MUDr. Danuše Bočková

Zubař Více

Nové Strašecí 1 adresa

Samostatná ordinace PL - stomatologa
Mšecká 462, Nové Strašecí

Mé hodnocení se týká ordinace v poliklinice Cordeus, kde jsem docházela do zubní ordinace kde se střídaly zubařky stejně jako jejich názor co s problémovým zubem (osmičkou) je. Tuto ordinací MuDr Bočková vede a v jiných dnech pracuje ve své vedle. Po tom co mi po době kratší než rok vypadla výplň a po provedeném rentgenu mi bylo řečeno, že to není onen zpravovaný zub a že je na něm "hodně práce"...když to zkrátím po tom co jsem pokaždé slyšela rozdílné názory zubařek přešla jsem k paní Bočkové. Opět- dvě nicneřešící návštěvy a když příjdu napotřetí, řekne mi sestřička, že paní zubařce bylo špatně, že mi chtěla zavolat, ale nefungoval jí telefon.
Přešla jsem k jiné zubařce, zpravila mi kazy v puse a s problematickým zubem, jehož ošetření mě stálo něco kole sedmi tisíc (a to ještě neměl být konec) mě okamžitě posla na stomachirurgii na vytržení. Celé to na mě působí, že paní Bočková a ordinace, kterou vede NENÍ DŮVĚRYHODNÁ

vynikající lékařka

Dodatek k mému komentáři ze dne 4.8.2009: Na základě proběhlé korespondence s pí doktorkou zde chci zveřejnit omluvu.

Vážená paní Bočková, veřejně se Vám omlouvám za můj komentář poškozující Vaši osobu.

K této zubařce již nikdy!Byli jsme tu na pohotovosti-6.letého syna poprvé bolel zoubek.Paní doktorka byla na dítě velmi nepříjemná,protivná,zřetelně se jí dotklo,že je syn vystrašený a zoubek bolí.Bohužel až po ošetření,mezi dveřmi,mi řekla,že do měsíce musíme k naší zubní lékařce na novou výplň,ta co synovi dala byla pouze provizorní!!Škoda,že mi to neřekla během ošetřování syna,ráda bych jí klas.plombu zaplatila,jen abych syna ušetřila další návštěvy zubaře.Bohužel tento názor neovlivní ani báječná a ochotná sestřička a pěkné vybavení.Syn má ještě teď-po 2.letech ze zubaře neskutečný strach.

k paní Bočkové jsem chodila přes deset let a nakonec jsem od ní odešla, jelikož jsem od ní měla velmi zničené zuby. měla jsem problémy s osmičkami, vytrhla mi tu jedinou, která mě nebolela, prý, že by mi mohla dělat později problémy (no dobře, ale já tam šla s akutní bolestí jiné osmičky, které si ani nevšimla, ačkoliv jsem jí na ní upozornila), tyto problémy přetrvávaly asi rok, kdy jsem každé dva měsíce chodila "na prohlídku", ale nikdy mi s osmičkama nic neudělala. že jsem tam za tento rok nechala přes 10 000 taky není moc příjemné. nakonec jsem přešla k jiné zubařce ve Slaném, která se zděsila, když to viděla a ihned mě poslala na zubní chirurgii, kde mi osmičky vytrhli (spíše vyřezali, protože od pí Bočkové jsem je měla různě provrtané a rozdrcené). chodím k ní rok a ještě teď dáváme moje zuby dohromady - zjistili jsme například, že jsem měla kaz ve třech zubech, které byly jen tak povrchově vyvrtané a zaplombované (samozřejmě díky profesionální a předražené péči pí Bočkové). tuto paní doktorku rozhodně nedoporučuji, za tím rádoby profesionálním přístupem se skrývá velmi nešikovná zubařka.

Byl jsem zde na pohotovosti s problémy, které by v Praze řešili vytržením. Paní doktorka se postavila k problému, jako bych byl její pacient a vysoce profesionálními zákroky mi zub zachránila. Přihlásil jsem se k ní do evidence a nelituji času ani peněz, abch k ní z Prahy dojížděl. Velmi za tento přístup děkuji nejen jí, ale i její sestřičce Lence !!!

Velmi dobrá lékařka. Dobrý přístup lékaře k pacientovi. Profesionální. Velmi dobře (nadstandartně) vybavená ordinace. Jste u této lékařky a její milé a ochotné sestřičky v dobrých rukou.

Perfektní lékařka, velice lidský přístup. Všem pacientům mohu jen doporučit.

Vynikající zubařka, milá a velmi pečlivá.