiena
Praha 2, Praha

Běžný termín

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Praha

dentální hygiena

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěvou ordinace a hlavně úžasnou paní dentistkou Babákovou jsem byla opravdu nadšená! Je velmi jemná, profesionální. Její ošetření je naprosto bezbolestné. Velmi doporučuji dalším pacientům!! Hana Gregorová

Denisa Babáková

Dobrý den paní Gregorová, děkuji za Milé hodnocení, vaše spokojenost mě velmi těší. Na viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Absolutní spokojenost. Citlivý přístup, nic nebolelo a co nejvíce oceňuji je komunikace - to bylo super, vždy jsem věděla co se právě teď dělá a co bude následovat. Odešla jsem s opravdu velmi precizně vyčištěným chrupem a hlavně pořádně namotivovaná pro důkladnější péči doma. Super!!!

Denisa Babáková

Dobrý den slečno Petro, děkuji Vám za hodnocení, velmi si ho vážím. Těším se viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi milá a profesionální hygienistka! Vše mi vysvětlila. Chovala se velice citlivě a svědomitě vše vyčistila. Určitě se vrátím.

Denisa Babáková

Dobrý den slečno Kyselová, děkuji za milé hodnocení, jsem ráda, že jste byla spokojená. Také Vás opět ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na dentální hygieně jsem byla poprvé a můžu říci, že jsem byla nadšená. Vše bylo naprosto v pořádku - bezbolestné, profesionální, s vysvětlením, co se mi v puse bude dít. Paní Denisa mi poradila jak se o zuby starat do budoucna, na co si dát pozor, aby se předešlo problémům. Odcházela jsem s opravdu dobrým pocitem a svým způsobem se těším na další návštěvu. Můžu jen doporučit.

Denisa Babáková

Dobrý den slečno Pichová, děkuji za milé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší
a ráda Vás zase uvidím.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Hodnocení zde nelžou. Paní Babáková je vzácný příklad člověka, ze kterého doslova září, že jí její práce baví. Přestože jsem na dentální hygieně nebyl 5 let a bylo to už velmi vidět, celý proces byl naprosto bezbolestný, což se s mojí předchozí zkušeností odjinud před těmi 5ti lety nedá srovnávat. Určitě přijdu znovu!

Denisa Babáková

Dobrý den pane Chlumský, děkuji za velmi milé hodnocení, také Vás opět ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dentální hygienu u paní Denisy Babákové mohu pouze doporučit. Výborná komunikace, profesionální přístup, naprostá spokojenost.

Denisa Babáková

Dobrý den pane Filo, děkuji za doporučující hodnocení, Vaše spokojenost mě těší. Přeji příjemné svátky.

Nechci tady opakovat co napsali pacienti přede mnou, že paní DIS Denisa Babáková je super atd … , to by bylo skoro už nudné :-)
To určitě platí, ale chci napsat něco nového. Na dentální hygienu jsem se dostal na doporučení mého parodentologa z pracoviště na 1.LF UK, ten jako odborník posuzuje stav mých dásní a výsledek je, že se díky této dentální hygieně opravdu objektivně zlepšuje :-) , za což děkuju.
Zdeněk Mack

Denisa Babáková

Dobrý den pane Macku, děkuji za Vaše hodnocení, velmi mě těší. Stejně tak mě těší, že Vaše potíže ustupují. Musím ale dodat, že na výsledku se podílí i Vaše vlastní poctivá a ukázněná spolupráce. Přeji pohodové svátky a na viděnou.

Naprosto profesionální, citlivý a milý přístup, perfektmní ošetření chrupu bez bolesti děkuji Vám za něj a jednoznačně doporučuji

Denisa Babáková

Dobrý den pane doktore, děkuji za doporučující hodnocení, Vaše spokojenost mě těší. Přeji klidné svátky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem zde poprvé a byl jsem velmi spokojený jak s profesionálním přístupem, tak i samotným výkonem. rozdíl oproti původnímu stavu je velký, paní Denisa Babáková je příjemná a komunikativní, hodina rychle utekla. Rád zase příjdu

Denisa Babáková

Dobrý den pane Rükle, děkuji Vám za milé hodnocení a také Vás zase ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi dobrý přístup k pacientovi (zákazníkovi), ošetření bezbolestné. Doporučuji každému, kdo
chce pečovat o svůj chrup.

ČEJKA.

Denisa Babáková

Dobrý den pane Čejko, děkuji za Vaše hodnocení. Doufám, že dentální hygiena pomohla a těším se na viděnou.