Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Teplická 27/29, Děčín
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

Od paní doktorky jsem odešla jen kvůli stěhování se do jiného města, určitě bych k ní chodila i nadále, byla vždy milá, vyslechla si mé obtíže, důkladně mne zkontrolovala a vymyslela vždy vhodnou léčbu :-) Vždycky jsem se mohla na paní doktorku spolehnout! A i když se bojím odběrů krve, od sestřičky byly odběry vždy parádní, nikdy žádná modřina, napíchnutý sval ani nic podobného :-)

Tato paní doktorka převzala "živnost" po zesnulé doktorce Štindlové. Pro mne jako pacienta se však nic nezměnilo. Stejně vřelý přístup, schopnost naslouchat i řešit. Doporučuji.

velice příjemná paní doktorka a sestřička na jedničku - milá a ochotná. Připojuji se k připomínkám, že dveře ordinace zřejmě netěsní a je opravdu do čekárny dost slyšet - a to je jediná chybička, která snad jde lehce napravit.

MUDr. Dana Kučerová

Dveře jsou zevnitř vypolstrované, na dveřním rámu je těsnění a položen práh,radio v čekárně -více odborníci již neprovedli.Problémem jsem se zabývala, děkuji za připomínku.

Ochotná, příjemná, vše vysvětlí.

Děkuji touto cestou paní doktorce za pochopení a citlivý přístup, když jsem žádala o důkladné vyšetření zdravotního stavu manžela. Velmi si vážím toho, že mě neodbyla, pozorně mě vyslechla a manžela nechala důkladně vyšetřit. Ještě jednou děkuji :-). Hana Ornetová

dobrá doktorka

Ověřeny pacient

Od paní doktorky jsme odešla. Měla jsme problémy s bolestmi v podbřišku, dr. si nevěděla rady, tak mě poslala na operaci se slepým střevem. Naštěstí v nemocnici usoudili, že to na slepé střevo nevypadá. Nakonec mé problémy vyléčil až masér, bolesti byli od ztuhlého svalu na zádech. Kromě jiného jsme k dr. chodila také jen když jsem byla nemocná. Při kašli mě ani neposlechla na plicích, jen se koukla zběžně do krku. Dle mého názoru je i strašně pomalá. Takže jsem od ní rychle utekla.

Lékařka, která je schopna se vykecávat dvě hodiny s kamarádkou či jiným pacientem i když je plná čekárna pacientů a vše je slyšet za dveřmi. Toto dělá pravidelně a velmi ráda, takže tam člověk musí čekat dvě hodiny i přez to že tam je sám nebo si jde jen pro razítko. Dále diagnózy, které vůbec neodpovídají a pak člověk zjistí co to vlatntě bylo až sám - a to už to tam mělo zůstat do konce života vlastně:-D

T

LÉKAŘKA,KTERÁ MÁ LIDSKÝ PŘÍSTUP K PACIENTŮM.ZROVNA TAK I SESTŘIČKA.DOKÁŽE POMOCI A JE NESMÍRNĚ OCHOTNÁ.NENÍ JAKO JINÍ LÉKAŘI,KTEŘÍ SE NEZVEDNOU HÝŽDI ZE ŽIDLE,ABY SE VĚNOVALI PACIENTOVI.ONA I VYJDE AŽ VEN PŘED DŮM,VE KTERÉM JE ORDINACE,ABY PACIENT,KTERÝ JE PO TĚŽKÉM ÚRAZU,NEMUSEL O BERLÍCH DO SCHODŮ.TOMU ŘÍKÁM "LÉKAŘ S LIDSKÝM CÍTĚNÍM"!

N

Příjemná a ochotná,totež sestra.Bohužel z ordinace je vše slyšet v čekárně.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti