Praktický lékař pro děti a dorost
Hlinky 142, Brno

Po odchodu paní doktorky Teplé jsme si zvykali na paní doktorku Šimánkovou.Teď bychom ji neměnili s nikým,doktorku Šimánkovou moje děti milují,je odborník a úžasný človíček.

Nejlepší paní doktorka:))

výborná Mudr.

Výborná

Jsem s paní doktorkou naprosto spokojená. Malá je vždycky v pohodě a nikdy od tam nechce odcházet.

;o)

Naše paní doktorka Teplá je nejlepší doktorka co znám kdybych měla takovou obvodní tak bych skákala radostí Hublíková

S dcerou navštěvujeme paní doktorku již 11.rokem! V životě jsem lepšího pediatra, ani jen z odposlechu, nezažila! Naprosto úžasná - kouzelná k dětem, ale hlavně chytrá a výborný dětský praktik! Jak už přede mnou několik rodičů psalo, vzhledem k tomu, že jsem z lékařské rodiny, obzvláště oceňuji, že kvůli každému "zakašlání" nepředepisuje ihned antibiotika. Dcera měla díky paní doktorce do 11. roku života antibiotika snad pouze dvakrát, a to byly skutečně neoddiskutovatelné případy. Naprosto mohu doporučit a paní doktorce jen poděkovat!

vynikající paní doktorka, milá, laskavá, chytrá, dětmi oblíbená. Sleduje nové směry, přitom má bohaté zkušenosti. Nevnucuje hned antibiotika, používá zdravý rozum.

bezva paní doktorka, mám u ní dvě děti a jsem max spokojená