Odborný lékař interní
Výškovická 126, Ostrava

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Přístup pana doktora Michalíka k pacientovi je podle mého názoru přesně takový, jaký by měl být přístup lékaře k pacientovi obecně. Přístup doktora Michalíka lze hodnotit jako důvěryhodný, lidský a velice profesionální.

Skvělý odborník a přitom dokáže být ještě lidský,vzbuzuje v člověku důvěru,působí pozitivně.Sestřička je rázná a hodně energická paní,která vždycky poradí,vyjde vstříc.Jak tady už někdo psal,jsou skvělý tým.

Kuklová K.

Chodím k p.Doktorovi od roku 1996,léčim se na vysoký tlak a trpim sindromem bilých plášťu a u pana doktora jsem v pohodě.Supr lékař i sestra Eva. V.Glombiková

Nejlepší lékař i sestra,kde jsem kdy chodil,díky...

Super lékař,super sestra,pohodová nálada vždy v ambulanci.Chdím tam moc ráda.J.H.

Jde o lékaře, který, vzhledem ke své specializaci, léči spíše vážně nemocné a v tomto ohledu působí důvěryhodně, odpovědně, má zvláštní schopnost, aniž by tak činil jakkoliv zřetelně, vyburcovat v pacientovi odpovědnou spoluúčast na léčbě, což v kardiologii je obzvláště důležité. A ještě jedna, docela významná okolnost. Má k ruce ambulantní sestru, která svým energickým optimismem dotváří sympatickou péči o pacienta.

Jiří Hort, Ostrava

Velmi ochotný lékař , profesně na výši.Vždy se snaží maximálně pacientovi vyjít vstříc , vyslechnout ho a pomoci mu.

Můžu jen souhlasit s pozitivními hodnoceními. Výborný pan doktor, za kterým chodím s klidem v duši. Kéž by takových bylo více.

Opravdu moho potvrdit všechnu tu chválu na pana doktora.Je tam radost chodit,pro mě je to nejlepší doktor,ke kterému jsem kdy chodil.P.K.

Je to nejpříjemnější lékař jakého jsem dosud poznala.Chodím k němu již několik let s důvěrou,vždy pacienta vyslechne.Je-li potřeba,neváhá a pošle vás k dalším specialistům.Sestřička je taky velmi ochotná,usměvavá a vstřícná.Pacient k nim chodí s naprostým klidem.Kéž by bylo více takových lékařů!