Dukelská 102, Šenov

C

Přestoupila jsem k paní doktorce Macháčkové,dnes jsem u ní byla poprvé a jsem docela v šoku-úžasně milý i profesionální přístup k pacientovi.Paní doktorka nejen že velmi pěkně jedná s lidmi,ale zajímá se o vás,vaše problémy,nabízí alternativy a hlavně má zájem vás léčit,ne jen zapsat pacienta do kolonky.Už tím,jak s vámi jedná se cítíte lépe.Jsem velmi ráda že mne bude v budoucnu léčit takový skvělý i lidský odborník.Nechci opomenout zdravotní sestru,která je taktéž velmi milá,příjemná a v takovéto ordinaci se snad každý musí cítit mnohem lépe než mu opravdu je.Děkuji za takovou paní doktorku i sestřičku.

Perfektní profesionálka,chodím k ní spoustu let a jsem vždy spokojen.

Paní doktorka je velmi skvělá doktorka. Jsem s ní velmi spokojen, svému oboru rozumí, což se projevuje profesionálním přístupem k pacientovi, určením správné diagnózy nemoci a předesáním léků. Z lidského hlediska má velmi kladný vztah ke každému pacientovi a dovede každému s jeho zdravotními problémy pomoci. Z profesionálního hlediska jsem měl tu čest s ní spolupracovat na úrovni vedení společnosti versus závodní lékař ( zdravotní prohlídky zaměstnanců, prověrky atd.) a naše spolupráce byla vždy hodnocena velmi pozitivně.

Lepšího doktora v Novém Jičíně nenejdete :-)

naprosto skvela pani doktorka, naprosta spokojenost
Cíchová