Dagmar Štefková, zubař Ostrava

MUDr. Dagmar Štefková

Zubař Více

Brandlova 11, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Zlatá paní doktorka, moje vnučky povozila na zubařském křesle, ukázala jim, jak se ošetřují bolavé zoubky, děvčátka se uklidnila a nyní si bez problému nechají ošetřit vše, co je třeba. Děkuju, paní doktorko!
lionelza

Pani doktorka ve mě vypěstovala fobii z ošetření u zubního lékaře. Trhala mi v době těhotenství obě osmičky, bez anestezie a bez RTG (ještě bych pochopila). Ani mě nenapadlo sem něco psát, říkala jsem si, že paní doktorka je ráznější, ale po dnešním vyšetření u jiného lékaře musím.
Z RTG, které mi bylo provedeno před vyšetřením, zjištěno zapomenuté zubařské načiní, při odstraňování nervu u jednoho zubu, což mě šokovalo. Způsobilo mi to totiž zánět, takže zub musí ven a za něj náhrada.
Takže jsem jedniná co nejsem spokojená, jako všichni ostatní, netušila jsem co nosím za poklady od paní doktorky...

Je hodně lékařů s titulem. Těch laskavých k pacientům je však rozhodně již méně. Paní Mudr. Štefková je profesionální lékařka, nelze nic jiného než doporučit.

Paní doktorka Štefková je fakt kvalitní zubařka, pečlivá a hlavně rychlá :-)

s manželem jsme s paní doktorkou velmi spokojeni

Velice ochotná,profesionální lékařka.

skvělá!!!!!!

K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme velice spokojení,doporučuji

Mohu potvrdit předešlé ohlasy, jsou opravdu pravdivé.Paní doktorka má v péči celou naší rodinu a všichni jsme s ní víc než spokojení, se sestřičkou jsou velmi dobře sehrané, navíc vždy usměvavé a se smyslem pro humor,který je v ordinaci zubaře víc než potřebný.
Přeji, hodně dobrých pacientů a vyslovuji nejlepší hodnocení.

Perfektní práce, slušné jednání, vyřešené problémy, které jiní zubaři nechávali bez povšimnutí.