dentální hygiena
Praha 2, Praha

Běžný termín

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Praha

dentální hygiena

I ja se přidávám k zástupu spokojených zákazníků! Pani Babáková je milá, na kazdy pohyb upozorní. Cítila jsem se jako v bavlnce. Myslim, ze jsem snad i na par vteřin usnula :) opravdu výborná péče. Doporučuji vsem!

Denisa Babáková

Dobrý den, děkuji za milé a vtipné hodnocení, Vaše spokojenost mě těší. Na viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je příjemná, usměvavá, ohleduplná a vůbec skvělý přístup. Oceňuji jak komunikuje s pacientem. Prakticky jsem necítila, že se mi v puse vůbec něco děje. A vyčištěno naprosto perfektně. Nejlepší možná volba, vřele doporučuji

Denisa Babáková

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení, Vaše spokojenost mě velmi těší. Na viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vysoká profesionalita, milý a vstřícný přístup, dobrá dostupnost. Byla jsem velmi spokojená, mohu jen doporučit.

Denisa Babáková

Dobrý den, děkuji Vám za doporučující hodnocení a ráda Vás opět uvidím. Na viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milé a bezbolestné zacházení! Doporučuji ostatním pacientům, jsem spokojená:)! Děkuji, určitě se vrátím. Jana K.

Denisa Babáková

Dobrý den, děkuji Vám za doporučující hodnocení, Vaše spokojenost mě těší.
Na viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na dentální hygienu jsem se těšila a měla jsem proč. Paní doktorka je profesionální, šetrná, vše přesně vysvětlí a dopředu upozorní, že zákrok by mohl být zrovna nepříjemný. Těším se na další návštěvu.

Denisa Babáková

Dobrý den slečno Paštová, děkuji Vám za hodnocení, Vaše spokojenost mě těší. Na viděnou.

Připojuji se k zástupu spokojených klientů. Zacházení velmi vlídné, profesionalita vrcholná. David Šulc

Denisa Babáková

Dobrý den pane Šulci, děkuji Vám za hodnocení, jsem ráda, že jste byl spokojen. Na viděnou.

Byla jsem u paní doktorky již podruhé a byla jsem nadmíru spokojená. Profesionální, ale zároveň velice milý přístup paní doktorky se jen tak nevidí. Moc děkuji a těším se na další návštěvu. Monika Veselá

Denisa Babáková

Dobrý den paní Veselá, děkuji za milé hodnocení, těší mě, že jste spokojená.
I já Vás opět ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše už bylo zde řečeno, bez výhrad perfektní ošetření, po návštěve mám pocit, že mé zuby jsou o dva odstíny bělejší a bez chemikálií. Paní Denisa mi již podruhé velmi pomohla s citlivými zuby. Vřele doporučuji.

Denisa Babáková

Dobrý den paní Prouzová, velmi děkuji za laskavé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší. Na viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vyzkoušel jsem po Praze několik dentálních hygienistek, netrpím parodontózou ani jinou chorobou dásní, prostě chci mít jednou za půl roku profi vyčištěné zuby, jako je tomu zvykem u lidí ve většině vyspělých zemí světa. Chodím vždy jednou za půl roku těsně předtím než jdu k zubaři, aby se případné drobné zubní pokázy neschovaly pod plak, kámen či zubní pigmenty. U některých hygienistek jsem byl velmi nespokojen stran přístupu, krvácivých komplikací apod.. U paní Denisy Babákové se Vám toto nestane, protože volí plně profesionální a hlavně individuální přístup. A navíc její cenová politika je promyšlená a ceny na pražské poměry adekvátní a nepřemrštěné. Postupně k ní přehlašuji i svoji rodinu.

Denisa Babáková

Dobrý den pane Černý, děkuji Vám za hodnocení, Vaše spokojenost mě velmi těší. Na viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velmi spokojena, paní Babáková vždy vše vysvětluje a její přístup je příjemný a profesionální. Určitě se k ní vrátím znovu.

Denisa Babáková

Dobrý den paní Marčíková, děkuji Vám za hodnocení, jsem ráda, že jste byla spokojená. Těším se na viděnou.