Ord. prakt. lékaře - stomatologa
Zahradnická 72, Příbram

Chodila jsem k paní doktorce několik let, nikdy mi nějak zvlášť zuby nevrtala, vždy měla plnou čekánu lidí, tak to rychle prohlédla, a já byla spokojená. Začala jsem chodit k jinému zubaři, který mi zuby důkladně prohlédl a byla jsem zděšena- několik kazů, špatně vyčištěné kanálky, v jednom z nich zalomený instrument, amalgamové převisy, zánět. Když vás zuby nebolí, tak holt těžko poznáte, že je pěče nedostatečná.

Umístění: Ord. prakt. lékaře - stomatologa

Kultivovaně a bez urážlivých výrazů bych chtěl napsat, že tahle paní doktorka už by tuhle práci neměla dělat. Odejít do důchodu? Možná se jít proškolit někam ke schopným kolegům. Hodinové čekací doby, předbíhání ze známosti. Současný lékař mluvil o zalomených nástrojích v zubech a nevyplněných kanálcích. Navíc prostory nevyhovující v podkroví, stísněné s nebezpečným schodištěm.

Za tři návštěvy jsem čekal dohromady 5 hodin !!! Práce na zubech katastrofa, tvrdí současný zubař. Velké procitnutí a zklamání.

Paní doktorka je opravdu moc hodná, chodila jsem k ní 15 let a za ty léta mi dělala jenom 4 kazy a ani jednou mi nedělala rentgen. Byla jsem ráda, že mi nic nedělá a myslela jsem si, že mam zuby v pořádku. Ale pak jsem se přestěhovala a byla jsem nucená najít si jiného doktora. Teď jsem od něj přijela a zhrozil se v jakém stavu mam zuby, našel 5 kazů a do budoucna mi hrozí operace dásní. Chtěl mi vynadat, že jsem určitě léta nechodila k zubaři a zuby zanedbávala. Hned jsem se bránila, že jsem chodila poctivě dvakrát do roka a on jen kroutil hlavou, že to není možné.
Tak paní doktorce pěkně děkuju :-(

Plně se ztotožňuji se všemi předchozími názory.

Velmi vstřícná a profesionální. Její práce je perfektní a to i při posouzení jiným stomatologem. Vždy se snaží najít variantu, která bude pro pacienta nejlepší. Je fantastická

Dlouhé čekací doby. Nikdy se mnou nemluvila o možnostech, co právě dělá, ani prevenci. Možná mne jen přehlíží, možná doktorská arogance? Asi jsme si nesedli lidsky.
Co je horší, opravovaný zub s bílou plombou nechala s milimetrovou dírkou! Drahý materiál, nešikovnost? Citlivé a nemohu na něj skousnout.

Laik hodnotí zubaře podle toho zda je hodný a citlivý. Paní doktorka určitě taková je,ale jestli je práce kvalitní už nemůže vědět, protože si do pusy nevidí a ikdyby viděl, tak tomu nerozumí a slepě důveřuje. Od chvíle, kdy mi zuby prohlídl jiný lékař a zhrozil se ze všech amalgámu, co byly přeplněné a ničily mi dásně. Kořenové kanálky nezaplněné a pod nima zánětlivé váčky... Pokud přijdete o zuby příliš brzy, můžete poděkovat paní doktorce...

Vždy vstřícná a hodná doktorka

nemohu si stěžovat, paní doktora je profesionálka a taky štramanda:) opravdu hodná a milá a hlavně, šikovná:)