Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Výškovická 126, Ostrava
Odborný lékař interní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Přístup pana doktora Michalíka k pacientovi je podle mého názoru přesně takový, jaký by měl být přístup lékaře k pacientovi obecně. Přístup doktora Michalíka lze hodnotit jako důvěryhodný, lidský a velice profesionální.

Skvělý odborník a přitom dokáže být ještě lidský,vzbuzuje v člověku důvěru,působí pozitivně.Sestřička je rázná a hodně energická paní,která vždycky poradí,vyjde vstříc.Jak tady už někdo psal,jsou skvělý tým.

Kuklová K.

Chodím k p.Doktorovi od roku 1996,léčim se na vysoký tlak a trpim sindromem bilých plášťu a u pana doktora jsem v pohodě.Supr lékař i sestra Eva. V.Glombiková

Nejlepší lékař i sestra,kde jsem kdy chodil,díky...

Super lékař,super sestra,pohodová nálada vždy v ambulanci.Chdím tam moc ráda.J.H.

Ověřeny pacient

Jde o lékaře, který, vzhledem ke své specializaci, léči spíše vážně nemocné a v tomto ohledu působí důvěryhodně, odpovědně, má zvláštní schopnost, aniž by tak činil jakkoliv zřetelně, vyburcovat v pacientovi odpovědnou spoluúčast na léčbě, což v kardiologii je obzvláště důležité. A ještě jedna, docela významná okolnost. Má k ruce ambulantní sestru, která svým energickým optimismem dotváří sympatickou péči o pacienta.

Jiří Hort, Ostrava

J

Velmi ochotný lékař , profesně na výši.Vždy se snaží maximálně pacientovi vyjít vstříc , vyslechnout ho a pomoci mu.

R

Můžu jen souhlasit s pozitivními hodnoceními. Výborný pan doktor, za kterým chodím s klidem v duši. Kéž by takových bylo více.

Opravdu moho potvrdit všechnu tu chválu na pana doktora.Je tam radost chodit,pro mě je to nejlepší doktor,ke kterému jsem kdy chodil.P.K.

A

Je to nejpříjemnější lékař jakého jsem dosud poznala.Chodím k němu již několik let s důvěrou,vždy pacienta vyslechne.Je-li potřeba,neváhá a pošle vás k dalším specialistům.Sestřička je taky velmi ochotná,usměvavá a vstřícná.Pacient k nim chodí s naprostým klidem.Kéž by bylo více takových lékařů!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti