Praktická lékařka
Makovského náměstí 2, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Byla jsem u paní doktorky poprvé jako u zastupující lékařky. Včera jsem byla na chirurgii v nemocnici, kde mě z výsledku doporučili odběr krve (kvůli sníženému hemoglobinu) a odeslání na gastro. Paní doktorka mě nechtěla poslat ani na jedno a když jsem se jí snažila vysvětlit, co mi doktor doporučil, jen mávla rukou, že to prý nesouvisí s bolestmi břicha. Byla velice nepříjemná, jsem ráda, že k ní už jít nemusím, ale chtěla jsem problém řešit včas.

Umístění: Praktická lékařka nemoc

Paní doktorka je velmi neprofesionální a nedoporučila bych ji ani nepříteli. K doktorovi jdu až v případě, že mne opravdu něco trápí. Při poslední návštěvě mi řekla, že neumírám, tak ať neotravuju. Ráda bych přešla v rámci střediska k jinému doktorovi, ale prý si nesmějí přetahovat pacienty, takže i když je to mé přání, tak nemohu. Sestřička je skvělá.

Umístění: Praktická lékařka pred operacni vysetreni

Velice spatne rekli bych az zastarale komunikacni schopnosti, pani doktorka mi nebyla schopna vysvetlit souvislosti ktere jsou navazany na pred-operacni vysetreni, byla arogantni a davala mi za vinu ze neznam jak to v lekarske praxi chodi (jak to mam vedet kdyz to je moje prvni operace), celkove sem z ordinace odchazel velice rozladeny a dalsi navstevu bych nedoporucil ani svemu nepriteli. Nicmene sestricku ma velice pozitivni a na vysoke urovni.

Paní doktorka je sice příjemná, ale jen do chvíle, kdy pacient projeví vlastní názor na danou situaci...poté se mi dostalo odpovědi: "o tom Vy nerozhodujete!"...je absurdní, aby pacient nerozhodoval o úkonech, které podstoupí. Pokud potřebujete nějaké potvrzení (ŘP apod.) pak pochodíte (za poplatek) bez problému - a při té příležitosti stihne MUDr. ještě stihne nahnat body na preventivním vyšetření...Z mého pohledu paní doktorka začíná ztrácet soudnost i odbornost -> nejvyšší čas na důchod!
Ale abych jen nekritizoval - sestru má velmi hodnou a ochotnou.

Mužu říci nej ,nej,nejlepší paní doktorka Danuška Dreslerová.

K paní doktorce jsem přestoupila od své dětské lékařky a vždycky, když mám nějaký problém, který není schopná vyšetřit sama, okamžitě mě doporučí ke specialistovi. Je pravda, že jsem občas měla pocit, že něco je vážnější, než jak mi říká, ale kdykoliv jsem měla pochybnosti, potvrdila se nakonec její diagnóza. Žádný lékař není vševěd a na svůj věk odvádí vynikající práci. A má skvělou a moc příjemnou paní sestřičku.

K paní doktorce chodím už léta a oceňuji její přístup. Má zájem o pacienta a snaží se vyřešit jeho zdravotní problém. Dobře diagnostikuje a pacienta vyléčí. Má klidný, profesionální a ochotný přístup. Mám obavy kdo ji nahradí až odejde do důchodu. A co se týče její zdravotní sestřičky, tak ta je opravdu výborná.

Nechápu, proč tu všichni píšou tak hrozné názory. Mám dojem, že spokojení lidé sem nenapíšou, ale když se někomu něco nelíbí, tak hned píše. Pak to působí dojmem, že daný doktor je nejhorší ze všech. Já chodím k paní doktorce asi 4 roky (a bývala jsem hodně nemocná, takže jsem tam chodila dost často) a jsem s ní až na některé detaily spokojená. Má lidský přístup, myslím, že po odborné stránce je velmi dobrá. Trochu mi jen vadí, že na dotazy odpovídá stručně, bylo by dobré pacientovi některé věci více vysvětlit. Rozhodně není pravda, že by byla nepříjemná. Ale hlavně bych chtěla pochválit její zdravotní sestru - ta je ta nejlepší, jakou jsem kdy potkala.

K paní doktorce Dreslerové chodím již řadu let.O její profesionalitě netřeba pochybovat.Na rozdíl od jiných lékařů má však i skvělý lidský přístup.Nejste pro ni pouhý prostředek k vydělání peněz,jste pro ni v první řadě člověk.Vyslechne všechny vaše bolístky,byť i nemají nic společného s vaším zdravotním problémem.Dokáže pohladit po duši.Dokáže se zasmát.Prostě člověk a lékař na pravém místě.Není třeba ji doporučovat.Doporučuje se sama svou prací.

Vynikající doktorka, jsem u ní už 16 let a vždycky bez problémů, ochotná, když je potřeba, pošle mě ke specialistům