dentální hygiena
Praha 2, Praha

Běžný termín

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Praha

dentální hygiena

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktrorka je velmi příjemná, citlivá a průběžně informuje o tom co dělá. Zuby krásně vyčistila a doporučila další péči.
Děkuji a doporučuji

Denisa Babáková

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Jsem ráda, že jste byla spokojená a opět Vás ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost! Paní Babáková je velice příjemná a profesionální. Během čištění na pacienta mluví a navodí tak příjemnou atmosféru. Díky ní nemám z jakékoli péče o zuby strach. Dokonce se na dentální hygienu těším. Určitě doporučuji!

Denisa Babáková

Dobrý den paní Klepetková, děkuji za milé hodnocení, kterého si velmi vážím a také Vás opět ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem velmi mile překvapená, paní Babáková je velice příjemná a profesionální. Vše mi postupně během vyšetření komentovala a vysvětlovala. Dlouho jsem hledala dentální hygienistku (u 2x jiných už jsem byla) a konečně jsem našla :-) Magda Kl.

Denisa Babáková

Dobrý den Magdo, děkuji za laskavé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a opět Vás ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Very good appointment, I am very happy with the results :) Pani Babakova speaks English which may be a big plus for expats!

Denisa Babáková

Thank you very much for your review. I will be happy to see you again.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku vřele doporučuji, velmi dobrý výsledek a paní doktorka je moc milá a vše krásně vysvětlí

Denisa Babáková

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a ráda Vás opět uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Lidičky ,pokud hledáte lékaře na zubní hygienu,vřele vám všem doporučuji paní doktorku,tak příjemnou a ochotnou paní doktorku jsem opravdu dlouho nepotkal!!!příjemná,milá a klidné prostředí!!Těším se na další návštěvu a dekuji paní doktorko!!Všem Vás budu doporučovat!!jste výborná !!!Děkuji!!
Lamač Petr

Denisa Babáková

Dobrý den pane Lamači, děkuji za milé a laskavé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší a také Vás opět ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

paní Babaková je moc milá pani s profesionálním přístupem,s výsledkem jsem velice spokojen a tešim se na další navštevu.

Denisa Babáková

Dobrý den pane Martínku, děkuji za milé hodnocení. Těší mě, že jste byl spokojen a také Vás opět ráda uvidím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moje první návštěva a kéž by to takto fungovalo všude. Oceňuju především objednávací systém přes internet, platba kartou taky potěší. Měl jsem malé zpoždění, okamžitě volala. Profesionální přístup, vše rád ochotně vysvětlí, žádný stres.

Denisa Babáková

Dobrý den pane Hudci, děkuji za kladné hodnocení. Jsem ráda, že jste byl spokojen. Těším se opět na viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá a úžasná, další komentář netřeba :) Jsem pravidelným návštěvníkem poslední 2 roky a mohu jen doporučit!

Denisa Babáková

Dobrý den pane Trojane, děkuji za doporučující hodnocení, velmi mě těší a ráda Vás uvidím u další pravidelné návštěvy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní Babákové jsem byla již podruhé v rozmezí asi 15-ti měsíců a přesvědčila jsem se, že na první návštěvě se nejednalo pouze o šťastnou náhodu. Paní Babáková je naprosto profesionální, vstřícná, ohleduplná. Vůbec nic mě během celého ošetření nebolelo a odcházela jsem s velmi dobrým pocitem. Ráda se budu vracet a budu doporučovat, kudy budu chodit :)

Denisa Babáková

Dobrý den paní Kábrtová, děkuji za velmi milé hodnocení, Vaše spokojenost mě těší. Ráda Vás opět uvidím.