dentální hygiena
Praha 2, Praha

Běžný termín

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Praha

dentální hygiena

Na dentální hygieně jsem byla poprvé a jsem nadšená! Bylo to celé úplně super :-) Paní Babáková je po všech stránkách vynikající. Naprosto skvělým způsobem mi odstranila zubní kámen i pigment, který tam byl jako důsledek pití čaje. Výsledek je fantastický!!! MOC DOPORUČUJI VŠEM!

Denisa Babáková

Dobrý den paní Horáková, děkuji za velmi milé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší. Kdykoli Vás opět ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemné setkání, profesionální péče o moje zanedbané zoubky. Budu se těšit na další návštěvu :)

Denisa Babáková

Dobrý den pane Cilci, děkuji za milé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a také Vás opět ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Babáková je první hygienistka, od které jsem odcházel spokojený a u které jsem necítil během čištění bolest. Je velice pečlivá, vše dělá s citem, každý krok srozumitelně popíše a pokud něčemu nerozumíte, vše vysvětlí. Ještě jednou děkuji za její skvělou péči, určitě se k paní Babákové budu vracet a doporučím ji všem mým známým.

Denisa Babáková

Dobrý den pane Šperle, velmi děkuji za milé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a také Vás opět ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi vstřícný a citlivý přístup, kdyby se takto k zákazníkovi choval každý tak žijeme v ráji :-), příště určitě opět do Vaší ordinace.

Denisa Babáková

Dobrý den pane Chýle, děkuji za Vaše hodnocení, velmi si ho vážím a také Vás opět ráda uvidím.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka byla velmi příjemná a ochotná. Vše mi vysvětlila, ukázala a odpověděla na mé otázky. Mohu doporučit.
Alice

Denisa Babáková

Dobrý den slečno Alice, děkuji za doporučující hodnocení, Vaše spokojenost mě těší. Na viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ošetření u paní Babákové bylo úžasné, nevěděla jsem co čekat, jelikož to byla moje první dentální hygiena, ale hodina utekla jako voda a já šla s čistými zuby a dobrou náladou domů. Už se těším na další návštěvu. :)

Denisa Babáková

Dobrá den slečno Krejčová, děkuji za milé hodnocení a také Vás opět ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zcela souhlasím s dosavadními komentáři: vřelý, lidský přístup a profesionální, bezbolestná péče. Paní Babáková vše vysvětlí a mezi jednotlivými úkony nechává pacienta odpočinout. Z ordinace jsem neodcházela zdeptaná a rozbolavělá jako při dosavadních návštěvách u jiných hygientů/ek, ale s (běloskvoucím) úsměvem a důležitými informacemi, jak se o zuby opravdu dobře starat. Moc děkuji a těším se na další návštěvu.

Denisa Babáková

Dobrý den, děkuji za laskavé hodnocení, kterého si velmi vážím. Také Vás ráda opět uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velmi spokojená. Paní Babáková je velmi příjemná, milá a její práce je naprosto precizní, šetrná a bezbolestná. Doporučuji!!

Denisa Babáková

Dobrý den Markéto, děkuji za milé hodnocení, jsem ráda, že jste byla spokojená.
Těším se na viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nemám co vytknout. Vše bylo naprosto profesionální. Velmi vlídný a empatický přístup paní Babákové, takže mohu jen chválit a doporučit ostatním. HB

Denisa Babáková

Dobrý den paní Brůhová, děkuji za doporučující hodnocení, Vaše spokojenost mě těší. Na viděnou.

Jednoznačně doporučuju! Ze zubařů mám jinak téměř panickou hrůzu, ale paní doktorka je velmi příjemná a dentální hygiena opravdu nebolela! :-)

Denisa Babáková

Dobrý den Jano, děkuji za Vaše hodnocení, jsem ráda, že jste spokojená. Těším se opět na viděnou.