Praktický lékař
Herčíkova 23, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Paní doktorka tvoří se svojí sestrou sehraný tým,vždy dobře poradí ,je pečlivá ,mám přehled.Vše ,co od praktického lékaře očekávám.

Ano, jak zde píší ostatní, jsou velice dobrý tým, což je bohužel na škodu. Do práce chodí na čas, tzn. přesně když začínají ordinační hodiny a pak se ještě asi 15 minut připravují na práci. Když mají potřebu, udělají si přestávku během dne, kdy v čekárně čekají objednaní pacienti na určitou hodinu se slovy: Paní doktorka má taky nárok na přestáku. (ano, a my tam pak hodinu čekáme). Vybavení orginace je velice moderní - dva stoly a psací stroj. Je to taková ta dokrorka, co léčí od stolu: Copak vám je? A kam chcete poslat, já vám to napíšu. Na druhou stranu, pokud nestojíte o doktory a vyšetření, jen o napsání neschopenky atd, tak zde není problém.

Mám tuto paní doktorku a sestřičku moc rád jsou dobře sehraní, příjemní a ochotně poradí.

Paní doktorka je sice už starší, ale se setřičkou tvoří skvělý tým, který vždy pomůže a poradí.