Slovanská 244/27, Plzeň 3, Plzeň

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

NZZ Fyzioterapie lidem

TERAPIE NENÍ HRAZENA ZE SYSTÉMU VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ. POKUD SE NEOMLUVÍTE Z TERAPIE 24H PŘEDEM, ÚČTUJEME SI 100% STORNO POPLATEK ZE SMLUVEN...

Ceny ZnamyLekar.cz

• fyzioterapeut

Umístění: NZZ Fyzioterapie lidem fyzioterapeutické konzultace

Výborná terapie. Jsem moc spokojený, mohu jen doporučit!

Umístění: NZZ Fyzioterapie lidem fyzioterapie

Perfektní přístup,slečna vysvětlí co a proč bude dělat,doporučí několik jednoduchých,ale účinných cviků,po 2.návštěvě,markantní zlepšení,příjemné prostředí a atmosféra.

Umístění: NZZ Fyzioterapie lidem fyzioterapie

Super přístup, super efekt návštěvy. Problém se zablokovanymi zády odstraněn. Dostal jsem doporučená cvičení, aby se problem neopakoval.

Umístění: NZZ Fyzioterapie lidem Jiný

Slečna je profesionál. Po krátké anamnéze, hned ví, odkud bolest pochází a hlavně umí pomoci od bolesti. Doporučí cviky, vysvětlí. Jsem moooc spokojená. Kéž by měl každý takový lidský přístup jako slečna Husťaková. Vždy se na návštěvu těším, protože vím, že mi bude zase lépe. Děkuji

Umístění: NZZ Fyzioterapie lidem fyzioterapeutické konzultace

Skvělá komunikace, snaha vše dopodrobna vysvětlit. Hledat příčinu komplexně, ne se držet jen jednoho místa. Člověk odchází s pocitem, že bude zase dobře.

Umístění: NZZ Fyzioterapie lidem fyzioterapie

Jsem moc spokojená, paní fyzioterapeutka je milá, vstřícná a velmi šikovná. Pomůže od bolesti a poradí účinné cviky. Mohu jen doporučit. :)

Umístění: NZZ Fyzioterapie lidem fyzioterapie

Sem velice spokojený, mohu všem jen doporučit. Paní je velice příjemná a ochotná děkuji za ochotu

Umístění: NZZ Fyzioterapie lidem fyzioterapie

Jsem moc spokojená, určitě se zase ráda vrátím. Děkuji za pomoc a úlevu od bolesti a všechny úžasné rady.

Umístění: NZZ Fyzioterapie lidem terapeutické masáže

Doporučuji. Je milá,šikovná a poradila se. Sem spokojená. Cítím se skvěle dobře. Příště ještě chci.

Umístění: NZZ Fyzioterapie lidem fyzioterapeutické konzultace

Velmi milá, příjemná a šikovná fyzioterapeutka na dobře dostupném místě. Doporučena již mnoho známým.