Ortopedie-traumatologie HC Kladno

Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo Úraz

Perfektní lékař a velmi šikovný operatér. Čekal jsem, že budu mít 50 stehů a mám jich jen 12 a z toho 4 jsou jenom jistící šrouby. Navíc po operaci 100% bez bolesti. Příjemné překvapení

Joo tak tohle je odporník na slovo vzatý,byla jsem u něj 2x s tím že mně strašně bolí rameno.Vyšetření naprosto nešetrné,poprvé to vyřešil obstřikem,který bohužel nepomohl.Když jsem se po několika měsících vrátila s tím že rukou hýbu míň a míň ,jeho vyšetření bylo opět necitlivé.Dost neomaleně mi rukou hýbal i když jsem mu několikrát říkala že to opravdu velmi bolí .Pan doktor po mně štěkal ,že se mám uvolnit ,že mně nedokáže vůbec vyšetřit a nakonec stanovil diagnozu magor na hlavu a doporučil antidepresiva.No co naplat běžela jsem jinam.Dnes mám po různých vyšetřeních a diágnozou ruptury rotátorové manžety a odtržení šlachy od rameního kloubu s doporučením na operaci a to pane doktore opravdu bolí,věřte mi.Takže za mně přístup otřesný ,neochota nasloucht pacientovi 0 ,ale sranda to rozhodně byla,myslet si chvilku že jsem na hlavu a mám deprese.Chápu,že ani lékař nemusí mít den ,ale pan doktor ho něměl ani jednou co jsem k němu přišla.Díky bohu,že jsou ještě nemocnice a lékaři,kteří jsou ochotni opravdu pomoci.Historkou o deprasích jem pobavila široké okolí ,jen zbytečně jsem trpěla půl roku díky tomu,že jsem uvěřila,že mi vlastně nic není.KAždopádně věřím tomu,že tahle zkušenost mně měla dovést jinam a jsem ráda,že jsem se tomuto lékaři nemusela svěřit do rukou při operaci.

Kdysi mi zašíval obočí po úrazu na hokeji. jako jediný tenkrát zareagoval, bohužel jsem seděla v hledišti a puk se odrazil mě přímo do obličeje. Pohotově mě vzal a rychle ošetřil rovnou na stadionu. Velmi milý a lidový člověk. Také velmi pečlivý. se svou zkušeností ho mohu jen doporučit.

Skvělý člověk, skvělý chirurg. Operoval mi meniskus a křížový vaz. Operace dopadla skvěle.
Velmi doporučuji.

Moc dobrý ortopéd i člověk.
Doporučuji i jiným se mu svěřit do péče i když je časově vytížený

Děkuji

Pan Doktor mě operoval těžkou zlomeninu lokte. Nejen, že mi končetinu zachránil ale dnes s ní hýbu bez větších problémů.

vynikající odborník,již mnoho let jsem v jeho péči a velice mi pomohl

Velmi výborný odborník, ale pro zkorumpovanou kladenskou nemocnici je takového odborníka škoda. Moc mi jako jediný opakovaně pomohl. Děkuji

Maximální spokojenost, operoval mého syna, komunikace i výsledek zákroku skvělý. Ochotně rád poradí a vše vysvětlí.

Špatně provedená operace!