Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Byla jsem u paní zubařky, z důvodu nepřítomnosti mé zubařky. A teda můžu říct, že jsem byla velmi mile překvapena. Vše vysvětlila, ač nemusela, tak mi velmi pomohla. Na to, že to byl ,,jen,, záskok, mi čistila kanálky, nic nebolelo. Řekla kde mám kazy apod. Moje zubařka mi toto vůbec nesdělila. Nechápu. Ještě jednou velké díky.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní zubařka nejen, že je moc milá, empatická a všechno vysvětlí, ale taky dělá skvělou práci, která vydrží a je na ní spoleh. Mám v ní naprostou důvěru.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Příjemný a velmi profesionální přístup, hodna sestřička, objednání bez problémů. Super doktorka, jednička, velmi doporučuji!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Paní zubařku Glushko bohužel nemohu doporučit, byl jsem u ní s akutní bolestí, když moje zubařka měla dovolenou, a nepomohla mi. K tomu mi ještě řekla, že se špatně starám o chrup. Chodím pravidelně na prohlídky a od svojí zubařky jsem toto nikdy neslyšel, vždy mám chrup v pořádku.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. ošetření zubního kazu

Skvělá lékařka i zdravot i sestřička. Opravdu jsem se s takovou péčí ještě nesetkala. Příjemné jednání,ochota a profesionální přístup k pacientům. I když to mám trochu z ruky jinde už bych nešla.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Naprosto profesionální a moderní přístup, čekání žádné, objednání přiměřené potížím. Jsem na výsost spokojená. Vysvětlí postup aby se člověk nebál. Nebolí to. Sestra ,, teda pokud si můžu dovolit člověka takové odbornosti nazvat sestrou" je příjemná milá, vysvětlí co a za kolik se bude dít. Kéž by bylo více takový lékařů.

Velice výborná a příjemná doktorka s úsměvem :-), která se snaží všem pacientům vyjít vstříc a vysvětlit každému o jeho potížích se zuby při návštěvě zubního vyšetření ve svoji ordinaci. Zkrátka stomatolog s maximem nejlepšího ohodnocení stupně kvality výkonu v ošetření zubů na jedničku s hvězdičkou a kterého doporučuji pro jakékoliv různé potíže se zuby u pacientů. Very good this dentist :-) !!!

Výborná zubařka. Doporučuji. Dávala mi dohromady více zubů a vše bez problémů a čekací doba fakt žádná..

Pani doktorka super, spravovala zuby po predeslych zubarich a je to jednicka, ma sice trosicku drazsi ceny ale odvadi skvelou praci. Cekaci doba temer zadna