Praktický lékař pro dospělé
Bastlova 15, Ostrava

Vyborna pani doktorka nejednou mi pomohla,kdyz jsem mela zanet okostnice a zubar mi nenapsal antibiotika,mela jsem horecky pres 39 stupnu celsia.nebit pani doktorky,tak bych tu zrejme dnes nepsala.Dekuji Grossmannova

Jde o lékařku s profesionálním přístupem, znalostí,obětavostí, tolerantní a lidský přístup.Uznání také patří sestřičce paní Elišce za ochotu, trpělivost, vstřícnost.Děkuji
Pavlína Zahradníková

K této doktorce chodím odjakživa a už i celá moje rodina.Jsem s ní velice spokojen a sestřička je takové sluníčko.

Paní doktorka má profesioální, ale zároveň lidský přístup ka každému člověku a jeho problému a dokáže vždy najít nejlepší řešení. Velký dík patří i sestřičce. Jsou skvělý tým. Silvie Janečková

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce za profesionální a lidský přístup mnohdy nad rámec svých povinností. MUDr. Svěchová je již mnoho let náš skvělý rodinný lékař a vždy tady byla když jsme ji potřebovali. Vřelý dík patří i mimořádné sestřičce Elišce. H. Koblovská

Nejlepší lékařka, ke které chodím už léta. Vřele doporučuji ji i sestřičku.

Velmi dobrá doktorka

Nikdy jsem neměl problém,
vždy je příjemná, profesionální a praktická, nikdy jsem se tam zbytečně nezdržel a pochopitelně se mi nestalo, že by pochybila z lékařského hlediska.

Je lidcká, a obětavá , prostě dobrá doktorka.

Výborná lékařka ,sestřička Eliška také.Děkují a přeji krásné vánoce a Nový rok 2010.Krischkeová