Praktický lékař stomatolog
Bráfova 6, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog zubní ošetření

Po třech letech hledání zubního lékaře jsme narazili na paní doktorku, která má zájem léčit a udržovat chrup v optimálním stavu. Paní doktorka i se sestřičkou zasluhují velikou pochvalu. Všem vřele doporučuji.
Havlíkovi

moc milá a hodná paní doktorka včetně sestřičky, pěkná ordinace a uvntř také čisté prostředí. S mou dcerou jsme s ní velmi spokojeni a klidně se tady i podepíšeme Libor a Natálie Solští Ostrava.

Velice korektní a vstřícná k pacientům. Navic i krásná.

je úžasná

Člověk, který jednak rozumí práci a zároveň se snaží zuby do posledního momentu léčit a ne je vytrhnout. Zatímco mi jiný zubař tvrdil, že zubu pomůže už tak max.jen kleště a ven, tak p.Pěntáková se ujala nelehkého úkolu léčit a léčit, spravovat - hlavně že jsou zuby vlastní a trhá jen v nejnutnejším případě, kdy už zubu prostě není pomoci. Připadá mi, že je velmi pečlivá a bere také ohled na pacienta. Mohu s čistým štítem jen a jen doporučit!!!:)

Pečlivá ,pracuje s citem a opatrností.

Velmi milá citlivá, příjemná, skvěle to umí s dětmi, chodíme k ní celá rodina, mohu jen doporučit

Nejlepší zubařka jakou znám. Roky k ní chodí celá naše rodina. Velmi citlivá, jemná a ohleduplná. Rovněž hodná a usměvavá sestřička. Mohu je dopoeučit :-)