Ord. praktického lékaře pro dospělé
Teplická 27/29, Děčín

Od paní doktorky jsem odešla jen kvůli stěhování se do jiného města, určitě bych k ní chodila i nadále, byla vždy milá, vyslechla si mé obtíže, důkladně mne zkontrolovala a vymyslela vždy vhodnou léčbu :-) Vždycky jsem se mohla na paní doktorku spolehnout! A i když se bojím odběrů krve, od sestřičky byly odběry vždy parádní, nikdy žádná modřina, napíchnutý sval ani nic podobného :-)

Tato paní doktorka převzala "živnost" po zesnulé doktorce Štindlové. Pro mne jako pacienta se však nic nezměnilo. Stejně vřelý přístup, schopnost naslouchat i řešit. Doporučuji.

velice příjemná paní doktorka a sestřička na jedničku - milá a ochotná. Připojuji se k připomínkám, že dveře ordinace zřejmě netěsní a je opravdu do čekárny dost slyšet - a to je jediná chybička, která snad jde lehce napravit.

MUDr. Dana Kučerová

Dveře jsou zevnitř vypolstrované, na dveřním rámu je těsnění a položen práh,radio v čekárně -více odborníci již neprovedli.Problémem jsem se zabývala, děkuji za připomínku.

Ochotná, příjemná, vše vysvětlí.

Děkuji touto cestou paní doktorce za pochopení a citlivý přístup, když jsem žádala o důkladné vyšetření zdravotního stavu manžela. Velmi si vážím toho, že mě neodbyla, pozorně mě vyslechla a manžela nechala důkladně vyšetřit. Ještě jednou děkuji :-). Hana Ornetová

dobrá doktorka

Od paní doktorky jsme odešla. Měla jsme problémy s bolestmi v podbřišku, dr. si nevěděla rady, tak mě poslala na operaci se slepým střevem. Naštěstí v nemocnici usoudili, že to na slepé střevo nevypadá. Nakonec mé problémy vyléčil až masér, bolesti byli od ztuhlého svalu na zádech. Kromě jiného jsme k dr. chodila také jen když jsem byla nemocná. Při kašli mě ani neposlechla na plicích, jen se koukla zběžně do krku. Dle mého názoru je i strašně pomalá. Takže jsem od ní rychle utekla.

Lékařka, která je schopna se vykecávat dvě hodiny s kamarádkou či jiným pacientem i když je plná čekárna pacientů a vše je slyšet za dveřmi. Toto dělá pravidelně a velmi ráda, takže tam člověk musí čekat dvě hodiny i přez to že tam je sám nebo si jde jen pro razítko. Dále diagnózy, které vůbec neodpovídají a pak člověk zjistí co to vlatntě bylo až sám - a to už to tam mělo zůstat do konce života vlastně:-D

LÉKAŘKA,KTERÁ MÁ LIDSKÝ PŘÍSTUP K PACIENTŮM.ZROVNA TAK I SESTŘIČKA.DOKÁŽE POMOCI A JE NESMÍRNĚ OCHOTNÁ.NENÍ JAKO JINÍ LÉKAŘI,KTEŘÍ SE NEZVEDNOU HÝŽDI ZE ŽIDLE,ABY SE VĚNOVALI PACIENTOVI.ONA I VYJDE AŽ VEN PŘED DŮM,VE KTERÉM JE ORDINACE,ABY PACIENT,KTERÝ JE PO TĚŽKÉM ÚRAZU,NEMUSEL O BERLÍCH DO SCHODŮ.TOMU ŘÍKÁM "LÉKAŘ S LIDSKÝM CÍTĚNÍM"!

Příjemná a ochotná,totež sestra.Bohužel z ordinace je vše slyšet v čekárně.