Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní zubařka nejen, že je moc milá, empatická a všechno vysvětlí, ale taky dělá skvělou práci, která vydrží a je na ní spoleh. Mám v ní naprostou důvěru.


A
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Příjemný a velmi profesionální přístup, hodna sestřička, objednání bez problémů. Super doktorka, jednička, velmi doporučuji!


D
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Paní zubařku Glushko bohužel nemohu doporučit, byl jsem u ní s akutní bolestí, když moje zubařka měla dovolenou, a nepomohla mi. K tomu mi ještě řekla, že se špatně starám o chrup. Chodím pravidelně na prohlídky a od svojí zubařky jsem toto nikdy neslyšel, vždy mám chrup v pořádku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. ošetření zubního kazu

Skvělá lékařka i zdravot i sestřička. Opravdu jsem se s takovou péčí ještě nesetkala. Příjemné jednání,ochota a profesionální přístup k pacientům. I když to mám trochu z ruky jinde už bych nešla.


G
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Naprosto profesionální a moderní přístup, čekání žádné, objednání přiměřené potížím. Jsem na výsost spokojená. Vysvětlí postup aby se člověk nebál. Nebolí to. Sestra ,, teda pokud si můžu dovolit člověka takové odbornosti nazvat sestrou" je příjemná milá, vysvětlí co a za kolik se bude dít. Kéž by bylo více takový lékařů.


R
Ověřeny pacient

Velice výborná a příjemná doktorka s úsměvem :-), která se snaží všem pacientům vyjít vstříc a vysvětlit každému o jeho potížích se zuby při návštěvě zubního vyšetření ve svoji ordinaci. Zkrátka stomatolog s maximem nejlepšího ohodnocení stupně kvality výkonu v ošetření zubů na jedničku s hvězdičkou a kterého doporučuji pro jakékoliv různé potíže se zuby u pacientů. Very good this dentist :-) !!!


Ověřeny pacient

Výborná zubařka. Doporučuji. Dávala mi dohromady více zubů a vše bez problémů a čekací doba fakt žádná..


K
Ověřeny pacient

Pani doktorka super, spravovala zuby po predeslych zubarich a je to jednicka, ma sice trosicku drazsi ceny ale odvadi skvelou praci. Cekaci doba temer zadna


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti