Logopedická ambulance
Čiklova 2/811, Praha

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Logopedická ambulance syn

Velmi vděčíme paní doktorce za pokroky v mluvení, již téměř k dokonalosti. Paní doktorka je dle mého subjektivního vnímání milá, trpělivá, empatická, můj syn byl často na sezeních hodně nepozorný, přesto se snažila ho zaujmout tak, aby se sám ochotně přidával k cvičením a byl aktivní. Hodně však záleželo i na časté a pravidelné práci se synem i doma. Dnes je mu 17 let, na logopedii už nedochází zhruba 6 let, a jeho výslovnost je perfektní. Paní doktorce dlužíme kytici a velký dík. moc nám pomohla. :-)
I.petrašová

Umístění: Logopedická ambulance logopedická terapie / logopedie

Paní Palodová je výborná. Umí odhadnout povahu dítěte i rodiče, podle toho vybírá vhodné cvičení tak, aby to dítě bavilo a mělo efekt. Trpělivě vysvětluje, zkouší hledat jiná řešení, aby se cvičení neznechutilo. Například dcera nemá ráda neúspěch, proto i s tímto pracuje. Je to nad rámec logopedie, nenadává, vysvětluje, je trpělivá. Mám zkušenost i z jiné logopedie, kde jsem poslouchala dlouhé přednášky o tom, že jdeme pozdě, že mám dceři přikázat, že dcera není zralá na školu apod. Paní logepedka Palodová je velice vnímavá i nad rámec logopedie. Netlačí. Ano je starší a má naučené nějaké chování, ale vzhledem k tomu, jak přistupuje k logopedii a vůbec k lidem, je to super.

Názor tohoto člověka si myslím není správný. Se synem chodím k paní doktorce od jeho tří let, nyní mu bude devět a ty pokroky, které jsme díky ní udělali jsou perfektní. Je profesionální a milá a naopak to s dětma umí. Přesně ví, jak na ně. V současné době trénujeme hlavně jemnou motoriku a i tam je bezkonkurenční. Můžu tuto paní doktorku, která je na svém místě jen doporučit. Mengerová.

Paní Mudr.je velmi komisní a s dětmi to neumí...jako logopedka mě zklamala!Žádné výsledky.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer chtěl bych se zeptat na takovou věc. Dcera (2 roky a 10mesicu) uz delsi dobu krasne mluvi, zpívá vse bez problemu. Ale posledni dva tydny sledujeme ze se u ni objevilo zadrhavani vzdy na zacatku vety napr. Pu pu pu pudeme si hrat atd. Pak vse v pkradku a zase. Prijde mi to jako by se strasne rychle snazila neco rict nebo tu myslenku ale jako by nemohla najit to spravne slovo. Zvlastni je ze kdyz zpiva tak odzpiva celou pisnicku bez zadrhnuti. Je mi z toho smutno protoze kdyz ji vidim jak se snazi vyslovit slovo a trva ji to. CEtl jsem na internetu ze u nekterych deti se tento problem objevi. A samo to zmizi. Nemuzete mi nejak poradit nebo me trochu uklidnit. V rodine nikdo nezadrhava. Moc dekuji

Plně souhlasím s kolegyněmi. Doporučuji pro Váš klid konzultaci u klinického logopeda (na doporučení pediatra).

Mgr. Daniela Palodová