P. Bezruče 2531, Kladno

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha
Poliklinika pod Marjánkou

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí

Joo tak tohle je odporník na slovo vzatý,byla jsem u něj 2x s tím že mně strašně bolí rameno.Vyšetření naprosto nešetrné,poprvé to vyřešil obstřikem,který bohužel nepomohl.Když jsem se po několika měsících vrátila s tím že rukou hýbu míň a míň ,jeho vyšetření bylo opět necitlivé.Dost neomaleně mi rukou hýbal i když jsem mu několikrát říkala že to opravdu velmi bolí .Pan doktor po mně štěkal ,že se mám uvolnit ,že mně nedokáže vůbec vyšetřit a nakonec stanovil diagnozu magor na hlavu a doporučil antidepresiva.No co naplat běžela jsem jinam.Dnes mám po různých vyšetřeních a diágnozou ruptury rotátorové manžety a odtržení šlachy od rameního kloubu s doporučením na operaci a to pane doktore opravdu bolí,věřte mi.Takže za mně přístup otřesný ,neochota nasloucht pacientovi 0 ,ale sranda to rozhodně byla,myslet si chvilku že jsem na hlavu a mám deprese.Chápu,že ani lékař nemusí mít den ,ale pan doktor ho něměl ani jednou co jsem k němu přišla.Díky bohu,že jsou ještě nemocnice a lékaři,kteří jsou ochotni opravdu pomoci.Historkou o deprasích jem pobavila široké okolí ,jen zbytečně jsem trpěla půl roku díky tomu,že jsem uvěřila,že mi vlastně nic není.KAždopádně věřím tomu,že tahle zkušenost mně měla dovést jinam a jsem ráda,že jsem se tomuto lékaři nemusela svěřit do rukou při operaci.

Kdysi mi zašíval obočí po úrazu na hokeji. jako jediný tenkrát zareagoval, bohužel jsem seděla v hledišti a puk se odrazil mě přímo do obličeje. Pohotově mě vzal a rychle ošetřil rovnou na stadionu. Velmi milý a lidový člověk. Také velmi pečlivý. se svou zkušeností ho mohu jen doporučit.

Skvělý člověk, skvělý chirurg. Operoval mi meniskus a křížový vaz. Operace dopadla skvěle.
Velmi doporučuji.

Moc dobrý ortopéd i člověk.
Doporučuji i jiným se mu svěřit do péče i když je časově vytížený

Děkuji

Pan Doktor mě operoval těžkou zlomeninu lokte. Nejen, že mi končetinu zachránil ale dnes s ní hýbu bez větších problémů.

vynikající odborník,již mnoho let jsem v jeho péči a velice mi pomohl

Velmi výborný odborník, ale pro zkorumpovanou kladenskou nemocnici je takového odborníka škoda. Moc mi jako jediný opakovaně pomohl. Děkuji

Maximální spokojenost, operoval mého syna, komunikace i výsledek zákroku skvělý. Ochotně rád poradí a vše vysvětlí.

Špatně provedená operace!

Babičce při silné cukrovce vyřízl z prasklé paty rohovinu a následně ji poslal pěšky domů ( 15 km vzdálená obec)Do autobusu ji ani nechtěli vzít, krve měla plnou botu. Po "dobře" vykonané práci babička podstoupiula následně několik operací nohy, ale nohu ji ani po 3letech léčby nezachránili, infekce pronikla až k cévám.