Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Libušina třída 4, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ž
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Pečlivá, vnímavá, skvělá paní doktorka, která vůbec nic nepodcení. Každý pacient je pro ni na prvním místě a podle toho jedná a snaží se mu pomoci. Doufám, že paní doktorka bude ordinovat co nejdéle. Vřele doporučuji :-)

M
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Zánět mozkových blan

Paní doktorka mi zachránila syna. V neděli večer mě poslal pan doktor z dětské nemocnice domů s tím, že má syn jen nějakou virózu. Následující ráno, jak paní doktorka viděla syna, nás poslala do dětské nemocnice kam volala, aby nás vzali přednostně. Diagnóza - zánět mozkových blan - se bohužel potvrdila. Za 10 minut syn ležel na lůžku a dělali mu lumbální punkci. Nebýt paní doktorky, mohl mít syn v nejlepším případě trvalé následky. Jsme s paní doktorkou naprosto spokojeni.

Ověřený profil

Velka spokojenost.chodila jsem ja a ted i deti.je starostliva a s antibiotikama prave vyckava.vse dela sama bez sestry takze ma prehled:-)


V
Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila celé dětství a byla jsem moc spokojená. Proto jsem neváhala k ní přihlásit i mou dceru. Je pořád stejně příjemná a profesionální. Mohu jen doporučit.


H

K paní doktorce jsem chodila celé dětství a nemám ten pocit, že by mi nějak ubližovala, ba naopak... co si pamatuju vždy byla milá a snažila se udělat maximum.


K paní doktorce jsem chodila s oběma dětmi a byla vždy příjemná, ochotná a její léčba byla vždy správná. A byla jeden z mála lékařů, kteří nechtěli dávat stále antibiotika a když nezabírala běžná léčiva, doporučovala i homeopatické léky. Jsem ráda, že moje děti měly tak skvělou lékařku.


M

K paní doktorce Churé jsem chodila já i manžel coby děti,teď k ní chodím s naší dcerou. Jsem VELMI spokojená: je pečlivá, ochotná, lidská. Má zkušenosti a je vidět, že zná i nové trendy /např.ohledně kojení, zavádění příkrmů,../
S předepsáním antibiotik rozhodně nespěchá, což jsem moc ráda.
Paní doktorku Churou mohu jen doporučit!


Já bych svoje dítě k této paní ,,doktorce,, neposlala ani náhodou.Osobně jsem zažila když malé dítě málem předávkovala protazinem.Nebýt jiných doktorů tak by to dopadlo špatně.Na rýmu ihned antibiotika.Stačí co slyším od ostatních.Děkuji nechci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K Paní doktorce Churé jsem chodil jako dítě.Dnes je mi skoro třicet a moc rád na ni vzpomínám.Jsem rád,že jsem se dozvěděl,že má stále praxi v ,,kohoutkách".Labuda


J

Paní doktorku známe 35 let. Ošetřovala a léčila naše děti, nyní se věnuje se stejnou pečlivostí naším vnoučatům. K jejím hlavním přednostem patří vysoká odbornost, ochota kdykoliv poradit a pomoci, důslednost. K dětem i jejich doprovodu je vždy velice laskavá a vstřícná. Není problém řešit s ní jakýkoliv zdravotní problém.


Došlo k chybě, zkuste to znovu